شرایط اقامت مهاجرت به اتریش

معمولا بررسی شرایط اقامت در اتریش و مهاجرت به این کشور، توسط وکیل و مشاورین مهاجرتی صورت می گیرد. وکیل مهاجرت به اتریش، این وظیفه را برعهده دارد که تمامی شرایط متقاضی را بررسی نماید و با توجه به آن، روش مناسبی را پیش روی وی قرار دهد. معمولا این مشورت ها به متقاضیان کمک می کند تا بتوانند راحت ترین روش مهاجرت به اتریش را انتخاب نمایند که علاوه بر صرفه جویی در وقت، هزینه های آنان را نیز کاهش می دهد.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید

مشاوره رایگان

90003031

  درخواست فوری بررسی شرایط

  اگر شما نیز قصد مهاجرت به کشور های اروپایی را دارید، کشور اتریش می تواند بهترین گزینه برای مهاجرت و اقامت شما باشد. کشور اتریش، مزایای زیادی برای زندگی و کار دارد و به متقاضیان این امکان را می دهد تا به صورت آزادانه در کشور های عضو شنگن تردد داشته باشند. علاوه بر این، اتریش دارای سطح رفاه اجتماعی مناسب و نرخ بیکاری پایینی می باشد. این مورد بدین معناست که متقاضیان می توانند به راحتی در این کشور کار مناسبی را پیدا کنند و در رفاه اجتماعی زندگی نمایند. مهاجرت به اتریش و اخذ اقامت این کشور روش های گوناگونی دارد که متقاضیان با آگاهی از شرایط مهاجرت به اتریش و بررسی این شرایط می توانید اقدام به اخذ ویزا نمایید.

  موسسه مهاجرتی مهر آفرین، یکی از موسسات معتبر در زمینه مهاجرت، اخذ ویزا، اقامت و… می باشد که وکلا و مشاورین خبره و با تجربه ای را گردآوری کرده است تا بتواند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

  شما عزیزان می تواند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و تمامی سوالات خود را از کارشناسان ما جویا شوید. همچنین می توانید با رزرو وقت مشاوره تخصصی، نسبت به کسب اطلاعات دقیق و تخصصی و تشکیل پرونده مهاجرتی اقدامات لازم را انجام دهید. با وجود موسسه ما دیگر نگران ریجکتی ویزا و یا به وجود آمدن مشکلات مهاجرتی نباشید.

  شرایط اقامت در اتریش

  ما در مقاله راه های مهاجرت به اتریش، به صورت جامع روش های قانونی مهاجرت به این کشور را شرح داده ایم. از آنجایی که کشور اتریش، شرایط کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و… مناسبی دارد، متقاضیان زیادی هم برای مهاجرت داراست. متقاضیان مهاجرت به این کشور معمولا از شرایط رفتن به اتریش، آگاهی لازم را ندارند. به همین خاطر ما در این بخش به صورت کامل شرایط گرفتن اقامت دائم اتریش، شرایط مهاجرت کاری به اتریش، شرایط مهاجرت تحصیلی به اتریش، شرایط مهاجرت پرستاران به اتریش ،شرایط اقامت در اتریش و… به صورت کامل شرح داده ایم.

  هر کدام از راه های مهاجرت به کشور اتریش، شرایط منحصر به خود را دارا هستند که عبارت است از:

  1. شرایط مهاجرت تحصیلی به اتریش
  2. شرایط مهاجرت به اتریش از طریق کار
  3. شرایط سرمایه گذاری در اتریش
  4. شرایط خودحمایتی در اتریش
  5. شرایط ازدواج در اتریش
  6. شرایط تولد فرزند در اتریش
  7. شرایط پناهندگی به اتریش

  متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات دقیق با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

  شرایط مهاجرت تحصیلی به اتریش

  یکی از روش هایی که می توان به کشور اتریش مهاجرت کرد، از طریق تحصیل می باشد. تحصیل در این کشور متقاضیان زیادی دارد؛ چرا که دانشگاه های معتبری در اتریش وجود دارد که رتبه جهانی مناسبی دارند. متقاضیان برای تحصیل در دانشگاه های این کشور، باید شرایط لازم را دارا باشند. یکی از مهم ترین شرایط مهاجرت تحصیلی به اتریش، اخذ پذیرش از دانشگاه های این کشور می باشد. متقاضیان برای اینکه بتوانند ویزا تحصیلی اخذ نمایند باید دارای نامه پذیرش باشند.

  شرایط مهاجرت تحصیلی به اتریش

  از دیگر شرایط مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل عبارت است از:
  1. ارائه رزومه تحصیلی
  2. ارائه مدرک تحصیلی ماقبل
  3. ارائه توصیه نامه
  4. ارائه انگیزه نامه

  متقاضیان مهاجرت تحصیلی باید علاوه بر شرایط ذکر شده از قوانین و محدودیت هایی که ممکن است موجب عدم پذیرش ویزا شود آگاهی لازم را اخذ نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

  شرایط مهاجرت به اتریش از طریق کار

  از دیگر روش هایی که متقاضیان می توانند به کشور اتریش مهاجرت نمایند، کار در این کشور است. مهاجرت کاری نیز شرایط منحصر  به خود را داراست. یکی از مهم ترین شرایط مهاجرت کاری به اتریش، دریافت دعوت نامه کاری و کسب امتیاز لازم از جدول امتیاز بندی این کشور می باشد. متقاضیان علاوه بر موارد ذکر شده باید دارای مدرک زبان آلمانی نیز باشند تا بتوانند در این کشور به راحتی کار کنند. شرایط اقامت در اتریش نیز بدین صورت است که متقاضی پس از چند سال کار در این کشور و پرداخت به موقع مالیات می توانند اقامت دائم اخذ نمایند.

  شرایط سرمایه گذاری در اتریش

  از دیگر روش های مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری در این کشور می باشد. سرمایه گذاری در اتریش روش های گوناگونی دارد که متقاضیان با توجه به شرایطی که دارا هستند می توانند به اتریش مهاجرت نمایند. سرمایه گذاری در اتریش روش های گوناگونی دارد مانند ثبت شرکت، کارآفرینی، خرید ملک و… . برخی از این روش ها موجب اخذ اقامت دائم این کشور می شود و برخی دیگر تنها جنبه سرمایه گذاری دارند.

  شرایط سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در اتریش، تایید متقاضی توسط کمیته محلی اتریش می باشد. شرایط سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در اتریش عبارت است از:

  1. ارائه اساس نام شرکتی که ثبت شده است
  2. ارائه بیمه نامه درمانی کارمندان شرکت
  3. ثبت نام مدیران این شرکت در اداره بیمه اجتماعی اتریش
  4. دریافت مجوز های مالیاتی شرکت
  5. ثبت تجاری شرکت
  6. انتصاب کردن مدیرعامل و سهام داران شرکت
  7. انتقال سرمایه اولیه شرکت به حساب صاحب اصلی

  متقاضیان در صورتی که شرایط ذکر شده را دارا باشند، می توانند با وجود وکیل مهاجرتی به این کشور مهاجرت نمایند. معمولا ثبت شرکت در اتریش موجب اخذ اقامت دائم نیز می شود.

  شرایط خودحمایتی در اتریش

  از دیگر روش های مهاجرت به اتریش، از طریق تمکن مالی یا خودحمایتی است. این روش شرایط مناسبی داشته و تنها برای افرادی که سرمایه بالا و درآمد مناسبی در کشورشان دارند، مناسب است. شرایط خودحمایتی در اتریش عبارت است از:

  1. دارا بودن سرمایه اولیه که به ازای هر فرد خانواده 20 الی 22 هزار یورو می باشد.
  2. این مبلغ باید در مدت زمان معینی در حساب فرد باقی بماند.
  3. متقاضی باید نشان دهد که دارای درآمد ثابتی می باشد
  4. متقاضی باید حداقل 6 ماه در این کشور اقامت داشته باشد
  5. اجازه کار در این کشور از طریق خودحمایتی وجود ندارد

  متقاضیان در صورتی که دارای شرایط ذکر شده هستند، می توانند اقامت دائم این کشور را اخذ نمایند. پس از اخذ اقامت تحصیل فرزندان زیر 18 سال وی در این کشور رایگان است.

  شرایط ازدواج در اتریش

  یکی دیگر از روش های مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج به یکی از شهروندان این کشور است. این روش می تواند موجب اخذ اقامت دائم و تابعیت نیز شود. در صورتی که متقاضیان بدون  محدودیت جنسیت، با یکی از شهروندان تبعه اتریش ازدواج نمایند، می توانند پس از گذشت 5 سال زندگی مشترک، اقامت دائم این کشور را دریافت نمایند. شرایط ازدواج در اتریش عبارت است از:

  1. ازدواج با شهروندان بالای 18 سال
  2. در صورتی که همسر متقاضی سن زیر 18 سال داشته باشد، باید از والدین خود رضایت کتبی ازدواج را دارا باشد
  3. عدم داشتن سو سابقه

  شرایط ازدواج در اتریش

  شرایط تولد فرزند در اتریش

  از دیگر روش های مهاجرت به اتریش از طریق تولد فرزند در این کشور می باشد. کشور اتریش در تولد فرزند از قانون خون تبعیت می کند. این قانون بیان می دارد که تنها به کودکانی تابعیت این کشور اعطا می شود که حداقل یکی از والدین شان تابع اتریش باشند و یا کودک والدینی نداشته باشد. در این صورت به کودک تازه متولد شده در اتریش تابعیت تعلق می گیرد.

  شرایط پناهندگی به اتریش

  از دیگر روش های مهاجرت به کشور اتریش، پناهندگی است. این روش یکی از خطرناک ترین روش های مهاجرتی می باشد که به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود. شرایط اقامت در اتریش از این طریق بسیار پیچیده و سخت است؛ چرا که متقاضی باید اثبات نماید که در کشور مبدا جان و مالش به علت های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و… در خطر است. موسسه مهاجرتی مهر آفرین، در رابطه با پناهندگی، هیچگونه خدماتی را ارائه نمی دهد و این بخش تنها برای افزایش آگاهی متقاضیان است.

  در صورتی که صحت درخواست متقاضی در کشور اتریش تایید شود، به وی پناهندگی تعلق می گیرد. در صورتی هم که درخواست متقاضی صحت نداشته باشد، درخواست وی رد می شود و او باید به کشور خود بازگردد. توجه داشته باشید که در طول بررسی درخواست، شما در کمپ های پناهجویان اسکان داده می شود. امروزه به علت افزایش میزان درخواست های پناهندگی به ندرت با آن موافقت می شود. متقاضیان برای مهاجرت به اتریش، می توانند با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و با کارشناسان ما در این باره مشورت نمایند.

  تمامی کارشناسان ما به نحو احسن شما را راهنمایی کرده و با بررسی شرایط تان بهترین روش برای مهاجرت به اتریش را پیش رویتان قرار می دهند.

  سوالات متداول

  توضیحات سوال 1

  توضیحات سوال 2

  [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

  به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
  پیام بگذارید