وکیل مهاجرت به آلمان | مشاوره تخصصی

یک وکیل مهاجرت به آلمان با تمام قوانین کشور مبدا و مقصد آشنایی کامل دارد و با شرایطی که شما دارید بهترین و مقرون به صرفه ترین راه مهاجرت به آلمان را به شما پیشنهاد می دهد و تا اخذ اقامت کشور آلمان شما را یاری می نماید. مشاور و وکیل مهاجرت به آلمان و وظایف وی را در این مقاله از موسسه مهرآفرین به شما معرفی خواهیم کرد.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید

مشاوره رایگان

90003031

  درخواست فوری بررسی شرایط

  امروزه با بیشتر شدن تقاضای مهاجرت به کشور های خارجی، انتخاب یک مشاور و وکیل مهاجرت مجرب باید با دقت و توجه زیادی صورت پذیرد. مهاجرت و اخذ اقامت در کشور های خارجی بدون داشتن راهنمایی که با قوانین و مقررات آن کشور آشنایی داشته باشد، امری غیر ممکن است. اگر قصد مهاجرت به کشور آلمان را دارید، قبل از هر اقدامی، با موسسه مهر آفرین تماس بگیرید و شرایط خود را برای مهاجرت و اخذ اقامت این کشور بیان نمایید تا مشاوران مجرب و متخصص در این زمینه شما را به بهترین نحو راهنمایی کنند و ابهامات موجود در ذهنتان را بر طرف نمایند. همپنین وکیل مهاجرت به آلمان این موسسه با تجربه ای بالا شما را تا پایان اخذ ویزا همراهی کند.

  همان طور که می دانید اخذ ویزا و مهاجرت به کشور دیگر کار چندان آسانی نیست و مراحل اداری و حقوقی زیادی دارد. همین امر باعث شده انتخاب یک مشاور خبره امری ضروری باشد.

  مشاور و وکیل مهاجرت به آلمان

  در این راستا سوالاتی که ممکن است ذهنتان را درگیر کرده باشد بدین شکل می باشد که برای داشتن یک مشاور مجرب برای اخذ اقامت و مهاجرت به آلمان چه کاری باید انجام دهم؟ چه موسسه ای می تواند بهترین وکلا و مشاورین را در اختیار من بگذارد؟ از کجا میزان اطلاعات و اعتبار وکیل و مشاور مان را متوجه شویم؟

  برای پاسخ به این سوالات باید بگوییم که شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از روش های مهاجرتی به آلمان و اخذ اقامت دائم در این کشور و آگاهی از مشاوران و وکلا، با موسسه معتبر مهر آفرین تماس بگیرد.

  چرا موسسه مهاجرتی مهرآفرین را انتخاب می کنیم؟

  موسسه مهر آفرین یکی از موسسات معتبر و با سابقه در حوزه مهاجرت و اقامت می باشد. این موسسه کمترین هزینه را جهت مشاوره تخصصی از شما دریافت می کند و در تمام مراحل مهاجرت و اقامت شما در کشور آلمان، شما را همراهی می کند. موسسه مهر آفرین، تمام اطلاعات لازم را جهت مهاجرت و اخذ اقامت کشور آلمان به شما می دهد و در صورت عدم دریافت ویزا، اکثر هزینه های حق الوکاله را به شما باز می گرداند.

  یکی از قابلیت هایی که این موسسه را از سایر موسسات مجزا می کند، انجام خدمات مهاجرت و دریافت ویزا در سریع ترین زمان و کمترین هزینه است. شما می توانید با تماس و مشاوره گرفتن از مشاوران و وکلای این موسسه تمایز آن را با دیگر موسسات حس کنید؛ چرا که تیم حرفه ای و مجربی که در این موسسه مشغول به کار هستند تا پایان پروسه اخذ ویزا و مهاجرت با اطمینان خاطر شما را همراهی می کنند.

  مشاور و وکیل مهاجرت به آلمان

  مشاوره جهت مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

  قبل از هر توضیحی باید بگوییم که مهاجرت به کشور آلمان از روش های مختلفی صورت می گیرد که یکی از این روش ها تحصیل است. تحصیل در کشور آلمان که اقتصاد قدرتمندی دارد و به عنوان کشوری مدرن و صنعتی در جهان شناخته شده است، چندان کار ساده ای نیست. با اینکه تحصیل کردن در این کشور رایگان می باشد؛ اما سختی های خود را نیز دارد. افرادی که در دانشگاه های آلمان فارغ التحصیل می شوند، افرادی هستند که در رشته خود مهارت و تخصص بالایی دارند و پس از فارغ التحصیلی می توانند مستقیما در این کشور مشغول به کار شوند.

  رایگان بودن تحصیل در این کشور باعث شده سالانه متقاضیان زیادی برای مهاجرت و اقامت به این کشور درخواست دهند که این امر موجب شده افراد با وکیل مهاجرت به آلمان مشورت نمایند تا از شرایط این نوع مهاجرت آگاهی پیدا کنند. لازم به ذکر است که موسسه مهر آفرین می تواند با اخذ پذیرش از مدرسه ها و دانشگاه های آلمان زمینه مهاجرت شما را فراهم نماید.

  مشاوره جهت اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری

  یکی از روش هایی که می توان با استفاده از آن اقامت آلمان را اخذ نمود، سرمایه گذاری است. شما می توانید با سرمایه گذاری در ثبت شرکت، تاسیس شرکت مسئولیت محدود، راه اندازی کسب و کار و ثبت شعبه و نمایندگی به راحتی اقامت دائمی آلمان را دریافت نمایید؛ اما شاید برای شما هم جای سوال باشد که چگونه می توانیم جهت سرمایه گذاری با کشور آلمان ارتباط بر قرار کنیم و یا هنگام رفتن به این کشور با چه ارگانی در تماس باشیم؟

  برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که موسسات حقوقی به همین منظور تاسیس شده اند تا شما را از چگونگی سرمایه گذاری و مراحل حقوقی این کار آگاه سازند. حداقل سرمایه ای که برای ثبت شرکت در کشور آلمان باید داشته باشید 25000 یورو می باشد. این سرمایه اولیه شماست که می تواند منجر به اخذ اقامت آلمان شود. همه ما می دانیم که سرمایه گذاری در کشور خارجی کمی با نگرانی همراه است که مبادا سرمایه ما از دست برود. حال اگر شما بدون اطلاع اولیه از شرایط اقتصادی این کشور سرمایه خود را طبق قوانین اقامت کشور های دیگر در خرید ملک و یا خرید سهام قرار دهید، در گرفتن اقامت و مهاجرت دچار مشکل می شوید؛ چرا که با خرید ملک و سهام در کشور آلمان، اقامت این کشور به شما تعلق نمی گیرد.

  سرمایه گذاری با ثبت شرکت نیز مراحل حقوقی و اداری زیادی دارد که نمی توانید به تنهایی از پس آنها بر بیاید و قطعا به یک وکیل مهاجرت به آلمان خبره نیاز پیدا خواهید کرد تا آسان ترین راه را پیش پای شما گذارد و سرمایه تان از دست نرود.

  مشاور و وکیل مهاجرت به آلمان

  مشاوره جهت مهاجرت به آلمان از طریق کار

  یکی از کشور هایی که در سال های اخیر با کمبود نیروی کار مواجه شده و از سایر کشور ها نیروی کار متخصص و ماهر گرفته است، آلمان می باشد. کشور آلمان با صنعت پیشرفته ای که دارد، نرخ بیکاری را در کشورش به 3.2 تا 4 درصد رسانده و مهاجرانی را که در رشته خاصی متخصص و ماهر هستند را به کشور خود پذیرفته است. همین امر باعث شده اکثر مهاجرت ها به این کشور از طریق کار باشد. اخذ ویزای کار آلمان به چند صورت امکان پذیر است، اخذ ویزای کار  (Job offer)با ارسال دعوت نامه از سوی کارفرما و اخذ ویزای جستجوی کار (Job seeker) .

  در روش اول (Job offer) کارفرما برای شما پیشنهاد شغلی را به صورت دعوت نامه ارسال می کند و شما می توانید با پذیرش این دعوت نامه ویزا کار دریافت کنید و به آلمان مهاجرت نمایید. البته این روش نیز سختی های خود را دارد؛ چرا که کارفرما باید به مدت 3 ماه این فرصت شغلی را در کشور آلمان به صورت آگهی قرار دهد و پس از پیدا نشدن فرد متخصص و ماهر، آن آگهی را به مدت 3 ماه در کشور هایی که عضو اتحادیه اروپا هستند آگهی کند. در صورتی که نیروی کار خود را پیدا نکرد، می تواند برای فردی در خارج از کشور دعوت نامه کاری ارسال نماید.

  در روش دوم (Job seeker) شما با اخذ ویزای جستجوی کار به مدت 6 ماه می توانید به کشور آلمان بیاید و کار مناسبی بر اساس رشته و سابقه کاری تان جستجو کنید. اگر پس از گذشت 6 ماه نتوانستید کار پیدا کنید، باید به کشور خود بازگردید و اگر کار مورد نظرتان را پیدا کردید می توانید اقامت کاری خود را اخذ نمایید و برای خانواده تان نیز ویزا بگیرید. شما می توانید با موسسه مهر آفرین تماس بگیرید و از تمام شرایط و قوانین ویزای کاری آلمان آگاه شوید.

  مشاوره جهت مهاجرت به آلمان از طریق کار

  مشاوره جهت اقامت آلمان از طریق ازدواج

  ازدواج با فردی که اقامت آلمان را دارد، راهی برای اخذ اقامت این کشور می باشد. همچنین یکی از راه های اخذ تابعیت آلمان، اخذ اقامت از طریق ازدواج است. اثبات ازدواج با یک شهروند آلمانی به همین سادگی ها هم نیست؛ چرا که شما باید 3 سال با این فرد زندگی کنید تا به دولت آلمان اثبات نمایید که این ازدواج برای سو استفاده از قانون تابعیت نمی باشد. پس از گذشت 3 سال و ارائه مدارک ازدواج به سفارت، می توانید درخواست پاسپورت نمایید و تابعیت آلمان را اخذ کنید. یکی دیگر از شروط ازدواج در آلمان این است که همسر شما توانایی مالی برای زندگی را داشته باشد و نیازی به کمک دولت نداشته باشد.

  هزینه های زندگی در کشور آلمان

  کشور آلمان به دلیل اقتصاد مستحکمی که دارد از آن دسته کشور هایی است که هزینه های زندگی در آن معقول می باشد. به طور متوسط هزینه زندگی یک کارگر ماهانه حدود 800 تا 1500 یورو می باشد؛ به طوری که درآمد ماهانه وی نزدیک به 3000 یورو است.

  این نکته را بدانید که هزینه های زندگی هر شخص بستگی به نوع و سبک زندگی وی دارد و این مبلغ می تواند بالا و پایین شود؛ ولی به طور کلی برای یک فرد با هزینه های معقول، ماهانه با 1000 یورو می تواند زندگی خود را بچرخاند. شما می توانید در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت با موسسه مهر آفرین تماس بگیرید تا این موسسه یک وکیل مهاجرت به آلمان با تجربه در اختیار شما قرار دهد و شما را راهنمایی کند.

  مشاوره جهت مهاجرت به آلمان از طریق کار

  شماره تماس وکیل مهاجرت به آلمان

  متقاضیان مهاجرت به آلمان برای آگاهی از شرایط مهاجرت و اخذ اقامت آلمان با شماره زیر تماس بگیرند.

  • 90003031

  کارشناسان ما در موسسه، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در رابطه با کشور آلمان هستند. شما عزیزان می توانید جهت مشاوره تخصصی و انجام پرونده مهاجرتی خود با ما در ارتباط باشید.

  سوالات متداول

  بله، مشاوران خبره موسسه ما به صورت تلفنی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهند.

  کارشناسان ما در تمامی مسیر اخذ پذیرش، محل اقامت، ویزا و غیره در کنار شما خواهند بود.

  اقدام مجدد و یا اعتراض بسته به دلیل ریجکتی شما دارد.

  دلایلی مانند مدرک زبان آلمانی، پذیرش، محدودیت سنی، گپ تحصیلی و سایر عوامل می تواند باعث ریجکتی متقاضی شود.

  یک وکیل خبره و کارآمد می تواند با اطلاعاتی که از قبل در رابطه با پروسه انجام کار و مراحل قانونی مهاجرت دارد، می تواند به شما بهترین راهنمایی ها را در رابطه با روش مهاجرتی براساس شرایط و بودجه متقاضی ارائه کند.

  متاسفانه مدرک کاردانی در آلمان به رسمیت شناخته نشده است، شما می توانید از روش های دیگر و یا از طریق دیپلم خود اقدام نمایید.

  بله، در صورتیکه ازدواج شما حقیقی باشد و اسناد ازدواجتان آماده باشد، مشاوران و وکیلان ما می توانند در پروسه اخذ ویزای همراه به شما یاری نمایند.

  تابعیت و اقامت نوزاد به دنیا آمده در کشور آلمان بر اساس قانون خون می باشد.

  کشور آلمان برای تحصیل متقاضیان زیر سن قانونی در مدارس آلمان ویزای همراه ارائه می دهند.

  بله، مشاوران و کارشناسان ما برای اخذ ویزای آلمان از طریق اوسبیلدونگ در تمامی مراحل به شما کمک خواهند کرد.

  5/5 - ( تعداد افرادی که به این مطلب امتیاز داده اند: 1نفر)
  نمایش دیدگاه ها (24)