یکی از روش های مهاجرت به مجارستان و اخذ اقامت این کشور از طریق کار است. کشور مجارستان یکی از کشور های اروپایی است که سالانه متقاضیان زیادی را جذب خود می کند. این کشور موقعیت مناسبی داشته و برای تحصیل و کار کشور مطلوبی است. مهاجرت کاری به مجارستان یکی از روش های کم هزینه و محبوب به حساب می آید. علاوه بر این، می تواند موجب اخذ اقامت دائم این کشور نیز شود. متقاضیانی که قصد اخذ ویزا کاری مجارستان را دارند، می توانند با جستجوی کار در سایت های کاریابی کار مناسبی را پیدا کنند.

اگر به هر دلیلی فرصت مطالعه این مقاله را ندارید؛ میتوانید با کارشناسان ما در امور مهاجرت تماس بگیرید و یا فرم مشاوره مهاجرت را تکمیل نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته شود.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

مشاوره رایگان

90003031

  درخواست فوری بررسی شرایط

  البته پیدا کردن کار در مجارستان نیازمند، سابقه کاری مناسب و مهارت بالا می باشد. به همین خاطر بهتر است که قبل از هر اقدامی با وکیل مهاجرتی مشورت نمایید. وکیل مهاجرت به مجارستان، آگاهی متقاضیان را از نرخ بیکاری و موقعیت اقتصادی این کشور افزایش می دهد تا افراد بتوانند تصمیم درستی را برای مهاجرت به مجارستان بگیرند. کشور مجارستان موقعیت مناسبی برای ورود به کشور های اروپایی دارد؛ چرا که در حوزه شنگن قرار داشته و مهاجران به راحتی می توانند اقامت این کشور را اخذ کرده و به سایر کشور های اروپایی وارد شوند.

  مقالات پیشنهادی:

  تحصیل پزشکی در مجارستان

  مهاجرت تحصیلی به مجارستان

  وکیل مهاجرت به مجارستان

  تحصیل در مجارستان

  مهاجرت به مجارستان

  موسسه مهاجرتی مهرافرین ، یکی از معدود موسسات مهاجرتی است که دارای مجوز رسمی و قانونی مهاجرت می باشد. این موسسه دارای دو شعبه رسمی در تهران و شیراز است. متقاضیان می توانند جهت رزرو وقت مشاوره تخصصی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرند و در صورت لزوم به صورت حضوری به شعب ما مراجعه نمایند. موسسه معتبر ما دارای مجرب ترین و خبره ترین وکلا مهاجرتی است که قادرند در کمترین زمان ویزا مورد نظرتان را اخذ نمایند.

  مهاجرت به مجارستان از طریق کار

  مهاجرت به مجارستان، روش های گوناگونی دارد که متقاضیان می توانند با توجه به شرایطی که دارا هستند، یکی از این روش ها را انتخاب نمایند. یکی از رایج ترین روش های مهاجرت به مجارستان از طریق کار است. متقاضیان برای کار در این کشور باید دارای دعوت نامه کاری از کارفرمای مجارستانی باشند. صدور دعوت نامه برای متقاضیان خارج از اتحادیه اروپا کار چندان آسانی نیست؛ چرا که کارفرما علاوه بر مجوز هایی  که نیاز به اخذ آن دارد، باید پیشنهاد کاری را به مدت 3 ماه در مجارستان و 3 ماه دیگر در اتحادیه اروپا آگهی نماید و در صورت پیدا نشدن فرد مناسبی برای آن کار، وی می تواند دعوت نامه کاری به خارج از اروپا ارسال نماید.

  متقاضیان می توانند با اخذ ویزا توریستی به مدت 30 روز در مجارستان به دنبال کار باشند و با پیدا کردن کار مناسبی به کشور خود بازگردند تا کارفرما برای وی دعوت نامه کاری ارسال نماید. لازم به ذکر است که بگوییم، متقاضیان باید برای مهاجرت کاری به مجارستان، چندین عامل را در این کشور مورد بررسی قرار دهند. یکی از آن عوامل نرخ بیکاری در مجارستان است. نرخ بیکاری در این کشور نزدیک به 3 الی 4 درصد است. این نرخ نشان دهنده وجود فرصت های شغلی مناسب در مجارستان می باشد. هرچه نرخ بیکاری در کشور پایین باشد، فرصت های شغلی بیشتری در آن کشور وجود دارد و هرچه این نرخ بالاتر باشد، فرصت های شغلی کمتری در کشور وجود دارد.

  با وجود پایین بودن نرخ بیکاری در کشور مجارستان، متقاضیان مهاجرت به راحتی می توانند از طریق موسسات و سایت های کاریابی، کار مناسبی را برای خود پیدا نمایند و با ارسال سابقه کاریشان و متقاعد کردن کارفرما، دعوت نامه کاری دریافت نمایند.

  موسسات کاریابی در مجارستان

  تنها راه مهاجرت کاری به مجارستان از طریق دعوت نامه یا پیشنهاد شغلی می باشد. شما برای ارتباط با کارفرمای مجارستانی باید از طریق موسسات کاریابی شغل مناسبی را با توجه به سابقه و شرایط تان پیدا کنید. این موسسات علاوه بر ارتباط با کارفرما و متقاضی، خدمات مشاوره و چگونگی تدوین سابقه کاری را نیز ارائه می دهند. البته اگر شما دارای وکیل مهاجرت به مجارستان باشید دیگر نیازی به مشاوره گرفتن از این موسسات و پرداخت هزینه های بالا ندارید. وکیل مجرب شما با تدوین رزومه کاری و چگونگی نحوه صحبت با کارفرما می تواند کمک شایانی را به شما عزیزان نماید.

  موسسات کاریابی در مجارستان

  برخی از موسسات و سایت های کاریابی در مجارستان عبارت است از:

  موسسات کاریابی در مجارستان سایت های کاریابی در مجارستان
  موسسه کاریابی هایز سایت Glassdoor.com
  موسسه کاریابی گرافتون سایت Iagora.com
  موسسه کاریابی REED سایت Workania.hu
  موسسه کاریابی رندستاد سایت Hungary.xpatjobs.com
  موسسه کاریابی آدکو سایت Workabroad.ph

  ویزا همراه در کشور مجارستان

  یکی از مهم ترین مسائلی که برای اکثر متقاضیان حائز اهمیت است، ویزا همراه می باشد. ویزا همراه در مجارستان تنها برای همسر و فرزندان زیر 18 سال صادر می شود. متقاضیانی که ویزا کاری این کشور را اخذ کرده اند، می توانند با اخذ ویزا همراه، خانواده خود را نیز به کشور مجارستان ببرند. البته یکی از شرایط اخذ ویزا همراه این است که متقاضی اثبات کند که از پس هزینه های خانواده اش در مجارستان بر می آید و تمکن مالی کافی را برای آن داراست.

  البته هزینه زندگی در کشور مجارستان پایین می باشد و این مشکل به راحتی قابل حل است. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ویزا همراه مجارستان با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و با کارشناسان ما گفتگو نمایید.

  ویزا همراه در کشور مجارستان

  مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا کاری مجارستان

  پس از دریافت دعوت نامه کاری، مهم ترین مسئله برای هر متقاضی، اخذ ویزا می باشد. دریافت ویزا کاری یکی از مهم ترین مسائل در مهاجرت به حساب می آید؛ چرا که اگر به درستی این مراحل طی نشود با درخواست ویزا متقاضی موافقت نشده و تمامی زحمات حدر می رود. از این رو بهتر است قبل از اخذ ویزا کاری، با مشاوران و کلا مهاجرتی مشورت نمایید و یا از وکیل مهاجرتی بخواهید که پروسه اخذ ویزا را به صورت کامل انجام دهد.

  معمولا وکلا و مشاوران ما که از تجربه و دانش بالای حقوقی برخوردار هستند، می توانند در کمترین زمان و بدون وجود مشکل ویزا کاری متقاضی را دریافت کنند. اخذ ویزا کاری مجارستان در صورتی امکان پذیر است که شما دارای دعوت نامه کاری از این کشور باشید. علاوه بر این کارفرمای شما باید اقداماتی را در مجارستان انجام دهد.

  مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا کاری مجارستان عبارت است از:

  • ارائه پاسپورت معتبر که حداقل 6 ماه اعتبار دارد
  • ارائه دعوت نامه کاری
  • ارائه قرارداد رسمی کار در مجارستان
  • ارائه مدارک تحصیلی
  • ارائه رزومه کاری
  • اثبات محل اقامت در مجارستان
  • ارائه مدارک شناسایی و هویتی
  • ارائه فرم درخواست ویزا

  اقامت کاری مجارستان

  متقاضیانی که قصد اخذ اقامت کاری مجارستان را دارند، پس از دریافت پیشنهاد شغلی و ورود به این کشور باید مدت زمان مشخصی را در مجارستان مشغول به کار باشند و مالیات خود را به موقع پرداخت نمایند. پس از گذشت این مدت زمان متقاضی می تواند درخواست اقامت دائم در مجارستان را بدهد. علاوه بر این، پس از گذشت 8 سال، اگر متقاضی دارای سو سابقه در این کشور نباشد و به صورت مداوم کار کرده باشد، می تواند درخواست تابعیت مجارستان را به سفارت بدهد.

  به طور کلی، مهاجرت و اقامت در کشور های اروپایی، آمریکایی و… کار چندان آسانی نیست و باید با آگاهی کامل وارد آن شد. برای افزایش آگاهی از نحوه اخذ ویزا، اقامت، روش های مهاجرت و قوانین، مقررات کشور مقصد و… می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و با رزرو وقت مشاوره تخصصی اطلاعات جامعی را دریافت کنید و در صورت لزوم پرونده مهاجرتی تان را تشکیل دهید.

  5/5 - ( تعداد افرادی که به این مطلب امتیاز داده اند: 1نفر)
  2 دیدگاه
  1. احمدصالحی نوشته:

   باسلام وخسته نباشید.هزینه ویزای کاری دائم در مجارستان چقدر است ممنون میشم پاسخ دهید.

   1. لیندا وفایی نوشته:

    سلام و عرض ادب
    هزینه ها بستگی به خدماتی که شما دریافت میکنید، دارد.

  ارسال یک پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.