هلند کشوری مناسب برای کار و زندگی است ، مهاجرت کاری به هلند مستلزم کسب اطلاعات به روز و دقیق در این زمینه است ؛ شما باید با نرخ بیکاری ، تورم ، مشاغل مورد نیاز ، تخصص های ضروری و حتی برترین شرکت ها و بانک های این کشور آشنا باشید ، هزینه های حمل و نقل ، حداقل حقوق کارگری ، بیمه ، بازنشستگی و بسیاری مسایل را بدانید بنابراین علاوه بر کاریابی موفق در هلند شما نیاز به مشاوری دارید که بتواند در کنار شما اطلاعات صحیح را در اختیارتان بگذارد ؛ مشاوران ما در این زمینه یار و یاور شما هستند.

اگر به هر دلیلی فرصت مطالعه این مقاله را ندارید؛ میتوانید با کارشناسان ما در امور مهاجرت تماس بگیرید و یا فرم مشاوره مهاجرت را تکمیل نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته شود.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

مشاوره رایگان

90003031

  درخواست فوری بررسی شرایط

  یکی از راحت ترین روش های مهاجرت به هلند از طریق کار می باشد. از آنجایی که هلند، کشور مناسبی برای زندگی و کار است، متقاضیان زیادی قصد مهاجرت به این کشور را دارند. پیدا کردن کار، اخذ ویزا کار هلند، اخذ دعوت نامه کاری، نرخ بیکاری، تورم و… موضوعاتی است که شما باید در رابطه با مهاجرت به ین کشور بدانید و اطلاعات جامعی را در این خصوص کسب کنید. به همین علت ما تصمیم گرفتیم تا در این مقاله به صورت کامل موضوعاتی که با مهاجرت کاری به هلند ارتباط دارد و به صورت مستقیم در پروسه مهاجرتی تان تاثیر می گذارد صحبت نماییم.

  موسسه مهاجرتی مهرآفرین، یکی از موسسات معتبر در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت هلند می باشد که می تواند در پروسه اخذ انواع ویزا، اقامت و… کمک شایانی را به شما عزیزان نماید. همچنین متخصصین و وکلا مجرب ما در موسسه، این توانایی را دارند تا در کمترین زمان ویزا مد نظرتان را دریافت نمایند و شما را به اهداف مهاجرتی تان برسانند. جهت ارتباط با مشاورین و کارشناسان ما می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و در خصوص رزرو وقت مشاوره تخصصی گفتگو نمایید.

  قطعا شما با مشورت گرفتن از متخصصین می توانید اطلاعات جامع و دقیقی را در خصوص مهاجرت، هزینه ها، اقامت، ویزا و… کسب نمایید.

  ویزای کار هلند و شرایط عمومی دریافت آن

  همانطور که گفتیم، هلند یکی از کشور های مناسب برای کار و زندگی می باشد. این کشور از آنجایی که نرخ بیکاری پایینی دارد، فرصت های شغلی مناسبی را در خود جای داده است. قطعا افرادی که دارای تخصص، مهارت و سابقه کاری مناسبی در کارشان هستند، قطعا به دنبال مهاجرت کاری به هلند می باشند. کار در کشور هلند دارای شرایط و قوانین مختص به خود است و متقاضیان باید قبل از رفتن به این کشور آگاهی لازم را از آن کسب نمایند. از آنجایی که قوانین و مقررات کار در هلند هر ساله دستخوش تغییراتی است، بهتر است که با کسب اطلاعات بیشتر و جامع تر از مشاوران و کارشناسان ما اقدام به مهاجرت کاری نمایید.

  ویزای کار هلند و شرایط عمومی دریافت آن

  همانطور که می دانید، متقاضیان برای کار در کشور های اروپایی، آمریکایی، آسیایی و… باید از برخی شاخص ها آگاهی لازم را دارا باشند. نرخ بیکاری یکی از شاخص های مهم در پیدا کردن کار در کشور های دیگر می باشد. شما قبل از مهاجرت به کشوری باید از نرخ بیکاری آن کشور اطلاعات جامعی را دارا باشید. نرخ بیکاری در کشور هلند نزدیک به 5 درصد می باشد. این نرخ نشان دهنده وجود فرصت های شغلی در هلند است. هرچه این نرخ به عدد 1 نزدیک تر باشد، فرصت های شغلی بیشتری در هلند وجود دارد و هرچه این نرخ بالاتر باشد فرصت های شغلی کمتری در این کشور یافت می شود.

  ویزای کار هلند موسسه مهاجرتی مهرآفرین

  یکی از مهم ترین مواردی که در مهاجرت به هلند از طریق کار حائز اهمیت است، اخذ ویزا می باشد. ویزا مجوزی است که به شما اجازه می دهد تا بتوانید به کشور هلند وارد شوید. ویزا انواع گوناگونی دارد که با توجه به هدف مهاجرتی تان نوع آن مشخص می شود. متقاضیان برای اینکه بتوانند در این کشور مشغول به کار شوند باید دارای ویزای کاری هلند باشند. ویزای کار در کشور هلند انواع گوناگونی دارد که در ادامه هر یک از انواع آن را برای شما عزیزان شرح می دهیم.

  انواع ویزای کاری هلند

  کار در هلند برای ایرانیان نیز لازمه اخذ ویزای کاری می باشد. متقاضیان ایرانی برای اینکه بتوانند در این کشور کار کنند باید نسبت به اخذ ویزا جستجوی کار هلند و یا دریافت پیشنهاد شغلی از کارفرما و اخذ ویزا کاری اقدامات لازم را انجام دهند. شرایط کار در هلند برای ایرانیان به گونه ای است که آنان می توانند با ویزایی که دریافت می کنند مدت زمان مشخصی را در این کشور مشغول به کار شوند. انواع ویزای کار در کشور هلند عبارت است از:

  • ویزای کار کوتاه مدت
  • ویزای بازگشت
  • ویزای GVVA
  • ویزای MVV

  هر یک از ویزا ای ذکر شده شرایط و اعتبار منحصر به فردی دارند که متقاضیان باید آگاهی کافی و لازم را از آنها دارا باشند.

  ویزا کوتاه مدت کار در هلند

  ویزا کوتاه مدت کار در هلند

  یکی از انواع ویزای کار در کشور پیشرفته هلند، ویزای کوتاه مدت می باشد. این نوع ویزا به شما اجازه اقامت 90 روزه یا  3 ماهه را در این کشور می دهد. این نوع ویزا قابل تمدید برای مدت 180 روز است. نکته حائز اهمیت در رابطه با این ویزا، عدم اخذ آن برای متقاضیان ایرانی است.

  ویزای بازگشت هلند

  این نوع ویزا مختص به افرادی است که اجازه 3 سال کار در هلند را دارا باشند و اگر به هر دلیلی بخواهند که به کشور خود بازگردند، برای جلوگیری از منقضی شدن ویزای کاری شان باید ویزای بازگشت را دریافت کنند.

  ویزای GVVA هلند

  این نوع ویزا مختص به متقاضیانی می باشد که دارای پیشنهاد شغلی از کارفرمای هلندی هستند. البته از آنجایی که کارفرمایان این کشور برای ارسال دعوت نامه باید آگهی شغلی شان را به مدت 3 ماه در این کشور و 3 ماه در اتحادیه اروپا بگذارند در صورتی که فرد مناسبی برای این کار پیدا نکنند، می توانند به متقاضیان خارجی دعوت نامه ارسال نمایند. این نوع ویزا به شما اجازه 3 ماه تا 3 سال کار در هلند را می دهد.

  ویزای MVV هلند

  این نوع ویزا مختص به افرادی است که قصد الحاق به خانواده شان را دارند. این دسته از افراد با اخذ ویزای جستجو کار در هلند، می توانند کار مناسبی را در این کشور پیدا کرده و مشغول به کار شوند.

  مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در هلند

  یکی از مهم ترین موضوعاتی که برای متقاضیان مهاجرت کاری به هلند، بسیار حائز اهمیت است، ارائه مدارک به سفارت این کشور می باشد. در صورتی که افراد مدارک شان را به صورت کامل به سفارت ارائه ندهند با درخواست ویزا آنها موافقت نمی شود.

  مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در هلند

  مدارک لازم جهت اخذ ویزا عبارت است از:

  • ارائه پاسپورت معتبر
  • تکمیل و ارائه فرم درخواست ویزا
  • ارائه پیشنهاد شغلی از کارفرما
  • ارائه گواهی بیمه
  • ارائه دو قطعه عکس
  • ارائه مدارک هویتی
  • ارائه تمکن مالی

  افرادی که قصد دارند ویزا الحاق به خانواده یا همان ویزای MVV را اخذ نمایند باید شرایط زیر را دارا باشند:

  • دارای فرزندان زیر 18 سال باشند
  • سن همسر حداقل 21 سال باشد
  • باید ازدواج شان ثبت شده باشد
  • در مکانی که در شهرداری ثبت کرده اند باید زندگی کنند
  • اطلاعات ازدواج شان باید در پایگاه های داده دولتی هلند ثبت شده باشد
  • فردی که دارای مجوز اقامت است باید بتواند از لحاظ مالی خانواده خود را حمایت کند

  کاریابی در هلند و موسسات کاریابی این کشور

  متقاضیانی که قصد پیدا کردن کار مناسبی را در هلند دارند، می توانند از طریق کاریابی در هلند و ثبت رزومه کاری شان در موسسات کاریابی این کشور، در صورت لزوم کار مناسبی را پیدا کرده و دعوت نامه کاری از کارفرما دریافت نمایند. شما عزیزان می توانی برای کار در هلند و اخذ ویزا کاری با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و از مشاوران و کارشناسان ما در شرکت مهاجرتی مهرآفرین راهنمایی و مشورت بخواهید.

  شما حتی می توانید تمامی شرایط خود را برای مهاجرت کاری و اخذ ویزا کاری هلند، بیان کنید تا کارشناسان ما با بررسی شرایط تان بهترین راه مهاجرت به هلند را به شما ارائه دهند.

  میزان حقوق و درآمد در هلند

  میزان حقوق و درآمد در هلند

  از آنجایی که میزان حقوق و درآمد در هلند از دیگر موضوعاتی است که متقاضیان باید از آن آگاهی داشته باشد. در جدول زیر شما برخی از مشاغل را مشاهده می کنید که میانگین حقوق سالانه آنها را بیان کرده ایم.

  شغل میانگین حقوق در سال
  کارگردان 162.000 دلار
  مدیر 68.000 دلار
  مدیر پیشرفت بازرگانی 90.000 دلار
  توسعه دهنده نرم افزار 61.000 دلار
  تحلیلگر مالی 72.000 دلار
  منابع انسانی 76.000 دلار
  مهندس نرم افزار 94.000 دلار
  مدیر منابع مالی 144.000 دلار
  مدیر پروژه آی تی 95.000 دلار

  شما عزیزان جهت مهاجرت کاری به هلند، اخذ ویزای کاری، اقامت دائم و…  می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و با کارشناسان ما در مجموعه در تماس باشید.

  پیشنهاد مطالعاتی:

  مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

  ویزای تحصیلی آلمان

  ویزای انگلستان

  مهاجرت کاری به استرالیا

  هلند

  5/5 - ( تعداد افرادی که به این مطلب امتیاز داده اند: 1نفر)
  ارسال یک پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.