مشاور و وکیل مهاجرت استرالیا

امروزه با بیشتر شدن تقاضای مهاجرت به کشور های خارجی، موضوع وکیل و مشاور مهاجرت بسیار داغ شده است. اما چگونه می توان تشخیص داد چه وکیل و مشاوری می تواند پرونده مهاجرتی ما را به پایان برساند؟ وکیل و مشاور خوب و مجرب چه ویژگی هایی دارد؟ اگر در انتخاب وکیل و مشاور مهاجرت اشتباه کنیم چه مشکلی برایمان پیش می آید؟ چرا انتخاب وکیل و مشاور مهاجرت به این اندازه حائز اهمیت است؟

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید

مشاوره رایگان

90003031

  درخواست فوری بررسی شرایط

  کارشناسان موسسه مهر آفرین در این مقاله به طور کامل و جامع به بررسی این موضوعات می پردازند و آگاهی های لازم را جهت انتخاب یک وکیل و مشاور خبره به شما می دهند. البته لازم به ذکر است که این موسسه، یکی از موسسات معتبر در زمینه مهاجرت است و وکلا و مشاورین مجربی را در این راستا گردآوری کرده است که می توانند در کمترین زمان پرونده شما را به پایان برسانند.

  چرا موسسه مهر آفرین انتخاب ماست؟

  موسسه مهر آفرین یکی از موسسات معتبر در زمینه مهاجرت و اقامت استرالیا است. هزینه های مناسب مشاوره تخصصی و اخذ ویزا و اقامت دائم در کمترین زمان، این موسسه را از دیگر موسسات مهاجرتی متمایز می کند. مشاورین و وکلا موسسه مهر آفرین در تمام مراحل اخذ ویزا و اقامت شما را همراهی می کنند. این موسسه وکلا و مشاورین مجرب و متخصصی را گردآوری کرده تا بتواند خدمات با کیفیتی را به شما عزیزان ارائه کند.

  موسسه مهر آفرین، با جامع ترین و به روز ترین اطلاعات در زمینه مهاجرت به استرالیا، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. برای آگاهی بیشتر از نحوه مشاوره و هزینه های جاری می توانید با ما تماس بگیرید. همچنین موسسه ما تلاش کرده است تا با گردآوری مقالات در زمینه مهاجرت و اقامت، به سوالات مکرر شما عزیزان پاسخ دهد و همچنین شما را از شرایط و چگونگی مهاجرت به استرالیا و دیگر کشور ها آگاه سازد.

  چرا موسسه مهر آفرین انتخاب ماست؟

  لازم به ذکر است که اخذ اقامت از طریق پناهندگی یکی از خطرناک ترین و پر ریسک ترین روش های مهاجرتی است. همین امر موجب شده موسسه مهر آفرین، در زمینه مهاجرت از طریق پناهندگی هیچ خدماتی را ارائه ندهد. همچنین راه های مهاجرت از طریق تولد و ازدواج را نیز با وجود شرایط خاصی انجام می دهد.

  همه ما می دانیم که در زمینه مهاجرت باید اطلاعات کافی داشته باشیم تا بتوانیم بهترین راه را برای اخذ ویزا انتخاب نماییم. مشاور و وکیل مهاجرت به استرالیا این کار را برای شما راحت کرده است به طوری که با گفتن شرایط تان، آنها بهترین راه مهاجرت را به شما پیشنهاد می دهند. همچنین وجود یک وکیل مجرب به شما کمک می کند که فرم های درخواست اخذ ویزا را به گونه ای پر کنید که سفارت درخواست شما را رد نکند.

  ویژگی های وکیل و مشاور مجرب و حرفه ای

  همان طور که گفتیم، مهاجرت تاثیر مستقیمی بر سرنوشت ما دارد، همین امر موجب می شود که ما سرنوشت خود را به دست هرکسی نسپاریم. برای پیدا کردن وکیل و مشاور مجرب و حرفه ای باید از ویژگی های آن آگاهی داشته باشیم. وجود وکیل هنگام پر کردن درخواست اخذ ویزا به ما این کمک را می کند که درخواست مان رد نشود. این نکته را هم بدانید که رد شدن درخواست ویزا تاثیر منفی بر دیگر درخواست های ما خواهد گذاشت. به همین دلیل وجود وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است.

  ویژگی های وکیل و مشاور مجرب عبارت است از:

  • یک وکیل باید دارای تحصیلات بالایی در حقوق بین الملل باشد
  • یک وکیل خوب باید توانایی همراهی و هدایت متقاضی را تا پایان پروسه مهاجرت داشته باشد
  • یک وکیل حرفه ای و خوب باید با متقاضی صادق باشد و برای منفعت خود، دروغ نگوید
  • یک وکیل حرفه ای و خوب کاملا وقت شناس است و طبق برنامه پیش می رود
  • یک وکیل مجرب با توجه به شرایطی که متقاضیان دارند، بهترین راه را برای هر کدام پیشنهاد می دهد
  • یک وکیل مجرب با تمامی قوانین کشور مبدا و مقصد آشنایی دارد و می تواند متقاضی را همراهی کند

  ویژگی های وکیل و مشاور مجرب و حرفه ای

  مشاوره مهاجرت به استرالیا

  همان طور که گفتیم، شما برای مهاجرت و اقامت نیازمند وجود یک وکیل مهاجرت به استرالیا هستید که توانایی مشاوره دادن به شما را داشته باشد. همچنین با رویارویی با مشکلات مختلف در پروسه مهاجرت آشنایی داشته باشد و بتواند مشکل شما را حل نماید. شما هنگام انتخاب وکیل مهاجرت در قدم اول باید رزومه کاری و سوابق شغلی وی را مطالعه کنید. شما با این کار متوجه خواهید شد که وکیل مورد نظرتان توانایی لازم را برای به ثمر رساندن پرونده شما دارا است یا خیر.

  موسسه مهر آفرین در این راستا به شما این اطمینان را می دهد که درجه یک ترین وکلا را در اختیار شما گذارد  و شما را تا پایان پروسه مهاجرت و اقامت همراهی کند. همان طور که می دانید، مهاجرت و اقامت استرالیا دارای اصول و قواعد خاصی است که شاید بیشتر افراد از آن بی خبر باشند. پس به هیچ عنوان نباید این موضوع را ساده گرفت؛ چرا که قوانین کشور های دیگر ممکن است حتی سختگیرانه تر از کشور ایران باشد و شما ندانسته آن را نقض کنید و دچار مشکلات فراوانی شوید.

  شرایط عمومی وکیل مهاجرت به استرالیا

  استرالیا کشوری مهاجر پذیر است و می توان از راه های تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج و پناهندگی به آن کشور مهاجرت کرد. برخی از این روش ها می تواند منجر به اخذ اقامت دائم این کشور شود که باید در رابطه با آن آگاهی لازم را کسب نمود. مهاجرت بحث مهم و تخصصی است که نیازمند وکیل مهاجرت، خبره و مجربی می باشد. وکیل مهاجرت به استرالیا بر قوانین این کشور، شرایط هر ایالت، مسائل پیرامون و تاثیر گذار در مهاجرت تسلط کافی داشته و با بررسی پرونده متقاضی بهترین راهکار را ارائه می دهد.

  شرایط عمومی وکیل مهاجرت به استرالیا

  یک وکیل مهاجرت باید با دیگر وکلا رابطه ای موثر داشته تا بتواند عملکرد بهتری در حل مسائل داشته باشد. همان طور که می دانید مهاجرت به استرالیا از طریق کار، ساب کلاس های متفاوتی دارد که شما شاید نتوانید تمام این ساب کلاس ها را به خاطر بسپارید و یا اگر بخواهید از طریق سرمایه گذاری به استرالیا بروید نیز باید ساب کلاس های دیگری را پشت سر گذارید. این ساب کلاس ها سیستم های امتیاز بندی ای است که به شما کمک می کند ویزا استرالیا را اخذ نمایید.

  برای آگاهی از این ساب کلاس ها باید با یک وکیل مهاجرت مشورت کنید تا به طور دقیق و با تمام جزئیات این ساب کلاس ها را برای شما شرح دهد. همچنین می توانید پرونده خود را به موسسه ما بسپارید و در کمترین زمان نتیجه دلخواه تان را بگیرید. موسسه معتبر مهر آفرین، وکلا و مشاوران مجرب و متخصصی دارد که می تواند در زمینه مهاجرت و اقامت به خوبی شما را راهنمایی نماید.

  سوالات متداول

  هزینه حق الوکاله برای مهاجرت به استرالیا بسته به روش اقدامی شما دارد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه و جزییات مسیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  وکیل و مشاوران مهر آفرین بسته به شرایط متقاضی اقدام میکنند. به طور برای تمامی روش های مهاجرتی به جزء پناهندگی اقدام می شود.

  در ابتدا کارشناسان و مشاوران موسسه مهر آفرین اطلاعاتی را از متقاضی دریافت کرده و بر اساس شرایط فرد روش اقدامی را به فرد پیشنهاد می دهد.

  وکیل و مشاوره های متقاضی می بایست به تمامی امور مهاجرت به استرالیا آگاهی داشته باشد و بتواند در شرایط متفاوت شرایط را مدیریت نماید.

  وکیل و مشاوره های موسسه اوام در ایران و استرالیا در تمامی مسیر در کنار شما خواهند بود.

  بله، در صورتیکه امتیازات شما به حد نصاب برسد، موسسه ما می تواند در رابطه با اخذ ویزای اسکیل وورکر استرالیا به شما کمک نماید.

  5/5 - ( تعداد افرادی که به این مطلب امتیاز داده اند: 1نفر)
  پیام بگذارید