وکیل مهاجرت ایتالیا + مشاوره تخصصی

اگر قصد مهاجرت به ایتالیا را دارید اولین قدم دریافت اطلاعات صحیح و مشورت با افراد خبره و مجرب است ، وکیل و مشاور مهاجرت به ایتالیا کسی است که بتواند اطلاعات دقیق و به روز را با آخرین تغییرات در اختیار شما قرار دهد ، ما در موسسه مهرآفرین با در اختیار داشتن وکلا و مشاوران آگاه و خبره سال های در زمینه مهاجرت به شیوه های امن و قانونی تلاش کرده ایم ؛ شما هم می توانید با تحقیق و سپس اعتماد به مشاوران و کارشناسان ما قدم در راه مهاجرت قانونی بگذارید ، کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره های رایگان بهره مند شوید.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید

مشاوره رایگان

90003031

  درخواست فوری بررسی شرایط

  متقاضیان زیادی هستند که با انگیزه های مختلف قصد مهاجرت به ایتالیا را دارند؛ اما آگاهی لازم را از شرایط، قوانین و مقررات این کشور ندارند. به همین علت متقاضیان مهاجرت به ایتالیا، نیاز به فردی دارند که با قوانین و مقررات این کشور آشنایی کامل داشته باشد و بتواند در امر مهاجرت و اخذ اقامت به آنها کمک کند. وکیل مهاجرت به ایتالیا، فردی با تجربه است که آگاهی لازم را از شرایط اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و… ایتالیا دارد و می تواند به متقاضیان مهاجرت به این کشور کمک بسزایی کند.

  هدف ما در این مقاله این است که شما را با نقش موثر وکیل مهاجرت و مشاوره های تخصصی آن آشنا کنیم. تا شما عزیزان بتوانید تصمیم درستی را در رابطه با مهاجرت و اقامت در کشور های اروپایی و آمریکایی بگیرید. موسسه معتبر مهرآفرین، یکی از معدود موسسات مهاجرتی است که دارای مجوز رسمی و قانونی مهاجرت می باشد. موسسه ما با گردآوری بهترین و مجرب ترین وکلا و مشاورین مهاجرت سال هاست که در این زمینه فعالیت می کند. متقاضیان مهاجرت و اقامت در ایتالیا می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس بگیرند و یا سوالات خود را در قسمت دیدگاه ها برای ما به اشتراک گذارند.

  روش های مهاجرت به ایتالیا با وکیل مهاجرتی

  قوانین مهاجرت و اخذ اقامت، رابطه مستقیمی را با وکیل مهاجرتی ایتالیا دارند؛ چرا که وکیل مهاجرت، فردی است که بر روی تمامی قوانین مهاجرت و اخذ اقامت تمامی کشور ها تسلط دارد. وکیل مهاجرت با توجه به تجربه و علم حقوقی که داراست می تواند متقاضیان را راهنمایی کند و راه های ساده تر و مناسب تری را پیش روی آنان گذارد. این فرد، در فرایند های درخواست ویزا، اخذ اقامت، تابعیت و… متقاضیان را راهنمایی می کند و در مسیر مهاجرت قانونی تمامی امور حقیقی و حقوقی متقاضیان را انجام می دهد.

  مهاجرت به ایتالیا همانند سایر کشور های اروپایی قوانین و مقررات خاص خود را دارد که قطعا متقاضی مهاجرت به این کشور از ریز به ریز آن قوانین اطلاع ندارد. در نتیجه نیاز است که متقاضیان قبل از اخذ ویزا، قوانین و مقررات ایتالیا را مورد سنجش و بررسی قرار دهند. بررسی تمامی قوانین ایتالیا، کار چندان ساده ای نیست؛ به همین علت وجود وکیل مهاجرتی اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. به طور کلی، مهاجرت به کشور ایتالیا از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد و… امکان پذیر است که با وجود وکیل مهاجرتی درصد موفقیت در اخذ ویزا و اقامت ایتالیا بسیار افزایش پیدا می کند.

  روش های مهاجرت به ایتالیا با وکیل مهاجرتی

  روش های مهاجرت به ایتالیا عبارت است از:

  • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری: متقاضیانی که قصد سرمایه گذاری در ایتالیا را دارند، باید قبل از هر اقدامی با روش های سرمایه گذاری در این کشور آشنا باشند. همچنین باید از قوانین و مقررات سرمایه گذاری برای متقاضیان خارجی اطلاعات کاملی را کسب کرده باشند؛ چرا که مشکلی برای سرمایه شان به وجود نیاید و متضرر نشوند. وکیل اقامت و مهاجرت به ایتالیا، می تواند در زمینه چگونگی سرمایه گذاری، سرمایه گذاری در کدام موسسه، بهترین روش برای سرمایه گذاری و… به متقاضیان کمک بسزایی نماید؛ چرا که با تجربه بالایی که دارد می تواند بهترین روش و کم هزینه ترین روش سرمایه گذاری که موجب اخذ اقامت می شود را برای شما برگزیند. علاوه بر این، آشنایی که وکیل مهاجرتی با قوانین سرمایه گذاری در ایتالیا دارد، اجازه نمی دهد مشکلی برای سرمایه شما به وجود آید.
  • مهاجرت از طریق تحصیل: مهاجرت از طریق تحصیل به ایتالیا، لازمه اخذ پذیرش از دانشگاه های این کشور است. به علت سختگیری های دانشگاه های ایتالیا در امر تحصیل، بهتر است متقاضیان قبل از ارسال رزومه خود با وکیل یا مشاور مهاجرتی مشورت نمایند. علاوه بر این متقاضیان هنگام تحویل مدارک خود به سفارت ، نباید نقصی در مدارک شان وجود داشته باشد؛ چرا که درخواست شان از سوی سفارت رد می شود و دوباره باید درخواست ویزا بدهند. به همین علت، بهتر است که با وکیل مهاجرت به ایتالیا مشورت نمایید تا این فرد تمامی کار های حقیقی و حقوقی شما را به درستی انجام دهد و تمامی مدارک لازم را جهت اخذ ویزا آماده و ارائه نماید.
  • مهاجرت از طریق کار: مهاجرت کاری به ایتالیا در صورتی امکان پذیر است که شما دعوت نامه کاری از کارفرمای ایتالیایی داشته باشید. علاوه بر آن کارفرمای ایتالیایی باید آن فرصت شغلی را به مدت 6 ماه (3 ماه در ایتالیا و 3 ماه در اتحادیه اروپا) آگهی نماید و در صورت پیدا نشدن فرد مناسبی برای کار، دعوت نامه کاری به خارج از کشور ارسال نماید. موسسه مهرآفرین جهت سهولت در این امر، تمامی کار های حقیقی و حقوقی شما عزیزان را بر عهده می گیرد و با پیدا کردن شغل مناسبی در ایتالیا، می تواند فرصت شغلی خوبی را برای شما عزیزان بیابد.
  • مهاجرت از طریق ازدواج: مهاجرت از طریق ازدواج در ایتالیا شرایط سختگیرانه ای دارد و موسسه ما نیز با وجود شرایط خاص این خدمات را ارائه می دهد.
  • مهاجرت از طریق تولد: مهاجرت از طریق تولد فرزند نیز، تنها در صورتی امکان پذیر است که یکی از والدین کودک، تبعه ایتالیا باشند؛ در غیر این صورت امکان پذیر نمی باشد.
  • مهاجرت از طریق پناهندگی: مهاجرت از طریق پناهندگی، روش بسیار خطرناک و پر ریسکی می باشد. به همین علت موسسه ما هیچگونه خدماتی را در این زمینه ارائه نمی دهد.

  چرا باید وکیل مهاجرتی داشته باشیم؟

  ایتالیا، کشوری است که از لحاظ اقتصادی و صنعتی پیشرفته و مدرن می باشد. علاوه بر آن جاذبه های گردشگری فراوانی را هم در خود جای داده است. به طور کلی، مهاجرت به کشور های عضو اتحادیه اروپا نیازمند اخذ ویزا است. ویزا انواع مختلفی دارد مانند ویزا دانشجویی، ویزا کار، ویزا ملی، ویزا شنگن و… که هر کدام مدت اقامت متفاوتی را در ایتالیا دارند. با توجه به قوانین و مقررات سختگیرانه ای که ایتالیا برای متقاضیان مهاجرت قرار داده است، ضرورت وجود وکیل مهاجرت به ایتالیا را بیش از پیش دارای اهمیت کرده است.

  ویژگی ها و وظایف وکیل مهاجرت و اقامت در ایتالیا

  متقاضیان مهاجرت به کشور ایتالیا باید آگاهی مناسبی را از ویژگی های وکیل مهاجرتی خوب و مجرب داشته باشند تا بتوانند فرد لایقی را در این زمینه انتخاب نمایند. امروزه با افزایش متقاضیان مهاجرت، افراد سودجو بسیاری خود را به عنوان وکیل مهاجرتی مجرب و ماهر معرفی می نمایند؛ در صورتی که اینطور نیست. به همین علت موسسه ما تیمی مجرب و با سابقه ای از وکلا و مشاورین را گردآوری کرده است تا بتواند بهترین خدمات را به متقاضیان ارائه دهد. برخی از ویژگی ها و وظایف وکیل مهاجرت به ایتالیا عبارت است از:

  • وکیل مهاجرتی دارای مدرک رسمی حقوق می باشد
  • وکیل مهاجرتی دارای سابقه ای چندین ساله در زمینه مهاجرتی باشد
  • وی باید بر روی تمامی قوانین کشور مقصد تسلط داشته باشد
  • وکیل مهاجرتی باید تمامی مراحل درخواست ویزا را به صورت دقیق و کامل انجام دهد
  • وکیل مهاجرت باید بر روی تمامی قوانین و مقررات مهاجرت و موانع آن آشنا باشد
  • وی باید آسان ترین و راحت ترین مسیر مهاجرت را پیش روی متقاضی قرار دهد
  • باید آسان ترین روش را برای اخذ اقامت دائم ایتالیا پیش روی متقاضی قرار دهد
  • وکیل باید تا پایان مسیر اخذ ویزا و اخذ اقامت همراه متقاضی باشد
  • وکیل مهاجرت به ایتالیا، باید تمامی شرایط را بسنجد و با توجه به شرایطی که متقاضی داراست بهترین روش مهاجرت را به وی پیشنهاد دهد
  • تکمیل پرونده مهاجرتی متقاضیان

  ویژگی ها و وظایف وکیل مهاجرت و اقامت در ایتالیا

  بسیاری از افراد تصور می کنند که مراحل قانونی و حقوقی مهاجرت را می توانند به تنهایی پیش ببرند و دچار مشکل مهاجرتی و حقوقی نشوند؛ اما قوانین و مقررات مهاجرت و اخذ اقامت کمی پیچیده است و اگر فردی تجربه کافی را در این زمینه نداشته باشد، شانس کمتری را در اخذ اقامت و ویزا دارد. به همین علت بهتر است قبل از هر اقدامی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و با چند جلسه مشاوره تخصصی بهترین تصمیم را برای سرنوشت خود بگیرید.

  چنانچه شما هم قصد مهاجرت به ایتالیا را دارید و به یک وکیل حرفه ای . مجرب در این زمینه نیاز دارید می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و یا به شعبات رسمی ما در تهران و شیراز مراجعه نمایید.

  سوالات متداول

  وکیل مهاجرتی باید هم در کشور ایتالیا و هم در کشور مبدا مجوز های لازم را دارا باشند.

  یک وکیل مهاجرتی حرفه ای، دانش و تجربه کافی را در زمینه قوانین بین الملل داراست و ارتباط مناسبی را با دیگر وکلا مهاجرتی دارد.

  بله. بدون وجود وکیل هم متقاضیان قادر به اخذ ویزا هستند؛ اما این در شرایطی امکان پذیر است که متقاضی اطلاعات و آگاهی لازم را از قواینن مهاجرتی، مدارک لازم، چگونگی پرداخت هزینه و… دارا باشد.

  شما می توانید با شماره 90003515 تماس بگیرید و از کارشناسان ما در خصوص رزرو وقت مشاوره با وکلا مهاجرتی گفتگو نمایید.

  معمولا مهاجرت و اخذ اقامت بدون کمک گرفتن از افراد با تجربه کمی راه را برای شما دشوار می کند. به هیمن خاطر بهتر است در این باره از وکلا مهاجرتی کمک بخواهید.

  بهتر است برای کسب اطلاعات جامع با مشاورین و کارشناسان ما در تماس باشید.

  4.8/5 - ( تعداد افرادی که به این مطلب امتیاز داده اند: 5نفر)
  پیام بگذارید