مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

سوالاتی که در رابطه با سرمایه گذاری خارجی در اتریش در ذهن اکثر متقاضیان وجود دارد مانند بهترین تجارت در اتریش چه تجارتی است؟ آیا از طریق خودحمایتی می توان اقامت اتریش را گرفت؟ خرید ملک در اتریش چه شرایطی دارد؟ آیا از طریق خرید بیزینس در اتریش می توان اقامت گرفت؟ کدام راه های سرمایه گذاری موجب اخذ اقامت می شود؟ شرایط ثبت شرکت در اتریش چگونه است؟ و سوال دیگری که کارشناسان ما در این مقاله به صورت کامل آن را بررسی کرده اند.

اگر به هر دلیلی فرصت مطالعه این مقاله را ندارید؛ میتوانید با کارشناسان ما در امور مهاجرت تماس بگیرید و یا فرم مشاوره مهاجرت را تکمیل نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته شود.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

مشاوره رایگان

90003031

  درخواست فوری بررسی شرایط

  یکی از اصلی ترین روش های مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری در این کشور می باشد. کشور اتریش دارای موقعیت جغرافیایی منحصر به فردی می باشد که موجب شده سرمایه گذاری در این کشور بسیار سود آور و مناسب باشد. سرمایه گذاری در اتریش روش ها و راه های گوناگونی دارد که متقاضیان می توانند با توجه به شرایطی که دارا هستند، یکی از این روش ها را انتخاب نمایند. البته متقاضیان باید از این موضوع آگاهی داشته باشند که سرمایه گذاری خارجی، در برخی از موارد دارای قوانین و مقررات پیچیده ای است و حتما باید با فرد با تجربه ای در این خصوص مشورت نمایند.

  معمولا سرمایه گذار خارجی فاکتور های زیادی را برای انتخاب کشوری که بتواند در آن سرمایه خود را در آن قرار دهد، بررسی می نمایند و همیشه سوالات زیادی در ذهن شان وجود دارد که پاسخ آن سوالات بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.

  مقالات پیشنهادی:

  مهاجرت به اتریش

  مهاجرت تحصیلی به اتریش

  تحصیل پزشکی در اتریش

  مهاجرت کاری به اتریش

  وکیل مهاجرت به اتریش

  تحصیل در اتریش

  شما با مطالعه این مطلب پاسخ تمامی سوالات خودتان را خواهید گرفت. توجه داشته باشید که در امر مهاجرت کسب اطلاعات و مطالعه مقالات در این زمینه بسیار اهمیت دارد؛ چرا که قطعا زندگی در کشور خارجی سختی های منحصر به خود را دارد و شما باید از این سختی ها آگاهی داشته باشید و بتوانید با برنامه ریزی های دقیق آنها را کنترل نمایید. برای کسب اطلاعات دقیق و جامع تر شما می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و وقت مشاوره تخصصی با وکلا ما را رزرو نمایید.

   

  مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

  سرمایه گذاری در اتریش

  اتریش یکی از کشور های واقع در اروپا می باشد که پایتخت آن وین است. وین در سال 2019 به عنوان یکی از شهر های مناسب که سطح رفاه اجتماعی بالایی دارد شناخته شد. وجود فاکتور های مناسب برای زندگی، کار و سرمایه گذاری در اتریش موجب شده است که هر ساله به تعداد متقاضیان مهاجرت به این کشور افزوده شود. یکی از راحت ترین روش ها برای مهاجرت به اتریش و اخذ اقامت این کشور از طریق سرمایه گذاری می باشد. سرمایه گذاری در اتریش روش های مختلفی دارد که متقاضیان می توانند با توجه به شرایط شان یکی از این روش ها را انتخاب نمایند. البته افرادی که قصد اخذ اقامت این کشور را دارند، باید در رابطه با روش های سرمایه گذاری که موجب اخذ اقامت این کشور می شود، اطلاعات مناسبی را کسب نمایند.

  روش های سرمایه گذاری اتریش عبارت است از:

  • خرید ملک در اتریش
  • ثبت شرکت در وین اتریش
  • خرید بیزینس در اتریش
  • کارآفرینی در وین اتریش
  • خودحمایتی در این کشور

  در ادامه هر یک از روش های سرمایه گذاری در اتریش را به صورت کامل شرح می دهیم.

  اقامت سرمایه گذاری اتریش چگونه است؟

  سرمایه گذاری در اتریش یکی از روش های اخذ اقامت دائم این کشور می باشد. متقاضیان در صورت اخذ اقامت دائم می توانند پس از آن تابعیت این کشور را نیز دریافت نمایند. معمولا روش های سرمایه گذاری موجب اخذ اقامت می شود که میزان سرمایه و مدت مشخصی دارد. سرمایه گذاران بزرگ معمولا به سرمایه گذاری در کشور هایی تمایل دارند که علاوه بر اخذ سوئد، سرمایه شان امنیت و ثبات مناسبی داشته باشد. اتریش نیز یکی از کشور های مناسب برای سرمایه گذاری است که امنیت و ثبات سرمایه خارجی در آن بالاست.

  در ادامه مطلب روش های سرمایه گذاری که موجب اخذ اقامت اتریش خواهد شد را به شما عزیزان معرفی می نماییم.

  سرمایه گذاری در اتریش از طریق خرید ملک

  یکی از راحت ترین و با ثبات ترین روش های سرمایه گذاری در کشور اتریش از طریق خرید ملک می باشد. خرید ملک در وین و یا هر یک از شهر های این کشور برای متقاضیان ایرانی نیز امکان پذیر است. البته خرید خانه در اتریش همانند ترکیه مانند اخذ اقامت این کشور نمی شود و تنها روشی برای سرمایه گذاری در این کشور به حساب می آید. البته متقاضیان می توانند با ارائه بیزینس پلن و سرمایه گذاری در املاک این کشور، کارت قرمز/سفید/ قرمز اتریش را دریافت نمایند. این کارت اقامت مختص به سرمایه گذاران می باشد که در نهایت می تواند به اقامت دائم و تابعیت ختم شود. خرید خانه ،اپارتمان، ملک و ویلا در اتریش با امنیت بسیار بالایی انجام می پذیرد و تمامی مراحل خرید و فروش خانه مستقیما زیر نظر دولت این کشور می باشد.

  سرمایه گذاری در اتریش از طریق خرید ملک

  مدارکی که خریداران برای خرید ملک در اتریش باید ارائه نمایند عبارت است از:

  • ارائه پاسپورت معتبر
  • ارائه نقشه ملک
  • تاییدیه درخواست متقاضی
  • ارائه قرارداد خرید خانه
  • ارائه اسناد اجازه استفاده از اموال
  • ارائه خلاصه ای از وضعیت فعلی که زمین دارد

  قیمت خرید ملک در اتریش

  ما در این بخش جدولی را ارائه کرده ایم که شما می توانید به صورت کامل هزینه های خرید خانه در هر یک از شهر های اتریش را مشاهده نمایید.

  نام شهر قیمت به یورو
  وین قیمت خرید خانه در مرکز شهر هر متر مربع 6308 یورو قیمت خرید خانه در خارج از شهر هر متر مربع 3800 یورو
  گراتس قیمت خرید خانه در مرکز شهر هر متر مربع 3500 یورو قیمت خرید خانه در خارج از شهر هر متر مربع 2900 یورو
  لینز قیمت خرید خانه در مرکز شهر هر متر مربع 4000 یورو قیمت خرید خانه در خارج از شهر هر متر مربع3000 یورو
  اینسبوروک قیمت خرید خانه در مرکز شهر هر متر مربع 6000 یورو قیمت خرید خانه در خارج از شهر هر متر مربع 4500 یورو
  سالزبورگ قیمت خرید خانه در مرکز شهر هر متر مربع 5800 یورو قیمت خرید خانه در خارج از شهر هر متر مربع4000 یورو

  تمامی قیمت های ذکر شده به صورت تقریبی می باشد و هر ساله ممکن است تغییر کند. جهت آگاهی از قیمت دقیق می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

  توجه داشته باشید که خرید ملک در اتریش به تنهایی موجب اخذ اقامت این کشور می شود و تنها جنبه سرمایه گذاری دارد. این روش یکی از امن ترین روش های سرمایه گذاری به حساب می آید؛ چرا که قیمت ملک و آپارتمان هر ساله افزایش می یابد. علاوه بر این، متقاضیان می توانند خانه خریداری شده خود را اجاره دهند و به یورو درآمد کوچکی داشته باشند.

  اقامت سرمایه گذاری اتریش با ثبت شرکت

  یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در کشور اتریش از طریق ثبت شرکت می باشد. متقاضیان که قصد اخذ اقامت دائم این کشور را دارند، نمی توانند از طریق ثبت شرکت در اتریش اقامت این کشور را اخذ نمایند؛ اما آنها می توانند از این طریق درآمد مناسبی داشته باشند و تجارتی با امنیت بالا را تجربه نمایند. ثبت شرکت در این کشور انواع مختلفی دارد که عبارت است از:

  1. شرکت تک مالکی

  این نوع شرکت ساده ترین روش برای شروع یک کسب و کار در اتریش می باشد که متقاضیان با کسب آگاهی بیشتر از این مورد می توانند به کمک وکیل مهاجرتی نسبت به ثبت شرکت تک مالکی اقدام نمایند.

  • شرکت سهامی با مسئولیت محدود

  این نوع شرکت نیز می تواند چند سهام دار داشته باشد و هم به صورت خصوصی و هم به صورت عمومی تاسیس شود. معمولا اکثر متقاضیان مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری ،این روش را برای ثبت شرکت در این کشور انتخاب می نمایند. شرکت های مسئولیت محدود به دو دسته دولتی و خصوصی تقسیم می شود. شرکت های مسئولیت محدود خصوصی، حداقل باید دارای یک سهام دار باشد و سرمایه ای نزدیک به 35.000 یورو را لازم دارد. شرکت های مسئولیت محدود دولتی، به عنوان شرکت های GA نیز شناخته می شوند و حداقل به یک سهام نیاز دارند. این نوع شرکت نیز سرمایه ای نزدیک به 70.000 یورو لازم دارد.

  • شرکت های مشارکتی

  این نوع شرکت ها منحصر به افرادی است که قصد راه اندازی کسب و کار کوچکی را در اتریش دارند.

  • تاسیس شعبات شرکت های خارجی

  ثبت این نوع شرکت نیز منحصر به شرکت های خارجی می باشد که قصد گسترش کسب و کار خود را دارا هستند.

  نکته حائز اهمیت در ثبت شرکت این است که متقاضیان می توانند با شرایط خاصی اقامت دائم این کشور را از این طریق اخذ نمایند. متقاضیان برای اخذ اقامت دائم اتریش باید امتیاز لازم را جهت اخذ اقامت کاری به دست آورند. امتیاز لازم جهت اخذ اقامت کاری 70 می باشد که طبق جدول زیر محاسبه می شود:

  عنوان امتیاز
  شرایط و مهارت های ویژه حداکثر امتیاز 40
  فارغ التحصیلی از موسسه آموزش عالی 20 امتیاز
  کارشناسی ارشد یا دکترا 40 امتیاز
  مدرک ریاضیات، کامپیوتر، علوم طبیعی و تکنولوژی 30 امتیاز
  فعالیت های پژوهشی مثل ثبت اختراع 20 امتیاز
  جوایز علمی 20 امتیاز
  هر سال سابقه کار 2 امتیاز
  شش ماه تجربه کار در کشور اتریش 10 امتیاز
  مهارت زبان آلمانی یا انگلیسی در سطح A1 5 امتیاز
  مهارت زبان آلمانی یا انگلیسی در سطح A2 یا بالاتر 10 امتیاز
  سن 35 سال 20 امتیاز
  سن 40 سال 15 امتیاز
  سن 45 سال 10 امتیاز
  گذراندن دوره های دیپلما در اتریش 5 امتیاز
  گذراندن دوره های لیسانس و فوق لیسانس 10 امتیاز

  متقاضیان در صورت اخذ 70 امتیاز از این جدول می توانند نسبت به اخذ اقامت کاری در اتریش اقدامات لازم را انجام دهند.

  سرمایه گذاری در اتریش از طریق خرید بیزینس

  یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در اتریش از طریق خرید بیزینس می باشد. شما برای خرید یک بیزینس در اتریش باید بررسی نمایید که این بیزینس در چند سال اخیر چه عملکردی داشته است و در صورتی که با بررسی های لازم از عملکرد مناسب آن اطمینان حاصل کردید، نسبت به خرید اقدام نمایید. از بیزینس های پر سود در کشور اتریش می توان به خرید پمپ بنزین، هاستل ها، خرید فرانچایز، رستوران ها و مغازه ها اشاره کرد.

  معمولا خرید رستوران در اکثر کشور های جهان یکی از بیزینس های پر سود به حساب می آید. خرید مغازه نیز در اتریش سود مناسبی دارد؛ اما متقاضیان باید قبل از خرید مغازه بررسی های لازم را انجام دهند.

  سرمایه گذاری اتریش از طریق کارآفرینی

  یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در اتریش از طریق کارآفرینی می باشد. متقاضی باید برای استفاده از این روش، یک طرح نوآورانه داشته باشد. حداقل سرمایه لازم برای کارآفرینی در اتریش 50.000 یورو می باشد. این نوع سرمایه گذاری در کشور اتریش می تواند موجب اخذ اقامت دائم این کشور نیز شود. این در صورتی است که متقاضیان تمامی شرایط کارآفرینی در اتریش را رعایت نمایند. برای کارآفرینی در اتریش متقاضی باید طرح تجاری را ارائه دهد که با کشور اتریش سازگار باشد و خودش به عنوان مدیر، بتواند کسب و کارش را کنترل نماید. پس از آن متقاضی باید بتواند از طریق جدول امتیاز بندی، حداقل 50 امتیاز را کسب نماید.

  توجه داشته باشید که قبل از هر اقدامی بهتر است در این رابطه با وکیل و مشاور مهاجرتی مشورت نمایید و از پیامد های این کار اطلاع داشته باشید. متقاضیان برای کارآفرینی در اتریش مدارک زیر را باید به سفارت ارائه دهند.

  1. پاسپورت معتبر
  2. ارائه عکس پرسنلی که در 6 ماه اخیر گرفته شده است
  3. ارائه مدارک بیمه درمانی
  4. اثبات تمکن مالی
  5. ارائه آدرس دقیق و یا سند ملکی
  6. ارائه مدرک تحصیلی یا گواهی دوره های فنی و حرفه ای
  7. ارائه مدرک تحصیلی
  8. ارائه قرارداد با یک شرکت استارت آپی
  9. ارائه مدارکی که اثبات نماید توانایی خاص در یک حرفه دارید
  10. ارائه سابقه کاری
  11. ارائه مدرک زبان انگلیسی یا آلمانی
  12. ارائه مدارک گذراندن دوره های مهارتی

  سرمایه گذاری در اتریش از طریق خود اشتغالی

  یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در اتریش از طریق خود اشتغالی می باشد. متقاضیان از این روش نیز می توانند نسبت به اخذ اقامت دائم اتریش نیز اقدامات لازم را انجام دهند. مراحل خود اشتغالی که منجر به اخذ اقامت دائم اتریش می شود عبارت است از:

  1. شغل مد نظر متقاضی باید حداقل 100.000 یورو سرمایه به کشور اتریش وارد کند
  2. این کسب و کار باید در منطقه ای بسیار مهم ایجاد شود
  3. این شغل باید زیر مجموعه ای را ایجاد نماید که برخی از مشاغل را پوشش دهد

  مدارک لازم جهت ثبت درخواست عبارت است از:

  1. ارائه پاسپورت معتبر
  2. ارائه شناسنامه یا کارت ملی
  3. ارائه طرح تجاری قوی
  4. ارائه اسنادی مبنی بر اثبات انتقال سرمایه به اتریش
  5. ارائه مدارک تحصیلی متناسب با کسب و کار
  6. ارائه مدارک مربوط به بیمه درمانی
  7. اثبات تمکن مالی
  8. ارائه عکس پرسنلی

  سرمایه گذاری در اتریش از طریق خودحمایتی

  یکی دیگر از روش های اخذ اقامت سرمایه گذاری در اتریش از طریق خودحمایتی می باشد. خودحمایتی یا ویزای تمکن مالی، بدین شکل است که متقاضی باید به دولت اتریش اثبات نماید که می تواند در کشور اتریش از پس هزینه های خود و خانواده اش بر بیاید. در این روش متقاضی اجازه کار در اتریش را ندارد و تنها می تواند در این کشور اقامت داشته باشد. جهت اخذ ویزا تمکن مالی اتریش، فرد باید اثبات کند که به ازای هر یک از اعضای خانواده اش مبلغ 22.000 یورو در بانک کشور مبدا داراست. توجه داشته باشید که این مبلغ باید در مدت معینی در بانک قرار داشته باشد تا فرد بتواند درخواست خود را اثبات نماید.

  از دیگر شرایط خودحمایتی داشتن درآمد ماهیانه بین 2500 تا 3000 یورو می باشد. مبلغی که متقاضی در بانک به عنوان سپرده قرار می دهد، نه بلوکه می شود و نه در اختیار دولت اتریش قرار می گیرد. در صورتی که متقاضیان دارای اسناد ملکی یا تجاری و یا دارای سهام باشند، شانس بیشتری برای اخذ ویزا تمکن مالی دارند. متقاضیان پس از اخذ این نوع ویزا باید ملکی را در اتریش برای اقامت اجاره نمایند. در ابتدا به متقاضی اقامت 1 ساله اعطا می شود که در صورت دارا بودن شرایط می تواند 1 سال دیگر آن را تمدید نماید. پس از گذشت این 2 سال، متقاضی می تواند اقامت 3 ساله دریافت کرده و پس از گذشت این مدت زمان نسبت به اقامت دائم اتریش اقدام نماید.

  سرمایه گذاری در اتریش از طریق خودحمایتی

  هزینه زندگی در اتریش

  یکی دیگر از موضوعات مهمی که متقاضیان باید از آن آگاهی داشته باشند، هزینه های زندگی در اتریش است. آگاهی از این مورد، موجب می شود که شما برنامه ریزی مناسبی را برای اقامت در این کشور داشته باشید. معمولا در کشور اتریش، هزینه های زندگی در هر شهر آن با دیگر شهر ها متفاوت است. هزینه های زندگی در پایتخت اتریش نسبت به شهر های گراتس و اینسبروک، ارزان تر می باشد. هزینه های برای زندگی در یکی از شهر های اتریش مثل سالزبورگ نزدیک به 800 الی 1000 یورو در ماه می باشد؛ اما هزینه های زندگی در شهر های گراتس و اینسبروک  ماهانه نزدیک به 1000 تا 1500 یورو می باشد.

  متقاضیان می توانند از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان ما در موسسه مهر آفرین در ارتباط باشند و با رزرو وقت مشاوره اطلاعات دقیق را از شرایط و هزینه های زندگی در اتریش به دست آورند.

  مزایای سرمایه گذاری در اتریش

  سرمایه گذاری در کشور های خارجی، مزایا و معایب منحصر به خود را داراست که متقاضیان قبل از انجام هر کاری باید از آن آگاهی لازم را دارا باشند. سرمایه گذاری در اتریش نیز مزایای منحصر به خود را دارد که علاوه بر اخذ اقامت خدمات دیگری هم در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد. مزایای سرمایه گذاری در اتریش عبارت است از:

  1. امنیت بالای سرمایه گذاری
  2. امکان دریافت خدمات درمانی به صورت رایگان
  3. تحصیلات رایگان برای متقاضیان اروپایی
  4. حمایت های مناسب دولت در صادرات
  5. زیر ساخت های مناسب و پیشرفته این کشور
  6. اعطای تابعیت دوگانه
  7. متقاضیان می توانند وام های با بهره پایین را دریافت نمایند
  8. ارائه پاسپورت اتریش به متقاضی

  دولت کشور اتریش بسیار دقیق می باشد و در اموری مانند سرمایه گذاری، نظارت مستقیم دارد. توجه داشته باشید که پرداخت مالیات در این کشور به صورت اجباری بوده و اگر فردی مالیات خود را پرداخت نکند، تبعات سنگینی در انتظار وی خواهد بود.

  شاخص های اقتصادی در کشور اتریش

  یکی از مهم ترین موضوعاتی که سرمایه گذاران خارجی باید از آنها آگاهی لازم را دارا باشند، شاخص های اقتصادی در اتریش است. شاخص های اقتصادی به متقاضیان نشان می دهد که آیا اتریش کشور مناسبی برای سرمایه گذاری است؟ یا خیر. برخی از استاندارد های سرمایه گذاری مانند نرخ مصادره اموال و نرخ کنترل فساد در اتریش از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند که باید با مشاوره های تخصصی این اطلاعات را به دست آورید. برخی دیگر از شاخص های اقتصادی مثل تولید ناخالص داخلی و میزان مالیات شرکت ها نیز برای سرمایه گذاران حائز اهمیت است.

  ناخالص داخلی هر کشور نشان دهنده مجموع ارزش کالا و خدماتی می باشد که در یک دوره زمانی مشخص محاسبه شده است. این کالا و خدمات در آخر به دست مصرف کننده می رسد و با توجه به نیاز وی تولید می شود. تولید ناخالص داخلی اتریش در سال های اخیر دارای رشد پایدار و مناسبی بوده است و این مورد نشان می دهد، این کشور برای سرمایه گذاری مناسب است.

  شاخص اقتصادی دوم، نرخ مالیات شرکت ها می باشد که در اتریش این نرخ نیز کمی تغییر کرده است؛ اما به اندازه ای نیست که شما نتوانید کسب و کاری را در این کشور راه اندازی کنید و یا نتوانید از پس هزینه های شرکت ثبت شده تان بر بیایید.

  استاندارد های سرمایه گذاری در کشور اتریش نیز می تواند تضمین کننده سرمایه شما باشد. این دو شاخص عبارت اند از:

  1. نرخ مصادره اموال در اتریش

  این نرخ یکی از مهم ترین معیار های امنیت سرمایه گذاری در کشور مقصد می باشد؛ چرا که میزان دسترسی دولت این کشور را به سرمایه شما نشان می دهد. توجه داشته باشید که اگر سرمایه گذاران بدون بررسی نرخ مصادره اموال در کشوری اقدام به سرمایه گذاری نمایند، ممکن است دولت میزبان اجازه سو استفاده و محروم کردن شما را از سرمایه تان داشته باشد. این در صورتی است که به شما هیچ خسارتی نیز تعلق نمی گیرد. به همین خاطر سرمایه گذاران خارجی باید به صورت کامل از این نرخ آگاهی داشته باشند.

  نرخ مصادره اموال، عددی بین 1 تا 7 می باشد. هرچه رتبه کشور به عدد 1 نزدیک تر باشد، آن کشور امنیت بالایی در حفظ سرمایه شما دارد و هرچه قدر این عدد به 7 نزدیک تر باشد، آن کشور امنیت پایین تری را در حفظ  سرمایه شما داراست. نرخ مصادره اموال در کشور اتریش نزدیک به 1 می باشد و این عدد نشان دهنده امنیت بالای سرمایه گذاری در این کشور است.

  • ثبات سیاسی در اتریش

  از دیگر مولفه های مهمی که باید در سرمایه گذاری خاری آن را مد نظر قرار دهید، ثبات سیاسی و عدم وجود خشونت در کشور مقصد می باشد. این نرخ نشان دهنده اعمال قدرت غیر قانونی دولت و ابزار های خشونت آمیز و تحرکات سیاسی در سرنگونی دولت است. میانگین این نرخ برای کشور اتریش 1.17 می باشد. در این فاکتور معمولا امتیاز کشور ها بین 2.5- و 2.5+ قرار می گیرد. هرچه میزان این امتیاز به عدد 2.5+ نزدیک تر باشد، آن کشور ثبات بیشتری دارد و هرچقدر این عدد به 2.5- نزدیک تر باشد، این کشور ثبات کمتری دارد.

  به طور کلی، سرمایه گذاری در اتریش و یا کشور های خارجی، ریسک زیادی دارد و متقاضیان باید با آگاهی کامل اقدام به انجام این کار کنند. به همین خاطر ما به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که با رزرو وقت مشاوره از وکلا و مشاورین متخصص و با تجربه ما در این زمینه کمک بگیرید و در صورت وجود شرایط لازم اقدام به تشکیل پرونده مهاجرتی نمایید. جهت تماس با سایت مهاجرتی مهر آفرین با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

  5/5 - ( تعداد افرادی که به این مطلب امتیاز داده اند: 1نفر)
  ارسال یک پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.