وکیل و مشاور مهاجرت و اقامت در چین

اقامت و مهاجرت به کشور های پیشرفته و مدرن تصمیمی بزرگ است که مستقیما بر روی سرنوشت افراد تاثیر می گذارد. به همین علت نباید این تصمیم را ساده تلقی کرد. بسیاری از اشخاص هستند که با ساده تلقی کردن این امر نتوانسته اند به خواسته شان دست پیدا کنند. مهاجرت امری است که نیاز به مشورت، تحقیق، آگاهی از شرایط، آشنایی با قوانین و مقررات و… کشور مقصد دارد. این آشنایی بدین خاطر است که متقاضیان با مشکلات مهاجرتی روبرو نشوند؛ چرا که قوانین و مقررات در هر کشوری متفاوت است.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید

مشاوره رایگان

90003031

  درخواست فوری بررسی شرایط

  کشور چین، یکی از کشور های توسعه یافته و پیشرفته می باشد. این کشور، گزینه مناسبی برای مهاجرت و اقامت است. به طور کلی، سیاست های کشور چین طبق دیدگاه های افراد نخبه جلو می رود و همین امر نیز موجب رشد اقتصادی و صنعتی این کشور شده است. مهاجرت به چین و کارآفرینی یکی  از پر طرفدار ترین روش های مهاجرتی به حساب می آید. متقاضیان مهاجرت به این کشور می توانند از روش های مختلفی به چین مهاجرت کنند.

  به طور کلی، متقاضیان می توانند از طریق دعوت نامه کاری، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی به کشور چین مهاجرت کنند و در صورت امکان اقامت این کشور را اخذ نمایند؛ اما باید این نکته را نیز در نظر داشته باشند که مهاجرت پروسه زمان بری است و علاوه بر آن باید با قوانین و مقررات آن آشنایی داشته باشند.

  به همین علت موسسه معتبر مهر آفرین ،جهت رفاه حال متقاضیان سال هاست خدمات مهاجرت و اقامت را هم به صورت آنلاین و هم حضوری ارائه کرده است؛ تا متقاضیان در این باره آگاهی خود را افزایش دهند و با کمک وکلا ما بتوانند به خواسته مهاجرتی خود دست یابند. متقاضیان کافی است با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و با کارشناسان ما در موسسه در ارتباط باشند. همچنین می توانند به صورت حضوری به آدرس های درج شده در سایت به شعب تهران و شیراز مراجعه نمایند.

  ضرورت وجود وکیل مهاجرتی چیست؟

  وکیل مهاجرت به چین، فردی است که دارای علم حقوقی بالایی می باشد و بر تمامی قوانین و مقررات مهاجرتی تسلط کامل دارد. این فرد دارای اطلاعات جامعی از قوانین بین المللی می باشد و می تواند بهترین راه و روش مهاجرتی را پیش پای شما گذارد. مهم ترین حسن وکیل مهاجرتی، تجربه و سابقه وی می باشد؛ چرا که می داند کدام روش می تواند شما را سریع تر به هدف تان برساند. همچنین وی با تجربه ای که داراست با بسیاری از  مشکلات روبرو شده است و آگاهی کاملی را از روش های حل آن دارد.

  انتخاب وکیل مهاجرتی مناسب در امر مهاجرت بسیار حائز اهمیت است. همچنین وجود فردی که از تمامی قوانین آگاهی دارد و می داند که در زمان مناسب چه کار هایی را برای اخذ اقامت و ویزا باید انجام داد می تواند به سریع تر پیش رفتن کار های مهاجرتی متقاضیان کمک بسزایی کند. علاوه بر این اگر زمانی متقاضی به مشکل اقامتی یا مهاجرتی برخورد کند، وکیل و مشاور مهاجرت با تجربه و مهارتی که داراست می تواند به راحتی مشکل را حل کند. مهاجرت تصمیم بزرگی است که نیاز به فردی کار بلد و حرفه ای دارد.

  ضرورت وجود وکیل مهاجرتی چیست؟

  در نتیجه وجود وکیل مهاجرت به چین، بسیار حائز اهمیت است و انتخاب وکیل مناسب از آن هم مهم تر می باشد. موسسه مهر آفرین، یکی از معدود موسسات مهاجرتی است که دارای تیمی حرفه ای از وکلا و مشاوران است. مشاوران موسسه ما، مشاوره تخصصی و ویژه ای را به مشتریان خود ارائه می دهد. شما عزیزان جهت بهره  مندی از مشاوره های تخصصی برای مهاجرت به چین می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

  چرا موسسه مهر آفرین را انتخاب کنیم؟

  موسسه مهر آفرین، در زمینه مهاجرت، اخذ اقامت و اخذ ویزا تمامی کشور های آسیایی، آمریکایی، اروپایی و… به صورت قانونی فعالیت می کند. موسسه ما دارای بیش از 10 سال تجربه در این زمینه می باشد. همچنین یکی از معدود موسساتی است که دارای مجوز قانونی و رسمی مهاجرت است. موسسه ما دارای مشاوران و کارشناسان خبره ای در زمینه مهاجرت می باشد که می توانند با توجه به شرایطی که دارا هستید بهترین راه را پیش روی شما گذارند.

  سایت موسسه معتبر ما دارای به روز ترین مقالات در زمینه مهاجرت و راه های مهاجرت به کشور های چین، آلمان، کانادا، استرالیا ،ایتالیا، فرانسه، آمریکا و… می باشد که می توانید برای آگاهی از روش های مهاجرتی به هر کشوری آنها را مطالعه نمایید. علاوه بر این موسسه ما می تواند برای مهاجرت کاری به کشور چین فرصت های شغلی مناسبی را پیش روی شما گذارد. متقاضیانی هم که قصد مهاجرت تحصیلی به چین را دارند، می توانند با مشاور مهاجرت به چین مشورت نمایند و از بهترین دانشگاه های این کشور و چگونگی اخذ ویزا تحصیلی آگاهی پیدا کنند.

  موسسه ما در رابطه با مهاجرت از طریق تولد و ازدواج، با شرایط ویژه ای که متقاضیان دارا هستند، این خدمات را ارائه می دهد. لازم به ذکر است که بگوییم، مهاجرت از طریق پناهندگی به علت غیر قانونی بودن و به خطر انداختن جان و مال متقاضی نه تنها در موسسه ما بلکه در هیچ موسسه قانونی ارائه نمی شود. این روش بسیار خطرناک است و می تواند موجب به وجود آمدن مشکلات بسیاری برای متقاضیان گردد.

  ویژگی های وکیل مهاجرت به چین

  وکیل مهاجرت به چین یا همان نماینده مهاجرت، وکالت شما را برای مهاجرت به کشور چین برعهده می گیرد و تمامی کار های حقوقی شما را انجام می دهد. همان طور که گفتیم، کشور چین قوانین و مقررات پیچیده ای دارد و وکیل مهاجرت به چین است که بر این قوانین و مقررات تسلط کامل را دارد و می تواند متقاضیان مهاجرت را به خوبی راهنمایی کند.

  متقاضیان به دلایل مختلفی تصمیم به مهاجرت به کشور چین را می گیرند. پس از اخذ تصمیم متقاضی باید وکیل مهاجرتی مناسبی را انتخاب نماید. برای انتخاب وکیل و مشاور مهاجرت به چین بهتر است متقاضی از ویژگی های یک وکیل مناسب و خوب آگاهی داشته باشد. ویژگی های وکیل خوب عبارت است از:

  • تسلط به تمامی قوانین و مقررات مهاجرتی
  • عضویت در انجمن وکالت در کشور مقصد
  • آگاهی از قوانین حقوقی مهاجرت به چین
  • به روز بودن اطلاعات وی از کشور مقصد
  • آشنایی با جدید ترین قوانین مهاجرت
  • ارتباط مناسب با دیگر وکلا مهاجرتی
  • ارتباط با وکلا بین المللی جهت تبادل اطلاعات و آگاهی از جدید ترین قوانین
  • دارای علم حقوقی بالا
  • دارای رزومه درخشان
  • دارای پرونده و پروانه وکالت
  • فردی صادق، متعهد و مسئولیت پذیر

  به طور کلی، بهترین وکیل مهاجرتی فردی است که با توجه به شرایط پرونده، بهترین روش را پیشنهاد دهد، همچنین بیشتر به فکر موفقیت پرونده موکل خود باشد تا سودی که از آن دریافت می کند. همچنین وی باید پیگیر پرونده مهاجرتی شما باشد. علاوه بر تمامی این ویژگی ها بهترین وکیل فردی است که تا پایان پروسه اخذ اقامت و ویزا همراه شماست. تمامی ویژگی هایی که برای شما عزیزان ذکر کردیم، از معدود ویژگی های وکلا موسسه مهر آفرین می باشد.

  شما عزیزان جهت اطمینان بیشتر می توانید رزومه درخشان و پرونده های موفق مهاجرتی را از کارشناسان ما جویا شوید.

  وکیل مهاجرت به چین

  وکیل و مشاور مهاجرت به چین، باید از فاکتور های مهمی مانند آسان ترین راه های مهاجرت به چین و اخذ اقامت چین آگاهی داشته باشد تا بتواند مشاوره مفیدی را به شما عزیزان بدهد. مشاورین مهاجرت به چین با بررسی شرایط شما می توانند کم هزینه ترین و راحت ترین روش مهاجرت به این کشور را پیش روی شما قرار دهند. همچنین تا پایان پروسه اخذ ویزا و اقامت همراه شما عزیزان خواهند بود.

  مهم ترین ویژگی موسسه ما، مناسب بودن هزینه های آن است. علاوه بر این سرعت بالا در انجام کار های مهاجرتی و تشکیل پرونده مهاجرتی متقاضیان از دیگر ویژگی های کارشناسان و مشاورین موسسه به شمار می آید. جهت کسب اطلاعات بیشتر از هزینه های جانبی و هزینه های راه های مهاجرت به چین می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

  وکیل مهاجرت به چین

  متقاضیانی که قصد تحصیل در کشور چین را دارند، بهتر است شرایط تحصیل در این کشور، آگاهی از بهترین دانشگاه های آن، آگاهی از شهریه های دانشگاه و… را بررسی نمایند. دانشجویان می توانند پس از اخذ پذیرش تحصیلی، پس از فارغ التحصیلی  شان در این کشور مشغول به کار شوند و پس از گذشت چند سال اقامت چین را اخذ نمایند. علاوه بر این متقاضیان می توانند از طریق دریافت دعوت نامه کاری نیز به این کشور مهاجرت کنند. با وجود فرصت های مناسب شغلی در چین و نرخ بیکاری پایین، متقاضیان با مشاوره تخصصی با مشاوران ما می توانند به راحتی از این طریق به کشور چین مهاجرت نمایند.

  روش های دیگری نیز برای مهاجرت به چین وجود دارد مثل سرمایه گذاری، خرید ملک، خرید سام، کار آفرینی و… . سرمایه گذاری در کشور های خارجی، خطرات منحصر به خود را دارد. به همین علت بهتر است اگر قصد سرمایه گذاری در چین را دارید، حتما با وکیل مهاجرت به چین مشورت نمایید. قوانین سرمایه گذاری و خرید ملک در چین برای سرمایه گذاران خارجی بسیار پیچیده است و می تواند موجب مصادره تمامی اموال نیز شود. ثبت شرکت و کارآفرینی در کشور چین، مراحل اداری و حقوقی بسیار پیچیده ای دارد که بهتر است به کمک یک وکیل مهاجرتی حرفه ای انجام گیرد.

  به طور کلی، پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که اگر قصد مهاجرت به چین را دارید، حتما آگاهی تان را از تمامی شرایط بالا ببرید و از وکیل و مشاور مهاجرت به چین کمک بخواهید. در مسیر مهاجرت، کمک گرفتن از افراد با تجربه نه تنها ضرر ندارد بلکه شما را چندین قدم به جلو می اندازد.

  سوالات متداول

  خیر. وجود وکیل مهاجرتی تنها به زود تر انجام شدن های کار مهاجرت متقاضیان کمک می کند. همچنین این فرد به متقاضیان مهاجرت برای آگاهی از قوانین و مقررات کمک بسزایی می نماید.

  وکلا مهاجرتی حرفه ای و متخصص معمولا در مراکز وو موسسات معتبر فعالیت می کنند. شما عزیزان می توانید برای رزرو وقت مشاوره با وکیل با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

  بله. متقاضیان خودشان می توانند کار های مهاجرتی شان را انجام دهند؛ اما در صورتی موفق به اخذ ویزا خواهند شد که آگاهی و اطلاعات لازم را از شرایط و قوانین اخذ ویزا دارا باشند. در غیر این صورت با درخواست آنها موافقت نمی شود.

  5/5 - ( تعداد افرادی که به این مطلب امتیاز داده اند: 1نفر)
  پیام بگذارید