مشاور و وکیل مهاجرت اتریش

مهاجرت به کشور اتریش روش های گوناگونی دارد که متقاضیان با توجه به شرایطی که دارا هستند، می توانند به این کشور مهاجرت نمایند. هر یک از روش های مهاجرتی، شرایط و قوانین و مقررات منحصر به خود را داراست که وکیل و مشاور مهاجرت به اتریش از تمامی این شرایط و قوانین آگاهی دارد و می تواند با تجربه ای که داراست، به نحو احسن شما را راهنمایی نماید.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید

مشاوره رایگان

90003031

  درخواست فوری بررسی شرایط

  هنگامی که بحث مهاجرت و سفر به کشوری دیگر پیش می آید، متقاضیان به دنبال وکلا و موسساتی هستند که بتواند آنها را به نحو احسن هدایت و راهنمایی کند. اهمیت این موضوع از آنجایی است که شما هنگامی که برای اخذ ویزا اقدام می کنید، اگر مراحل اداری و ارائه مدارک به صورت کامل انجام نشود ،درخواست شما از سوی سفارت پذیرفته نخواهد شد. توجه داشته باشید که سفارت کشور های مختلف برای بررسی مدارک تان، هزینه ای را دریافت می کنند و در صورتی که مدارک شما کامل نباشد و درخواست شما از سوی سفارت ریجکت شود، هیچ هزینه ای عودت داده نخواهد شد. به همین خاطر وجود وکیل مهاجرت به اتریش و مشاوره تخصصی با وی بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.

  شاید برای شما هم این سوال به وجود آید که چگونه وکیل با تجربه و حرفه ای را تشخیص دهیم؟ چگونه به موسسات مهاجرتی اطمینان کنیم؟ مشاور مهاجرتی چه ویژگی هایی دارد؟ مشاوره مهاجرت به اتریش چه مزایایی دارد؟ و از این قبیل سوالات که ما کارشناسان ما به صورت کامل به آنها پاسخ داده اند.

  موسسه مهاجرتی مهر آفرین، یکی از معدود موسسات معتبر و رسمی در زمینه مهاجرت می باشد که دارای مجوز رسمی مهاجرت است. وکلا و مشاورین حاضر در موسسه ما دارای دانش و تجربه بسیار بالایی هستند. اعتبار موسسه ما به تعداد پرونده های موفقی که در زمینه اخذ ویزا و اقامت داریم، بر می گردد. در صورتی که شما پرونده مهاجرتی خود را به ما بسپارید دیگر، نگرانی در باب ریجکتی ویزا و مسائل دیگر نخواهید داشت. همچنین اگر پرونده شما دارای ریجکتی ویزا است، وکلا خبره و حرفه ای ما می توانند با تجربه بالایی که دارند، درخواست جدیدی را برای شما تدوین نمایند تا با درخواست ویزا تان موافقت شود.

  انواع مشاوره مهاجرت به اتریش

  متقاضیان معمولا در درجه اول باید جلسات مشاوره ای با وکلا یا مشاوران متخصص تنظیم نمایند تا اطلاعات جامعی را کسب کنند. پس از این جلسات مشاوره ای، متقاضی تشکیل پرونده داده و اقدام به اخذ ویزا می نماید. تمامی مراحل اخذ ویزا توسط وکلا خبره ما صورت می گیرد.

  انواع مشاوره مهاجرت به اتریش

  روش های مهاجرت به اتریش

  • مهاجرت کاری

  مهاجرت کاری به اتریش از دو طریق صورت می پذیرد. روش اول از طریق جاب آفر و روش دوم از طریق جاب سیکر است. این دو روش شرایط و قوانینی را دارا هستند که ما در مقاله مهاجرت کاری به اتریش به صورت کامل به آنها پرداخته ایم. متقاضیان برای اینکه بتوانند رزومه کاری خود را به صورتی تدوین نمایند که کارفرما اتریشی را قانع کند که وی صلاحیت کار در این کشور را دارد، می تواند دعوت نامه کاری دریافت نمایند. تدوین رزومه کاری بهتر است توسط وکلا با تجربه و حرفه ای صورت گیرد؛ چرا که این افراد با دانش بالای خود، می توانند رزومه کاری را طبق نظر کارفرمایان اتریشی تنظیم نمایند.

  • مهاجرت تحصیلی

  یکی دیگر از روش های مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل است. موسسه مهاجرتی ما، تخصص بسیار بالایی در اخذ ویزا تحصیلی و پذیرش از دانشگاه های اتریش دارد. دانشجویان برای تحصیل در این کشور در قدم اول باید رزومه تحصیلی خود را برای دانشگاه های اتریش ارسال نمایند. در صورت تایید رزومه تحصیلی، برای دانشجو پذیرش تحصیلی ارسال می شود. طراحی و تدوین رزومه تحصیلی متقاضیان باید به نحوی باشد که بتواند دانشگاه های اتریش را قانع نماید که برای وی نامه پذیرش ارسال کنند. به همین خاطر بهتر است که تدوین رزومه تحصیلی توسط وکیل مهاجرت به اتریش صورت پذیرد.

  • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

  روش دیگر مهاجرت به کشور اتریش از طریق سرمایه گذاری در این کشور است. سرمایه گذاری در اتریش روش های گوناگونی دارد که متقاضیان می توانند با توجه به شرایط مالی و شرایط خودشان یکی از این روش ها را انتخاب نمایند. سرمایه گذاری در کشور های خارج امر مهمی به حساب می آید؛ چرا که کوچک ترین اشتباه ممکن است موجب مصادره اموال و یا ضرر و زیان جبران نشدنی شود. به همین خاطر متقاضیانی که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند، باید با مشورت و راهنمایی وکیل و مشاور اقامت در اتریش اقدام به این کار نمایند.

  ویژگی های وکیل مهاجرت به اتریش

  وکلا حرفه ای و مجرب مهاجرت به اتریش، دارای خصوصیات بارز و یکسانی هستند که می توانند در کمترین زمان مشکلات به وجود آمده برای متقاضیان را رفع نمایند. در این بخش ما ویژگی های وکیل مهاجرت به اتریش خوب و حرفه ای را بیان می کنیم.

  ویژگی های وکیل مهاجرتی اتریش عبارت است از:

  1. آگاهی از قوانین و مقررات مهاجرت به اتریش
  2. توانایی بالا در برقراری ارتباط با دیگر وکلا مهاجرتی بین المللی
  3. تسلط بر زبان انگلیسی
  4. داشتن تحصیلات حقوقی مناسب
  5. توانایی انجام کار تیمی با سایر وکلا
  6. انتخاب روش مهاجرتی مناسب با توجه به شرایط متقاضی
  7. دارای اطلاعات کافی از اخبار مهاجرتی
  8. دارای دانش بالای حقوقی
  9. صرفه جویی در زمان و هزینه برای مشتریان
  10. امکان نقل و انتقالات مالی مطمئن را برای متقاضیان فراهم سازد
  11. پیگیری مداوم اسناد و مدارک ارسالی برای سفارت
  12. پیگیری مداوم فرایند اخذ ویزا
  13. آگاهی از تمامی شرایط مصاحبه
  14. پیگیری اقدامات قضایی و رفع مشکلات مهاجرتی
  15. دارای تجربه بالا در زمینه مهاجرت
  16. دارای مجوز معتبر برای انجام امور حقوقی
  17. در حفظ اطلاعات شخصی متقاضیان امین باشد
  18. با سایر وکلا بین المللی در ارتباط باشد

  متقاضیان مهاجرت باید قبل از انتخاب وکیل مهاجرت به اتریش اطلاعات لازم را از سابقه کاری، پرونده های موفق و… وی داشته باشند. این اطلاعات به انتخاب درست و مناسب وکیل و مشاور مهاجرتی کمک بسزایی را به شما عزیزان می نماید.

  ویژگی های وکیل مهاجرت به اتریش

  بهترین موسسه مهاجرت به اتریش در تهران

  همانطور که گفتیم، مهاجرت مسئله بسیار مهمی در زندگی هر فرد می باشد. به همین خاطر انتخاب موسسه مهاجرتی و وکیل مهاجرت بسیار مهم می باشد؛ چرا که اگر انتخاب موسسه مهاجرتی به درستی صورت نگیرد، در تمامی روند اخذ ویزا مشکل به وجود می آید. موسسه مهاجرت به اتریش در تهران، مجموعه ای است که خدمات مهاجرت، اقامت و اخذ ویزا را از طریق وکیل و مشاوران حرفه ای و با تجربه ارائه می دهد. موسسه ما با ویژگی های منحصر به فردی که داراست، این شانس را به متقاضیان می دهد تا بتوانند روند مهاجرت و اخذ ویزا را در مدت زمان کمتری انجام دهند.

  علاوه بر این، موسسه ما با ارائه بهترین خدمات به متقاضیان با هزینه ای مناسب و مقرون به صرفه، توانسته اعتبار زیادی را در این مدت زمان کسب نماید. متقاضیانی که قصد مهاجرت به اتریش را دارند، می توانند هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین به شعب رسمی ما در تهران و شیراز مراجعه نمایند. موسسه مهاجرتی در شیراز، نیز به متقاضیانی که در این شهر اقامت دارند خدمات خود را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.
  شما عزیزان می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  ویژگی های موسسه مهاجرتی مهرآفرین

  موسسه مهاجرتی ما ویژگی های متمایزی را از سایر موسسات مهاجرتی دارد و همین امر نیز موجب شده است که بسیاری از متقاضیان مهاجرت، موسسه معتبر مهر آفرین را برای انجام اموری مثل مهاجرت، اخذ ویزا، اقامت و… انتخاب نمایند. ویژگی های موسسه مهاجرتی معتبر عبارت است از:

  ویژگی های موسسه مهاجرتی مهر آفرین

  • موسسه مهاجرتی باید از کادری مجرب، حرفه ای و متخصص در هر بخش تشکیل شده باشد تا بتواند در پروسه اخذ ویزا موفق باشد.
  • موسسه مهاجرتی معتبر دارای وکلا و مشاورینی خبره و با تجربه در زمینه مهاجرت می باشد
  • موسسه مهاجرتی دارای تیم پشتیبانی قوی و پاسخگو به متقاضیان است
  • موسسه مهاجرتی معتبر باید با شفافیت، کار های متقاضیان را انجام دهد و آنها را در جریان تمامی کار ها و امور قرار دهد.
  • موسسه مهاجرتی معتبر هیچگاه اخذ ویزا را تضمین نمی کند؛ چرا که بررسی مدارک توسط سفارت صورت می گیرد و پاسخ نهایی را این مرکز می دهد.
  • موسسه مهاجرتی باید موفق به اخذ ویزا به تعداد بالایی برای متقاضیان شده باشد و این تجربیات اخذ ویزا را در اختیار سایر متقاضیان قرار دهد.

  متقاضیان مهاجرت می توانند جهت رزرو وقت مشاوره با کارشناسان و وکلا خبره ما با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و وقت مشاوره تخصصی رزرو نمایند. وکیل مهاجرت به اتریش به صورت مداوم و تا اخذ ویزا و مهاجرت متقاضی همراه وی خواهد بود و در صورت به وجود آمدن کوچک ترین مشکل آن را رفع خواهد کرد.

  به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
  پیام بگذارید