مشاور و وکیل مهاجرت به روسیه

موسسه معتبر مهرآفرین، یکی از معدود موسسات مهاجرتی است که دارای مجوز رسمی و قانونی مهاجرت می باشد. موسسه ما با گردآوری تیمی مجرب و خبره از وکلا و مشاورین، خدمات خود را هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری ارائه می دهد. موسسه ما دارای دو شعبه، یکی در تهران و یکی در شیراز است. متقاضیان مهاجرت می توانند جهت مشاوره مهاجرت به روسیه با شماره های موجود در سایت تماس بگیرند.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید

مشاوره رایگان

90003031

  درخواست فوری بررسی شرایط

  سوالات متعددی که اکثر متقاضیان مهاجرت به روسیه از کارشناسان ما می پرسند این است که چگونه وکیل مهاجرتی حرفه ای را از افراد سود جو تشخیص دهیم؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم ،وکیل مهاجرت به روسیه، فردی است که متقاضیان را برای اخذ ویزا و اقامت راهنمایی می کند و تمامی کار های حقیقی و حقوقی آنها را انجام می دهد. اگر این شخص از علم حقوقی در زمینه مهاجرت برخوردار نباشد، نمی تواند کار های متقاضیان را به درستی جلو ببرد. به همین علت انتخاب یک شرکت مهاجرتی معتبر در این زمینه بسیار حائز اهمیت است.

  وکیل مهاجرت به روسیه

  مهاجرت به روسیه و اخذ اقامت این کشور، قوانین و مقررات مخصوص به خود را داراست. آشنایی با این قوانین و مقررات کار آسانی نیست، به همین علت بهتر است با انتخاب یک وکیل مهاجرتی خبره و مجرب که بر قوانین و مقررات کشور مبدا و مقصد مسلط است، کار اخذ ویزا جلو ببریم. وکیل مهاجرت به روسیه یا نماینده مهاجرت وکالت متقاضیان را برای مهاجرت به این کشور بر عهده می گیرد و تمامی شرایط و مقررات کشور روسیه را برای متقاضی شرح می دهد.

  وجود وکیل مهاجرت از آنجایی حائز اهمیت است که هنگام به وجود آمدن مشکل اقامتی با علم حقوقی که داراست به راحتی مشکل شما را حل می نماید. افراد زیادی هستند که به دلایل مختلف، تصمیم به مهاجرت می گیرند. مهاجرت به کشور های پیشرفته ای مثل روسیه از روش های گوناگونی امکان پذیر است. مشاور و نماینده مهاجرت تمامی این روش ها را برای متقاضی شرح می دهد و با بررسی شرایط وی، بهترین و راحت ترین روش را پیشنهاد می کند.

  وکیل مهاجرت به روسیه

   

  چرا موسسه مهاجرتی مهر آفرین را انتخاب کنیم؟

  موسسه مهر آفرین، یکی از معتبر ترین موسسات مهاجرتی در زمینه اخذ ویزا و اقامت می باشد. این موسسه دارای دو شعبه فعال در تهران و شیراز است. علاوه بر این، موسسه ما از وکلا و مشاورینی تشکیل شده که دارای مدارک رسمی و تجربه بالایی در زمینه مهاجرت می باشند. انتخاب وکیل مهاجرتی در پروسه مهاجرت به روسیه بسیار حائز اهمیت است؛ چرا که برخی از متقاضیان تصور می کنند که اگر خودشان به تنهایی کار های اخذ ویزا را انجام دهند، نتیجه می گیرند. در صورتی که بسیاری از این درخواست های اخذ ویزا به علت بی تجربگی و نداشتن آگاهی کافی توسط سفارت رد می شود.

  موسسه ما یکی از معتبر ترین موسسات مهاجرتی است که دارای مشاوران و وکلا مجربی می باشد. تجربه بالای وکلا و مشاورین ما موجب شده است که آنها در تمامی پرونده های مهاجرتی خود موفق بیرون آیند. به همین علت ما به شما عزیزان توصیه می کنیم که فریب افراد سود جو را که قیمت های فوق العاده پایین جهت اخذ ویزا می دهند را نخورید. این دسته از افراد پس از پرداخت پول، به شما عزیزان بیان می کنند که ویزا تان توسط سفارت رد شده است و مبلغی هم بابت عدم پذیرش ویزا به شما باز نمی گردانند.

  موسسه ما برای اخذ ویزا روسیه و اقامت این کشور هزینه های معقول و مقرون به صرفه ای را قرار داده است و از آنجایی که تمامی وکلا و مشاورین ما سابقه درخشانی دارند، می تواند شما را به هدف مهاجرتی تان برساند. جهت مشاوره های تخصصی با مشاورین ما می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

  ویژگی های وکیل مهاجرت به روسیه

  متقاضیان جهت انتخاب وکیل مهاجرت به روسیه باید از ویژگی های یک وکیل خوب و کار بلد آگاهی داشته باشند. به طور کلی، وکلا مجرب و حرفه ای در موسسات معتبری مثل موسسه ما فعالیت می کنند.

  ویژگی وکیل مهاجرتی خوب و حرفه ای عبارت است از:

  • از مهم ترین ویژگی های یک وکیل حقوقی خوب می توان به عضویت در انجمن وکالت در کشور های مقصد نام برد.
  • از دیگر ویژگی های وکیل مهاجرت به روسیه، می توان به آگاهی کامل از تمامی قوانین و مقررات مهاجرت و اخذ اقامت این کشور اشاره کرد.
  • از جمله ویژگی های وکیل حرفه ای و کاربلد، به روز بودن علم و آگاهی وی از جدید ترین قوانین مهاجرتی است. بسیاری از وکلایی که تجربه کافی را در زمینه مهاجرت ندارند، از جدید ترین قوانین مهاجرتی آگاهی نداشته و برای متقاضی مشکلات دیگری را به وجود می آورند.
  • یک وکیل مهاجرتی حرفه ای، ارتباط خود را با دیگر وکلا مهاجرتی بیشتر و بهتر می کند تا در صورت لزوم در مورد برخی از مشکلات و یا قوانین با آنها مشورت نماید و یا از آنها در برخی امور کمک بگیرد.
  • وکیل مهاجرت به روسیه، ارتباط خود را با وکلا بین المللی نیز حفظ می کند تا بتواند اطلاعات و ارتباطات خود را به نحو احسن ارتقا دهد.
  • یک وکیل مهاجرتی معتبر دارای مدرک رسمی و قانونی است.
  • وکلا مهاجرتی معمولا رزومه خوبی را در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت باید دارا باشند.
  • برخی از کشور ها راحت تر با وکلا و موسسات معتبر مهاجرتی ارتباط بر قرار می کنند.
  • یک وکیل مهاجرتی فن بیان و اعتماد به نفس بالایی دارد.
  • وکیل مهاجرت به روسیه در برخورد با مشکلات، تمامی جوانب را می سنجد.
  • وکیل مهاجرت به روسیه، هم در کشور مبدا و هم در کشور مقصد به عنوان یک وکیل رسمی فعالیت می کند.
  • وکیل مهاجرتی حرفه ای می تواند در کمترین زمان با تجربه ای که داراست ویزا مورد نیاز متقاضیان را اخذ کند.
  • یک مشاور و وکیل مهاجرت استاندارد های اخلاقی و قانونی را تماما رعایت می کند.
  • یک وکیل مناسب به تمامی قوانین مهاجرت تسلط دارد.
  • وکیل مهاجرتی خوب دارای تجربه کاری بالایی می باشد.
  • دارای پروانه وکالت دادگستری باشد.
  • هزینه های معقول و مقرون به صرفه ای را دریافت کند.
  • به زبان کشور های مختلف مسلط باشد.
  • مجوز انجام حقوق بین المللی را دارا باشد.

  تمامی ویژگی هایی که بیان کردیم، تنها بخشی از ویژگی های وکلا خبره موسسه ما می باشد.

  ویژگی های وکیل مهاجرت به روسیه

   

  سوالاتی که باید از وکیل مهاجرت به روسیه بپرسیم

  شما عزیزان پس از اعتبار سنجی وکیل مورد نظرتان باید مهمترین سوالات را در زمینه مهاجرت به روسیه از وی بپرسید. ما لیستی از مهمترین سوالاتی که شما باید از وکیل مهاجرتی خود بپرسید را برای شما فراهم کرده ایم.

  • هزینه اخذ ویزا چقدر است؟
  • آداب و رسوم کشور روسیه به چه شکلی است؟
  • هزینه زندگی در روسیه چه میزان است؟
  • هزینه تحصیل در این کشور به چه صورتی است؟
  • قوانین و مقررات کشور روسیه چه چیز هایی می باشد؟
  • تجربه مهاجران از سفر به روسیه چیست؟
  • هزینه های جانبی مهاجرت به روسیه چقدر است؟
  • مدت زمان دریافت ویزا روسیه چقدر است؟
  • مدارک لازم برای مهاجرت و اقامت در روسیه چه چیز هایی است؟

  وکلای مهاجرتی موسسه ما می توانند به طور کامل به تمامی سوالات شما عزیزان پاسخ دهند و در مسیر مهاجرت به روسیه، همراه شما عزیزان باشند. وکلا ما در تلاش هستند تا تمامی کار های شما به سرعت پیش رفته و شما بتوانید به خواسته مهاجرتی خود هرچه زود تر دست پیدا کنید. علاوه بر این، وکیل مهاجرت به روسیه ما پس از مهاجرت شما به این کشور، تمامی اطلاعات را از جمله قوانین و مقررات، آداب و رسوم، فرهنگ، شرایط اجتماعی، جو سیاسی حاکم، شرایط کار و تحصیل و… را در اختیار شما می گذارد.

  از دیگر ویژگی های وکلا ما این است که با توجه به شرایطی که دارا هستید، راحت ترین روش قانونی را برای مهاجرت پیش روی شما عزیزان می گذارند.

  آیا مهاجرت بدون وکیل امکان پذیر است؟

  یکی از رایج ترین سوالاتی که متقاضیان از مشاوران ما می پرسند، این است که آیا بدون وکیل مهاجرتی نیز می توان ویزا گرفت و به روسیه مهاجرت کرد؟

  در پاسخ به این سوال باید بگوییم، احتمال اخذ ویزا و مهاجرت به روسیه بدون وکیل مهاجرتی بسیار کم می باشد؛ چرا که در آن لحظه شما بدون راهنمایی و کمک هیچ فردی باید تمامی مدارک مورد نیاز را برای اخذ ویزا جمع آوری نمایید. علاوه بر این شما باید هر روز به دنبال آگاهی از جدید ترین اتفاقات مهاجرتی باشید و از تمامی تغییرات و اصلاحات قوانین مهاجرت اطلاع داشته باشید. علاوه بر این باید از قوانین و مقررات کشور مقصد نیز آگاه باشید. در صورتی که شما از قوانین مهاجرتی اطلاع کافی نداشته باشید و یا در پروسه اخذ ویزا نتوانید مدارک را به صورت کامل ارائه دهید، متاسفانه موفق به دریافت ویزا نخواهید شد.

  به همین علت بهتر است که هنگام مهاجرت به کشور روسیه، با یک وکیل و مشاور مهاجرت به روسیه مشورت نمایید. جهت رزرو وقت مشاوره تخصصی و پاسخگویی به سوالات تان می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

  به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
  نمایش دیدگاه ها (2)