مشاور و وکیل مهاجرت به کانادا

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در بحث مهاجرت و اخذ اقامت حائز اهمیت است، انتخاب وکیل و مشاور متخصص در این زمینه می باشد. امروزه بحث مهاجرت به کشور های اروپایی و آمریکایی بسیار داغ شده و متقاضیان زیادی پیدا کرده است. در این مقاله از مهرآفرین به بررسی مشاور و وکیل مهاجرت می پردازیم شما هم با ما همراه باشید.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید

مشاوره رایگان

90003031

  درخواست فوری بررسی شرایط

  همان طور که می دانید مهاجرت و اخذ اقامت روش ها و راه های گوناگونی دارد که افراد با توجه به شرایط خود بهترین راه را انتخاب می نمایند؛ اما موضوع حائز اهمیت اینجاست که اگر راه مهاجرت به کشور های خارجی را اشتباه انتخاب کنیم چه می شود؟ یا اگر وکیل مهاجرت کانادا نداشته باشیم چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

  تصور کنید، شما بدون هیچ مشورتی یک راه را برای مهاجرت انتخاب کرده و درخواستتان را به سفارت تحویل دادید. اگر درخواست شما توسط سفارت رد شود، علاوه بر اینکه بر روی درخواست های بعدی شما تاثیر منفی می گذارد، مبالغ پرداختی شما به سفارت نیز هدر می رود. مهاجرت و اخذ اقامت در کشور هایی مثل کانادا و آلمان اگر به همین سادگی ها بود، قطعا خیلی از متقاضیان از سراسر جهان به این کشور ها مهاجرت می کردند.

  همچنین مهاجرت و اقامت اصول و قواعدی دارد که شاید افراد معمولی از آن بی خبر باشند. پس به هیچ عنوان این موضوع را ساده نگیرید و اگر تخصصی در انتخاب روش مهاجرت ندارید، اقدامی در این باب انجام ندهید. قبل از هر اقدامی در این رابطه تحقیق کنید تا آگاهی تان از چگونگی مهاجرت و اقامت بالا برود و پاسخ سوالاتتان را بگیرید.

  وجود یک وکیل متخصص که با تمامی قوانین کشور مبدا و مقصد آشنایی داشته باشد و اصول و قواعد مهاجرت و اخذ اقامت را بداند، برای مهاجرت به کشور های خارجی الزامی است؛ اما یک وکیل خوب و کار بَلَد چه ویژگی هایی دارد؟ چگونه تشخیص دهیم کدام وکیل توانایی بیشتری دارد؟ چه موسسه ای چنین وکلا و مشاورانی را در اختیار گرفته است؟

  این مقاله توسط تیم مشاوران موسسه مهر آفرین نوشته شده است. موسسه ما تلاش بر این دارد که به همین منظور پاسخ به این سوالات، آگاهی شما را افزایش داده تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید. مهر آفرین، یکی از معتبر ترین موسسات در زمینه مهاجرت و اقامت در کانادا است. موسسه ما با ارائه مشاوره های تخصصی، سطح آگاهی شما را بالا برده و تمامی مشکلات پیش روی شما را در پروسه مهاجرت حل می کند و تا پایان پروسه مهاجرت و اخذ ویزا همراه شما خواهد بود.

  وکیل مهاجرت به کانادا

  یکی از کشور های محبوب در عرصه مهاجرت، کشور کانادا می باشد. این کشور مهاجر پذیر روش های گوناگونی را برای اخذ ویزا قرار داده است. به عنوان مثال، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق تحصیل، مهاجرت کاری به کانادا، اقامت در کانادا از طریق ازدواج، اقامت از طریق تولد و پناهندگی. در خصوص پناهندگی به کانادا، موسسه مهر آفرین هیچ گونه خدماتی ارائه نمی دهد؛ چرا که روش پر ریسک و خطرناکی است.

  مهاجرت تاثیر مستقیمی بر آینده و سرنوشت افراد می گذارد که نمی توان آن را موضوع کم اهمیتی جلوه داد. وکیل مهاجرت به کانادا با تمامی اصول و قوانین هر ایالت در این کشور آشنا است و با توجه به شرایط متقاضی، بودجه و بررسی پرونده وی، مناسب ترین راهکار را ارائه می دهد.

  وکیل مهاجرت به کانادا

  ویژگی های وکیل مهاجرت و اقامت در کانادا

  قبل از انتخاب وکیل، شما باید آگاهی لازم را از ویژگی های مهم یک وکیل متخصص و حرفه ای داشته باشید؛ چرا که مهاجرت، موضوع مهمی است و نباید آن را ساده تلقی کرد. همان طور که گفتیم، نکته حائز اهمیت اینجاست که اگر درخواست مهاجرت شما از سوی سفارت رد شود، تاثیر منفی بر درخواست های بعدی شما خواهد گذاشت؛ در نتیجه انتخاب یک وکیل کار درست و مجرب را در اولویت کار هایتان قرار دهید. ویژگی های یک وکیل حرفه ای عبارت است از:

  • یک وکیل باید دارای تحصیلات مرتبط با حقوق بین الملل باشد
  • به مسائل تخصصی در زمینه حقوق بین الملل تسلط کافی داشته باشد
  • یک وکیل خوب باید صادق باشد و در عمل و گفتارش شفافیت داشته باشد
  • یک وکیل حرفه ای باید با توجه به شرایط متقاضی، بهترین و موثر ترین راهکار را ارائه دهد، نه از روی سودجویی برای خود
  • یک وکیل باید با دیگر وکلا ارتباط موثری داشته باشد تا بتواند به بهترین نحو عمل نماید
  • یک وکیل باید تا پایان مسیر راهنمای متقاضی باشد و در رسیدن به هدفش او را یاری کند
  • یک وکیل باید فرد دقیق و وقت شناسی باشد و بتواند طبق برنامه هایش جلو رود
  • یک وکیل باید توانایی کافی و لازم را برای هدایت متقاضی داشته باشد

  چرا موسسه مهر آفرین را انتخاب می کنیم؟

  متقاضیان با علت های گوناگونی تصمیم به مهاجرت و اقامت در کشور کانادا می گیرند. برخی از متقاضیان برای افزایش سطح علمی، اقدام به مهاجرت تحصیلی می کنند. برخی دیگر نیز برای بهره مندی از کیفیت بالای زندگی، سطح بالای رفاهی و اجتماعی  و سرمایه گذاری اقدام به مهاجرت می کنند که تاثیر مستقیمی بر آینده و سرنوشتشان دارد. البته دسته های دیگری نیز هستند که برای کار آفرینی، جستجوی کار و… به کانادا مهاجرت می کنند.

  چرا موسسه مهر آفرین را انتخاب می کنیم؟

  همانطور که گفتیم، مهر آفرین یکی از موسسات معتبر در عرصه مهاجرت می باشد که این مقاله توسط مشاورین این موسسه به نگارش در آمده است. موسسه ما، برای ارائه خدمات، تیم حرفه ای از وکلا و مشاوران را گردآوردی کرده تا بتواند بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. مهر آفرین یکی از موسساتی است که با مناسب ترین هزینه و در کمترین زمان شما را به هدف خود می رساند و تا پایان پروسه مهاجرتی، شما را همراهی می کند.

  همچنین ما تلاش کرده ایم تا با گردآوری مقالات به روز و جامع، این زمینه را به وجود آوریم که بدون پرداخت هزینه ای، پاسخ سوالات خود را دریافت کنید. لازم به ذکر است که اگر به دنبال بهترین وکیل مهاجرت به کانادا هستید، می توانید در موسسه ما، فرد مورد نظرتان را پیدا کنید.

  مشاوره مهاجرت به کانادا

  همان طور که گفتیم، شما برای مهاجرت و اقامت به کانادا، به یک وکیل مجرب و متخصص نیاز دارید تا بهترین مشاوره را در این زمینه به شما بدهد؛ اما قبل از انتخاب وکیل مهاجرت به کانادا، باید رزومه کاری و سوابق وی را مورد بررسی قرار دهید. وکیلی که رزومه قوی داشته باشد می تواند در امر مهاجرت و اخذ ویزا کمک بسزایی به شما کند و شما را چند پله به جلو اندازد. موسسه مهر آفرین با وجود وکلا و مشاورانی خُبره، در تمام روش های مهاجرتی اعم از مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و… موفق عمل کرده است.

  البته لازم به ذکر است که این موسسه هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ندارد. همچنین مهاجرت از طریق ازدواج و تولد نیز با وجود شرایط خاص متقاضی، می پذیرد.

  مشاوره مهاجرت به کانادا

  ارائه خدمات و مشاوره جهت مهاجرت به کانادا موسسه مهر آفرین

  متقاضیان مهاجرت می توانند با تکمیل فرم ارزیابی به صورت آنلاین، شرایط خود را مورد بررسی قرار دهند. موسسه معتبر مهر آفرین، دارای مجوز رسمی و مهاجرت قانونی است و این اطمینان را می دهد که بهترین و متخصص ترین وکلا و مشاورین را در تیم حرفه ای خود گردآوری کرده است. از مزایای این موسسه می توان به هزینه مناسب مشاوره تخصصی، همراهی و پشتیبانی مستمر در فرایند مهاجرت از اخذ ویزا تا اخذ اقامت و همچنین انجام تمامی خدمات مهاجرتی شما به بهترین شکل و سریع ترین زمان ممکن اشاره کرد.

  موسسه مهر آفرین برای سهولت در انجام کار ها هم به صورت آنلاین و حضوری آماده ارائه خدمت به مشتریان است. شما حتی می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه ها با مشاوران ما به اشتراک گذارید و در کمترین زمان پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. البته لازم به ذکر است که بگوییم هزینه وکیل مهاجرت به کانادا و همچنین مشاوره تخصیصی در موسسه مهر آفرین بسیار مناسب است.

  وکیل مهاجرت به کانادا در تهران

  موسسه مهاجرتی ما، تمامی خدمات خود را هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری ارائه می دهد. تمامی وکلا موسسه ما هم در شعبه تهران و هم در شعبه شیراز از بهترین و مجرب ترین وکلا مهاجرت به کانادا به حساب می آیند. وکیل مهاجرت به کانادا در تهران دارای مدرک رسمی حقوقی مهاجرت است. علاوه بر این با سابقه درخشان خود، می تواند شما را در کمترین زمان به هدف مهاجرتی تان برساند. تمامی وکلا ما به صورت مستمر تا پایان پروسه مهاجرتی شما را همراهی می کنند. موسسه ما دارای بیش از 200 پرونده موفق مهاجرت به کانادا می باشد. در نتیجه بدون هیچ نگرانی پرونده مهاجرتی خود را به وکلا خبره و مشاورین حرفه ای ما بسپارید.

  وکیل مهاجرت تورنتو

  همان طور که می دانید، کشور کانادا، یکی از کشور های پر طرفدار برای مهاجرت است. به همین علت اگر شما نتوانید وکیل مناسبی را برای خواسته مهاجرتی تان انتخاب کنید، ممکن است نتوانید به خواسته خود دست یابید. وکیل مهاجرت تورنتو باید فردی مجرب با سابقه ای درخشان در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت کانادا باشد، تا بتواند شما را به هدف تان برساند. قوانین و مقررات مهاجرت در برخی از مواقع دچار تغییراتی می شود که اگر وکیل شما از آن تغییرات به صورت لحظه ای با خبر نشود، پرونده مهاجرتی تان با شکست روبرو شود. به همین علت انتخاب وکیل حقوقی برای اقامت در کانادا و مهاجرت به این کشور بسیار حائز اهمیت می باشد.

  وکیل مهاجرت تورنتو

  شما عزیزان می توانید برای آگاهی از سابقه درخشان مهاجرتی موسسه ما، با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و از کارشناسان ما سابقه وکلا و پرونده های موفقیت مهاجرتی را جویا شوید.

  سوالات متداول

  دفاتری که در ایران در بحث مهاجرت فعالیت می کنند تحت عناوین دفاتر اعزام دانشجو به خارج، دفاتر کاریابی در خارج از کشور و موسسات حقوقی می باشند.

  کاریابی در کانادا حوزه فعالیت های موسسات کاریابی است.

  بله، هر دفاتر تحت عناوین ذکر شده مجاز به انجام فعالیت های محدودی است.

  شما می توانید به دفاتر مهاجرتی اقدام نمایید که دارای مجوز می باشند.

  سایت وزارت علوم هر ساله لیست دفاتر مهاجرتی مورد تایید را اعلام می نماید.

  بله، مشاوران ما می توانند در روند ارائه بیزنس پلن به شما کمک نمایند.

  روش های متفاوتی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که هرکدام هزینه های مربوط به خود را دارد. شما می توانید از طریق مشاوران ما بهترین و ارزانترین روش را انتخاب نمایید.

  خیر، کارشناسان ما در پروسه مهاجرت به کانادا در تمامی مسیر کنار شما خواهند بود.

  شما می توانید از طریق تماس با شماره های ذکر شده در سایت و یا مراجعه حضوری به دفاتر ما با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

  بله، کارشناسان و وکیل های دفاتر ما به شما در اخذ پذیرش از بیمارستان کانادا کمک خواهند کرد.

  5/5 - ( تعداد افرادی که به این مطلب امتیاز داده اند: 2نفر)
  پیام بگذارید