وکیل مهاجرت به فرانسه

در سراسر جهان، افراد زیادی هستند که به علت های مختلف، تصمیم می گیرند به کشور های پیشرفته تر مهاجرت نمایند. فرانسه، یکی از کشور های مدرن و پیشرفته در جهان است که سالانه متقاضیان زیادی خواهان مهاجرت به این کشور هستند. مهاجرت موضوعی است که مستقیما بر روی سرنوشت افراد تاثیر می گذارد و نمی توان آن را بی اهمیتی جلوه داد. همین امر موجب شده تا وکلا و مشاوران مجربی در این زمینه به فعالیت بپردازند و متقاضیان را در امر مهاجرت و اخذ اقامت راهنمایی کنند. متقاضیان باید بدانند که وجود وکیل مهاجرت به فرانسه امری ضروری است؛ چرا که موجب می شود در کشور فرانسه مشکلی برای شما به وجود نیاید.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید

مشاوره رایگان

90003031

  درخواست فوری بررسی شرایط

  امروزه پیدا کردن وکیل معتمد کار مشکلی شده است؛ چرا که سودجویان زیادی با مبالغ بسیار پایین و اندک سر متقاضیان را کلاه می گذارند. با این وجود موسسه مهر آفرین برای ساده تر کردن این کار، وکلا و مشاوران مجربی را گردآوری کرده است تا خیال شما عزیزان را در این رابطه راحت کند. وکیل مهاجرتی، فردی است که با تمامی قوانین کشور مبدا و مقصد آشنایی دارد و می تواند تمامی کار های حقیقی و حقوقی شما را بر عهده گیرد. متقاضیان باید توجه داشته باشند که افراد زیادی در این زمینه فعالیت دارند و اگر شما فردی را به عنوان وکیل انتخاب کنید که سابقه و تجربه کافی ندارد، تمامی هزینه ها و زمانی را که گذاشته اید هدر می رود.

  موسسه مهر آفرین، یکی از معدود موسسات معتبر است و دارای مجوز رسمی و قانونی مهاجرت می باشد. این موسسه دارای کارشناسان و متخصصان مجرب و حرفه ای است که تمامی کار های مهاجرتی شما را در کمترین زمان انجام می دهند. یکی از مزیت های این موسسه، هزینه مناسب مشاوره تخصصی می باشد. همچنین وکلا مجرب موسسه ما، تا پایان پروسه مهاجرتی و اخذ اقامت، شما را به صورت مستمر همراهی می کنند. شما عزیزان می توانید برای ارتباط با کارشناسان و مشاوران ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

  روش های مهاجرت به فرانسه

  متقاضیانی که قصد مهاجرت به فرانسه را دارند، باید طبق شرایطی که دارا هستند نوع ویزا خود را مشخص نمایند. اقامت در فرانسه کمتر از 90 روز لازمه اخذ ویزا شینگن می باشد. همچنین برای اقامت بلند مدت و بیش از 90 روز، متقاضی باید دلایل اقامت بلند مدت خود را به سفارت بیان کند. متقاضیان برای بررسی شرایط خود می توانند با کارشناسان ما در ارتباط باشند. به طور کلی، از 6 روش می توان به فرانسه مهاجرت کرد که کارشناسان ما با بررسی شرایط شما، بهترین روش برای مهاجرت به فرانسه را پیشنهاد می دهند.

  روش های مهاجرت به فرانسه

  وکیل مهاجرت و اقامت در فرانسه از طریق تحصیل

  یکی از روش های مهاجرت به فرانسه و اخذ اقامت این کشور از طریق تحصیل است. متقاضیان می توانند در تمامی مقاطع تحصیلی فرانسه تحصیل نمایند و پس از تحصیل با جستجو کار، در این کشور مشغول به کار شده و ویزا تحصیلی خود را به ویزا کاری تبدیل نمایند. ویزا کار فرانسه به مدت 5 سال قابل تمدید است و پس  از گذشت این مدت زمان، متقاضیان می توانند اقامت دائم فرانسه را به سفارت درخواست دهند. برای مهاجرت تحصیلی به این کشور متقاضیان باید پذیرش دانشگاه های این کشور را اخذ نمایند. اخذ پذیرش بدین صورت است که متقاضی، رزومه تحصیلی خود را همراه با مدارک از طریق ایمیل به دانشگاه های فرانسه ارسال می کند.

  اگر رزومه تحصیلی متقاضی مورد تایید دانشگاه های فرانسه باشد، نامه پذیرش به ایمیل وی ارسال می شود. متقاضی پس از دریافت نامه پذیرش از دانشگاه باید به کنسولگری فرانسه در کشور خود مراجعه کند و ویزا تحصیلی اخذ نماید. تحصیل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد فرانسه در صورتی که متقاضیان به زبان فرانسوی مسلط باشند، رایگان است. همچنین هزینه های زندگی برای دانشجویان ماهانه نزدیک به 700 تا 1000 یورو می باشد.

  متقاضیان باید بدانند که وجود وکیل مهاجرت تحصیلی فرانسه برای اخذ پذیرش از دانشگاه های این کشور و اخذ اقامت آن بسیار ضروری است؛ چرا که وکیل مهاجرت به فرانسه با قوانین و مقررات دانشگاه ها آشنایی کامل داشته و می تواند رزومه تحصیلی شما را به گونه ای طراحی کند که شما به سرعت بتوانید پذیرش دانشگاه های این کشور را اخذ نمایید. همچنین وکیل مهاجرتی تمامی مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا و پذیرش را برای شما بیان می کند تا در مصاحبه حضوری در کنسولگری به صورت کامل مدارک خود را ارائه دهید.

  وکیل اقامت و مهاجرت به فرانسه از طریق کار

  یکی دیگر از روش های مهاجرت به کشور فرانسه از طریق کار می باشد. متقاضیان جهت کار در فرانسه، باید از کارفرمای فرانسوی، دعوت نامه کاری دریافت نمایند. البته کارفرمای فرانسوی قبل از ارسال دعوت نامه باید شرایط ارسال آن را فراهم سازد. این شرایط به گونه ای است که کارفرما باید آگهی استخدام را به مدت 6 ماه آگهی نماید (3 ماه در فرانسه و 3 ماه در اتحادیه اروپا). اگر پس از گذشت 6 ماه کارفرما فرد مناسبی را جهت استخدام پیدا نکرد، در این صورت می تواند دعوت نامه کاری به خارج از اروپا ارسال نماید.

  متقاضیان پس از دریافت دعوت نامه کاری، می توانند به سفارت فرانسه در کشور خود مراجعه کنند و ویزا کاری اخذ نمایند. البته پروسه اخذ دعوت نامه و ویزا به همین سادگی ها هم نیست و باید با مشورت یک وکیل و یا مشاور صورت پذیرد.

  وکیل اقامت و مهاجرت به فرانسه از طریق کار

  وکیل مهاجرت و اخذ اقامت فرانسه از طریق سرمایه گذاری

  از دیگر روش های مهاجرت و اخذ اقامت فرانسه، سرمایه گذاری در این کشور است. متقاضیان می توانند از طریق سرمایه گذاری در فرانسه، خرید ملک، ثبت شرکت، کارآفرینی و… به این کشور مهاجرت نمایند. البته خرید ملک، کارآفرینی و… در کشور فرانسه، قوانین و شرایط خاص خود را دارد که متقاضیان باید از آن آگاهی داشته باشند. همچنین سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری در فرانسه باید شرایط اقتصادی و سیاسی این کشور را مورد بررسی قرار دهند تا مبادا سرمایه شان در این کشور به هدر برود.

  متقاضیان می توانند برای آگاهی از این موارد با موسسه مهر آفرین تماس بگیرند و سوالات خود را با کارشناسان ما در میان گذارند. همچنین میتوانند پرونده مهاجرتی خود را به وکلا خبره و با سابقه ما بسپارند تا کارهای مهاجرتی و اخذ ویزا شان به سرعت انجام گیرد.

  وکیل اقامت و مهاجرت به فرانسه از طریق تولد

  از دیگر روش های مهاجرت به  فرانسه، تولد کودک در این کشور است. سیستم تولد در کشور فرانسه از سیستم خون تبعیت می کند. سیستم خون بدین صورت است که به کودکان تازه متولد شده در فرانسه تابعیت اعطا می کند؛ اما به شرطی که یکی از والدین آن کودک شهروند فرانسه باشند. در غیر این صورت به کودک تازه متولد شده، تابعیت تعلق نمی گیرد. موسسه مهر آفرین، در مبحث تولد در فرانسه، شرایط خاصی را داراست که برای آگاهی از آن می توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

  وکیل مهاجرت و اقامت در فرانسه از طریق ازدواج

  یکی دیگر از روش های مهاجرت و اقامت در فرانسه، از طریق ازدواج است. متقاضیان می توانند با سفر به فرانسه، با یکی از شهروندان این کشور ازدواج کنند. دولت فرانسه به علت سو استفاده های زیادی که از این قانون می شود، شرایط سختی را برای متقاضیان قرار داده است. بدین صورت که متقاضی باید پس از ازدواج با شهروند فرانسوی، چند سال با وی زندگی کند تا صوری نبودن ازدواج وی به دولت ثابت شود.

  متقاضی پس از ازدواج با فرد فرانسوی، اقامت موقت این کشور را دریافت می کند که تا 5 سال قابل تمدید است. پس از گذشت 5 سال وی می تواند اقامت دائم این کشور را به سفارت درخواست دهد. موسسه مهر آفرین، برای مهاجرت از طریق ازدواج، شرایط خاص خود را دارد که متقاضیان می توانند برای آگاهی از این شرایط با کارشناسان ما در تماس باشند.

  وکیل مهاجرت و اقامت در فرانسه از طریق ازدواج

  از دیگر روش های مهاجرتی به کشور فرانسه می توان پناهندگی را نام برد که خطرناک ترین روش مهاجرتی محسوب می شود؛ چرا که جان و مال متقاضیان را به خطر انداخته و هیچ تضمینی ندارد. توجه داشته باشید که موسسه مهر آفرین، هیچگونه خدماتی را در جهت پناهندگی اعطا نمی کند. در این روش شما باید افسر سفارت را متقاعد کنید که در کشور خودتان، امنیت مالی و جانی ندارید. امروزه به علت تقاضای زیاد پناهندگی به فرانسه، دولت این کشور اکثر درخواست ها را رد می کند.

  به طور کلی، متقاضیانی که قصد مهاجرت به فرانسه را دارند باید با آگاهی کامل از شرایط اقتصادی و شرایط زندگی در این کشور به این مسیر وارد شوند؛ چرا که عدم آگاهی از این شرایط می تواند موجب هدر رفتن سرمایه شما عزیزان گردد. ما به شما پیشنهاد می کنیم، با موسسه ما تماس بگیرید و با یک جلسه مشاوره تخصصی، از تمامی شرایط و هزینه های مهاجرت به فرانسه آگاهی پیدا کنید.

  موسسه مهر آفرین، دارای 2 شعبه، یکی در تهران و یکی در شیراز است. این موسسه بیش از چندین سال سابقه در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت کشور های اروپایی، آمریکایی و آسیایی را داراست. متقاضیان می توانند هم به صورت حضوری و هم تلفنی با مشاورین ما در ارتباط باشند.

  مهاجرت به فرانسه

  سوالات متداول

  3/5 - ( تعداد افرادی که به این مطلب امتیاز داده اند: 2نفر)
  پیام بگذارید