صفر تا صد بورسیه تحصیلی هلند

سؤالات رایجی در زمینه اخذ بورسیه تحصیلی هلند، برای متقاضیان وجود دارد که مهم ترین آنها شامل چگونگی اخذ انواع مختلف بورسیه تحصیلی هلند و شرایط لازم برای بورسیه تحصیلی هلند می باشد. کارشناسان مؤسسه مهاجرتی مهرآفرین ، برای پاسخگویی به تمام سؤالات شما در زمینه اخذ مهاجرت تحصیلی هلند، این مقاله جامع را تدوین کرده اند. شما عزیزان می توانید از طریق این مقاله و یا تماس با شماره های مندرج در سایت، پاسخ تمام سؤالات خود را دریافت نمایید.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید

مشاوره رایگان

90003031

  درخواست فوری بررسی شرایط

  اخذ بورسیه تحصیلی هلند و ادامه تحصیل در این کشور، یکی از محبوب ترین مباحث میان متقاضیان این نوع بورسیه است. بورسیه های تحصیلی در کشور هلند، در سطوح تحصیلی مختلف، رشته های درسی گوناگون و برای همه محصلان از همه کشور های جهان، وجود دارند. از مجموعه دلایل محبوبیت کشور هلند برای اخذ بورسیه تحصیلی، می توان به بالا بودن ظرفیت این کشور، در حوزه پذیرش محصلان اشاره کرد.

  مؤسسه مهاجرتی مهر آفرین، از معدود مؤسسات مهاجرتی می باشد که در زمینه های مهاجرت، اخذ ویزا، اخذ پذیرش تحصیلی و… دارای تمامی مجوز های رسمی است. مؤسسه ما، دارای پیشینه ای درخشان و پرونده های موفق بسیاری می باشد که همه نتایج زحمات کارشناسان، مشاوران و وکلای خبره و با دانش ما در تمامی زمینه های مهاجرتی، می باشند. متقاضیان عزیز در تمامی زمینه های مهاجرتی، می توانند با شماره های مندرج در سایت تماس گرفته و اقدامات لازم برای رزرو وقت و تشکیل پرونده، اقدامات لازم را انجام دهند.

  بورسیه تحصیلی چیست؟

  بورسیه های تحصیلی، در واقع برنامه هایی هستند که به جهت حمایت های مالی دانشجویان و در کل محصلان نخبه چه بین‌المللی و چه داخلی، داخل کشور های زیادی ارائه شده اند. محصلان، می توانند با توجه به شرایط و رشته های تحصیلی خود، انواع مختلف بورسیه تحصیلی را دریافت نمایند.

  چرا هلند را برای اخذ بورسیه تحصیلی انتخاب کنیم؟

  مسئولین کشور هلند به منظور جذب استعداد های برتر خارجی که موجب ارتقای جایگاه علمی و اقتصادی این کشور می شود، شرایط پذیرش و تحصیل دانشجویان و محصلان بین‌المللی را آسان نموده اند. مهم ترین دلیل تسهیل شرایط برای محصلان بین‌المللی، جلوگیری از پیری جمعیت در این کشور است. همچنین فرصت یک ساله کار یابی که پس از اتمام تحصیل به دانشجویان بین‌المللی داده می شود، نشان دهنده فراهم بودن تمامی زمینه ها برای افرادی است که برای گرفتن بورسیه تحصیلی از هلند، اقدام می کنند.

  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در کشور هلند

  اگر شما خواهان اخذ بورسیه تحصیلی هلند در هر یک از مقاطع دبیرستان یا دانشگاه هستید، اولین نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید، ارائه رزومه ای قوی و البته صادقانه از سوابق تحصیلی‌تان است. تمامی متقاضیان برای به دست آوردن بورسیه تحصیلی هلند، باید برتر بودن خود را به فردی که مسئولیت اعطای بورسیه ها می باشد، نشان دهند.

  تجربیات نشان داده افرادی که دارای سوابق تحصیلی درخشان و رزومه ای قوی می باشند، شانس بیشتری برای پیروزی در این رقابت، دارند. برای مثال، افرادی که دارای جوایز بین‌المللی معتبر می باشند، شانس به مراتب بیشتری نسبت به افرادی که فاقد این جایزه هستند، دارند. برخی بورسیه های کشور هلند، توسط دولت این کشور و برخی دیگر توسط مسئولان دانشگاه ها به متقاضیان برتر، اعطا می شوند.

  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در کشور هلند

  توجه داشته باشید که برای حضور در کشور هلند و بهره‌مند شدن از انواع بورسیه های تحصیلی، باید ثابت کنید که شرایط مالی مطلوبی ندارید. از دیگر شرایط اخذ بورس های تحصیلی هلند، داشتن مدرک آیلتس 6 و یا 7(با توجه به نوع بورسیه تحصیلی) می باشد.

  انواع بورسیه های تحصیلی هلند

  تمامی افرادی که متقاضی گرفتن بورسیه تحصیلی هلند هستند، باید انواع بورسیه های این کشور و شرایط آنها را بدانند و پس از تحقیقات لازم، برای گرفتن آنها اقدامات لازم را انجام دهند. در ادامه برخی از بورسیه های کشور هلند را برای شما عزیزان شرح خواهیم داد.

  1.بورسیه تحصیلی هلند در مقطع دبیرستان

  این نوع بورسیه ها، فقط به افرادی تعلق می گیرند که دارای سابقه تحصیل در دبیرستان های کشور هلند باشند. البته متقاضیان این نوع بورسیه باید بدانند که بورسیه تحصیلی هلند در مقطع دبیرستان، نسبت به بورس تحصیلی این کشور در مقاطع دیگر، کمتر ارائه می شود. بنابراین محصل متقاضی این بورسیه، باید بسیار خاص باشد تا بتواند از آن استفاده کند.

  • بورس تحصیلی Topical STEM برای بانوان

  تنها افرادی که می توانند از این بورسیه استفاده کنند، بانوانی هستند که در یکی از دبیرستان های هلند، مشغول تحصیل بوده و بالای 13 سال سن داشته باشند. البته افرادی که در حال تحصیل در رشته های مهندسی و علوم در مقطع کارشناسی ارشد می باشند، نیز به طور استثناء می توانند از این بورسیه استفاده نمایند. این افراد با دریافت بورسیه Topical STEM می توانند به اندازه 5 هزار دلار از شهریه خود کاهش دهند.

  • بورسیه تحصیلی BeArt Presets

  محصلانی که در برنامه های گوناگون تحصیلی مقطع دبیرستان در هلند شرکت می نمایند، می توانند با دریافت این نوع بورس تحصیلی تا 2500 دلار، هزینه های خود را کاهش دهند. افراد می توانند از این بورسیه در مقاطع مختلف دانشگاهی نیز استفاده نمایند.

  2.بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد هلند

  دانشجویان مشغول به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کشور هلند، می توانند همانند دانشجویان مقطع کارشناسی، از برخی بورس های تحصیلی هلند استفاده نمایند. همچنین این افراد می توانند با دریافت بورسیه فول فاند، از تحصیلات رایگان در کشور هلند نیز بهره‌مند شوند.

  تنها افرادی می توانند در مقطع ارشد از بورس تحصیلی استفاده کنند که سوابق کاری و علمی خوب و برجسته ای داشته باشند. سوابق کاری و علمی، به معنای داشتن جایزه بین‌المللی و یا رزومه قوی می باشد. دانشجوی ارشد متقاضی، می تواند با استفاده از این بورسیه، حدود 9 الی 12 یورو از هزینه های تحصیل خود را کاهش دهد. اگر بورس تحصیلی ارشد کشور هلند را دریافت کرده و بتوانید هفته ای 30 ساعت کار کنید، هزینه تحصیل شما بسیار ناچیز و به عبارتی رایگان می شود.

  3.فول فاند دکتری کشور هلند

  در کل دانشجویان دکتری، نسبت به دانشجویان مشغول به تحصیل در مقاطع دیگر، شانس بیشتری برای استفاده از بورس های تحصیلی هلند دارند. افرادی که متقاضی اخذ بورس تحصیلی دکتری در کشور هلند هستند، بعد از ارائه مقاله پژوهشی خود می توانند از استاد راهنمای خود مشورت بگیرند.

  سپس می توانند از بورس های مختلف ارائه شده توسط دانشگاه های مختلف هلند، استفاده نمایند. باید بدانید که سوپروایزر، پس از دریافت و تأیید تمام مدارک شما، آنها را برای ثبت نام و دریافت بورسیه، در اختیار دانشگاه قرار می دهد و در صورت برتر بودن، به شما برای رسیدن به بورس تحصیلی، کمک خواهد کرد.

  فول فاند دکتری کشور هلند

  افرادی که خواهان تحصیل در کشور هلند در مقطع دکتری می باشند، باید آیلتس 7 داشته باشند. اما برای اخذ بورسیه تحصیلی این کشور، مدرکی نیاز است که از آیلتس 7 بالاتر باشد. یعنی فرد متقاضی با ارائه آیلتس 7 اجازه تحصیل در هلند را دارد اما ارائه دادن این مدرک به تنهایی ممکن است امتیاز فرد برای دریافت بورسیه تحصیلی را به حد ممکن نرساند. با این اتفاق، فرد باید با 40 ساعت کار در هفته، هزینه های تحصیل خود را پرداخت نماید.

  4.بورسیه تحصیلی رایگان هلند

  جالب است بدانید که دانشجویان می توانند به صورت رایگان نیز از بورس های تحصیلی کشور هلند استفاده نمایند. منظور از بورسیه تحصیلی رایگان، همان فول فاند می باشد. دانشجوی متقاضی پس از ارائه رزومه قوی، مقاله، جایزه بین‌المللی یا اختراعی که توسط خودش به ثبت رسیده باشد و مدرک آیلتس با نمره بالای خود، می تواند برای اخذ بورس تحصیلی کامل، اقدام نماید. با گرفتن بورسیه تحصیلی کامل، فرد می تواند تحصیلات خود را به صورت رایگان ادامه دهد.

  افراد ایرانی، اکثراً به عنوان دانشجویانی که مشغول تحصیل رشته های مختلف به زبان انگلیسی هستند، می توانند برای دریافت بورسیه تحصیلی رایگان هلند اقدام نمایند. دانشجویان خارجی و بین‌المللی نیز می توانند از این بورسیه استفاده نمایند و مانعی برای آنها وجود ندارد. البته باید توجه داشته باشید که اخذ این نوع بورسیه تحصیلی به دلیل در بر گرفتن تمام هزینه های تحصیل، برای همه افراد بسیار سخت می باشد. همچنین این نوع بورس تحصیلی، تنها به فردی داده می شود که رزومه‌اش نسبت به دیگران بسیار خاص تر و کامل تر باشد.

  5.بورسیه های دولتی هلند

  این نوع بورسیه، فقط شامل انواعی می شود که دولت آنها را ارائه داده و دانشگاه ها در آنها دخالتی ندارند. بورسیه های دولتی در شکل های مختلفی به متقاضیان ارائه می شوند که عبارت اند از:

  • Orange Knowledge Programmer: اجازه بهره‌مند شدن از این بورسیه، تنها به افرادی داده می شود که به دنبال تحقیق و توسعه می باشند. این افراد، می توانند بدون توجه به رشته ای که در آن مشغول به تحصیل می باشند، از این بورسیه استفاده کرده و از هزینه های خود بکاهند. تمامی دانشجویان ثبت نامی در هلند، تنها دو بار آن هم در ماه های فوریه، اکتبر و مارس فرصت درخواست برای بورسیه را دارند. همچنین طبق مشاهدات، برای بورسیه نام برده شده، اکثراً درخواست های دانشجویانی که در مقطع ارشد هستند پذیرفته می شود.
  • Holland scholarship: تنها دانشجویان بین‌المللی که در حال گذراندن مقاطع ارشد و لیسانس هستند، می توانند بعد از حضور در هلند، از این نوع بورسیه دولتی استفاده نمایند. از مزیت های این بورسیه این است که می تواند هزینه تحصیل دانشجویی که در حال تحصیل در رشته ای خاص می باشد را تا 5 هزار یورو کاهش دهد. دانشجویانی که در حال تحصیل در مقطع کارشناسی هستند، اجازه استفاده از این بورسیه را دارند.
  • بورسیه تحصیلی (MSP) MENA: این نوع بورسیه، به شکل کوتاه مدت در اختیار دانشجویان در تمام مقاطع تحصیلی، به خصوص مقطع دکتری، قرار می گیرد. تنها دانشجویانی که مشغول تحصیل در رشته هایی خاص هستند، مشمول دریافت این نوع بورسیه هستند. برخی از این رشته های خاص عبارت اند از: علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر، علوم انسانی و سایر رشته ها. برای اطلاع از تمامی رشته هایی که اجازه استفاده از این نوع بورسیه را دارند، می توانید از طریق شماره های مندرج در سایت، با کارشناسان ما در این حوزه، تماس برقرار نمایید.
  • بورسیه اراسموس: این نوع بورسیه تحصیلی را، آموزش و پرورش کشور هلند، فقط در اختیار دانشجویان خاصی قرار می دهد. این افراد عبارت اند از: دانشجویان در حال تحصیل در مقطع کارشناسی، ارشد و محصلانی که بر دوره های پژوهشی و تحقیقی خود متمرکز هستند.

  بورسیه های دولتی هلند

  6.بورسیه تحصیلی پزشکی هلند

  تمام دانشجویانی که در حال مطالعه رشته پزشکی در کشور هلند هستند و برای تحصیلات رایگان برنامه هایی دارند، می توانند پس از بهره بردن از بورسیه رایگان (فول فاند)، برای خواندن تمامی مباحث موجود در رشته پزشکی آماده شوند. البته متقاضیان باید بدانند که این بورسیه را تمامی دانشگاه های پزشکی ارائه نمی دهند و فقط عده ای از دانشگاه های برتر این کار را انجام می دهند. این کار نیز برای تشویق هرچه بیشتر دانشجویان رشته پزشکی می باشد.

  اگر فردی که دانشجوی رشته پزشکی است، شرایط دریافت بورسیه تحصیلی هلند را داشته باشد، می تواند تا مقدار بسیار زیادی، هزینه های تحصیل خود در این کشور را کاهش دهد. همان طور که می دانید، هزینه تحصیل در رشته پزشکی به نسبت رشته های مهندسی، بسیار بالا بوده و دلیل اصلی رقابت فشرده متقاضیان برای اخذ بورسیه تحصیلی پزشکی هلند نیز، همین عامل می باشد.

  7.بورسیه رشته گرافیک در کشور هلند

  دانشجویانی که در حال تحصیل در رشته گرافیک هستند، این شانس را دارند تا بعد از ثبت نام در مقطع کارشناسی، برای اخذ بورسیه هلند اقدام کنند. دانشجویان ارشد این رشته نیز می توانند پس از تنظیم برنامه ای دقیق برای بورسیه تحصیلی ارشد هنر در هلند، از شانس دریافت جوایز تشویقی نیز استفاده نمایند. این افراد، می توانند بخشی از این جایزه را به هزینه های زندگی خود اختصاص دهند اما مبلغ جایزه به اندازه ای است که دانشجویان معمولاً آن را برای پرداخت شهریه دانشگاه استفاده می کنند.

  معمولاً برای استفاده از بورس تحصیلی هلند، بعد از ثبت نام در مقاطع ارشد و دکتری به دانشجویان رشته گرافیک اجازه داده می شود. البته اگر فرد، دانشجویی ممتاز در رشته گرافیک باشد نیز، می تواند از بورس تحصیلی ارشد هلند، استفاده کند. اگر فردی به دنبال تحصیل رایگان در رشته گرافیک در کشور هلند می باشد، بهتر است این را بداند که تحصیل در این کشور برای افرادی که دارای جوایز معتبر بین‌المللی هستند، رایگان است.

  8.بورسیه های تحصیلی کشور هلند برای دانشجویان بین‌المللی

  دانشجویان بین‌المللی، می توانند از بورسیه های ارائه شده توسط دانشگاه های بین‌المللی هلند استفاده نمایند. دانشگاه های بین‌المللی بسیار ممتازی در این کشور مشغول ارائه خدمات تحصیلی مختلف هستند. دانشگاه های برتر بین‌المللی هلند که بورسیه های تحصیلی ارائه می دهند، عبارت اند از:

  • دانشگاه تحقیقاتی واگنینگن
  • دانشگاه آمستردام
  • دانشگاه ماستریخت
  • دانشگاه اراسموس روتردام
  • دانشگاه گرونینگن
  • دانشگاه لیدن
  • دانشگاه صنعتی دلفت (TU Delft)
  • دانشگاه رادبود

  مدارک مورد نیاز برای اخذ بورسیه فول فاند هلند

  دانشجویی که متقاضی دریافت بورسیه تحصیلی رایگان کشور هلند می باشد، باید تمام مدارک خود را برای ارائه آماده کرده باشد. در فرمی که دانشجوی مورد نظر برای اخذ این نوع بورسیه پر می کند، سؤالاتی در مورد مدارک او نوشته شده که باید دقیق و صادقانه به آنها پاسخ داده شود. مدارک مورد نیاز برای گرفتن بورسیه فول فاند عبارت اند از:

  • مدارک هویتی
  • مقالات ISI برای مقطع دکترا
  • فرم پذیرش دانشگاه
  • مدرک زبان مورد نظر
  • ارائه انگیزه نامه
  • فیش پرداخت هزینه های اقامتی
  • گواهی پزشکی و سلامت
  • گردش حساب

  مدارک مورد نیاز برای اخذ بورسیه فول فاند هلند

  دانشگاه های ارائه دهنده بورس تحصیلی در هلند

  دانشگاه های علمی کاربردی ارائه دهنده بورسیه هلند در سال 2021 عبارت اند از:

  • دانشگاه هنر آمستردام
  • دانشگاه علمی کاربردی لاهه
  • موسسه هنر آرتز (ArtEZ)
  • دانشگاه علمی کاربردی فونتیس
  • دانشگاه علوم کاربردی اوترخت (HU)
  • دانشگاه علوم کاربردی این هالند
  • دانشگاه علمی کاربردی رتردام
  • دانشگاه علمی کاربردیآمستردام
  • دانشگاه علمی کاربردیساکسیون
  • دانشگاه علمی کاربردی HKU
  • دانشگاه علمی کاربردی HAN
  • دانشگاه علمی کاربردی استندن (NHL Stenden)
  • دانشگاه علمی کاربردی آئرس
  • دانشگاه علمی کاربردی زاوت
  • رویال آکادمی هنر لاهه
  • دانشگاه علمی کاربردی بردا
  • دانشگاه کودارتز
  • دانشگاه خریت ریتفلد (Gerrit Rietveld Academie)
  • هتل اسکول لاهه
  • دانشگاه علمی کاربردیفان هال لارنستین
  • دانشگاه علمی کاربردی هانسه (Hanze)
  • دانشگاه دری استار (Driestar)
  • دانشگاه علمی کاربردی HZ

  دانشگاه های تحقیقاتی ارائه دهنده بورسیه های تحصیلی عبارت اند از:

  • دانشگاه اوترخت
  • دانشگاه لیدن
  • دانشگاه الهیات پروتستان
  • دانشگاه واخنینگن
  • دانشگاه الهیات
  • دانشگاه الهیات آپلدورن
  • دانشگاه ماستریخت
  • دانشگاه توونته
  • دانشگاه تیل برگ
  • دانشگاه گرونینگن
  • دانشگاه اراسموس روتردام
  • دانشگاه VU آمستردام
  • دانشگاه رادبود
  • دانشگاه تیلبورگ
  • دانشگاه صنعتی دلفت
  • دانشگاه فنی آیندهوون

   

  بورسیه دانشگاه اوترخت هلند

  اوترخت دانشگاهی برتر در بین دانشگاه های کشور هلند می باشد که در مقاطع مختلف به دانشجویانی که رزومه های خوبی داشته باشند، در برخی رشته های خاص، بورسیه تحصیلی می دهد. دانشجویی که بورسیه این دانشگاه را دریافت می نماید، می تواند تا 11 هزار یورو از هزینه تحصیل و همچنین هزینه های زندگی خود در هلند، کاهش دهد. این هزینه را، خود دانشگاه پوشش می دهد و از طرف دولت کشور هلند نمی باشد.

  بورسیه تحصیلی دانشگاه دلفت هلند

  این دانشگاه برتر هلند، علاوه بر بورسیه های تحصیلی، جوایزی را نیز در اختیار دانشجویان متقاضی قرار می دهد؛ اما برای دریافت این جوایز، دانشجویان باید دارای رزومه ای قوی و بسیار خاص باشند که مسئولان دانشگاه را مجاب به انتخابشان برای اعطای جایزه کند.

  بورسیه تحصیلی اریک بلومینک در دانشگاه گرونینگن

  دانشجویانی که در این دانشگاه ثبت نام کرده و متقاضی دریافت بورسیه های تحصیلی هستند، باید در مورد بورسیه های خاص ارائه شده توسط این دانشگاه تحقیقات لازم را انجام داده و سپس اقدام نمایند. این دانشگاه برای 1 تا 2 سال به دانشجویی که در مقطع ارشد قرار دارد، بورس تحصیلی اعطا می نماید. دانشجوی مورد نظر، پس از دریافت هزینه کمک تحصیلی، می تواند هزینه های بیمه، کتاب ها، نشریه ها، سفر های بین‌المللی و همچنین زندگی خود را کاهش دهد.

  بورسیه های تحصیلی تعالی دانشگاه دلفت (TU DELEF)

  این دانشگاه صنعتی، بورس های تحصیلی را به دانشجویانی می دهد که در مورد اخذ بورسیه تحصیلی در هلند، دارای برنامه و شرایط کامل می باشند. منظور از شرایط کامل، ممتاز بودن دانشجو و دریافت کردن جوایز بین‌المللی زیادی توسط وی می باشد.

  بورسیه های تحصیلی دانشگاه آمستردام

  دانشجویانی که از کشور های غیر اروپایی، به منظور تحصیل و اخذ بورسیه وارد این قاره و کشور هلند شده اند، می توانند پس از تنظیم برنامه ای در مورد تحصیل در این کشور، بورسیه خاص دانشگاه آمستردام را دریافت نمایند. این نوع بورسیه خاص تا حدود 25 هزار یورو ز هزینه های تحصیل وی، می کاهد.

  بورسیه های تحصیلی دانشگاه آمستردام

  بورسیه های تحصیلی دانشگاه آمستردام VU

  دانشجویانی که در حال تحصیل در مقطع ارشد رشته های مختلف هستند، با دریافت بورسیه دانشگاه آمستردام، می توانند تا 15 هزار یورو از هزینه های تحصیل خود را کاهش دهند. باقی مبلغی که دانشگاه تعیین کرده را نیز می توانند هنگام ثبت نام در این دانشگاه، تحویل مسئول مربوطه بدهند.

  بورسیه های تحصیلی استعداد های درخشان جهان دانشگاه لاهه

  دانشجویانی که مشغول تحصیل در مقطع کارشناسی رشته های مختلف هستند، می توانند از دانشگاه ممتاز لاهه، بورس تحصیلی دریافت نمایند. پس از دریافت این نوع بورسیه، دانشجوی مورد نظر فقط باید یک سوم از شهریه دانشگاه را خودش پرداخت کند و مابقی شهریه، توسط بورسیه پوشش داده می شود.

  مزیت ها و معایب تحصیل در کشور هلند

  همان طور که می دانید، تحصیل در تماممی کشور های جهان، علاوه بر مزایای بسیار خوب، معایبی نیز دارد که در شرایطی، برخی معایب، حتی موجب پشیمان شدن افراد از انجام آن کار می شوند. در ادامه به خوبی ها و بدی های تحصیل در کشور هلند می پردازیم.

  مزیت های تحصیل در هلند

  مزایای اخذ بورسیه تحصیلی هلند عبارت اند از:

  • تحصیل به زبان انگلیسی نیز در کشور هلند امکان پذیر بوده و نیاز نیست متقاضیان حتماً به زبان هلندی مسلط باشند
  • برای تحصیل در کشور هلند هیچ محدودیت سنی وجود ندارد و همه در تمامی سنین می توانند به تحصیل در این کشور بپردازند
  • پس از اتمام تحصیل در هلند، افراد می توانند در فاصله یک سال، کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را یافته و مشغول شوند و نیازی نیست بلافاصله بعد از پایان درس خود کشور هلند را ترک کنند
  • ورود به بازار کار جهانی پس از اتمام تحصیل در هلند امکان پذیر می باشد
  • افراد پس از 5 سال، می توانند اقامت کشور هلند را دریافت نمایند

  بورسیه های تحصیلی دانشگاه آمستردام

  معایب تحصیل در هلند

  از معایب اخذ بورسیه تحصیلی در هلند، می توان به دشوار بودن شرایط مورد نیاز برای دریافت بورسیه تحصیلی اشاره کرد. همچنین، با توجه به بالا بودن هزینه های تحصیل در کشور هلند، گاهی اوقات بورسیه های تحصیلی به تنهایی جوابگوی هزینه های دانشجویان نیستند و افراد در کنار این کمک هزینه ها، مجبور به کار کردن نیز می شوند.

  بورسیه تحصیلی هلند و سخن پایانی

  در این مقاله، کارشناسان ما در مؤسسه مهر آفرین تلاش کردند تا به تمامی سؤالات شما در مورد اخذ بورسیه تحصیلی هلند، پاسخ دهند. اگر همچنان سؤالاتی در مورد بورس های تحصیلی هلند و چگونگی دریافت آن برای شما عزیزان وجود دارد و یا متقاضی امور مهاجرتی هستید، می توانید از طریق شماره های مندرج در سایت، با مشاوران و کارشناسان ما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را از آنها دریافت نمایید.

  پیشنهاد مطالعاتی:

  بورسیه تحصیلی آلمان

  بورسیه تحصیلی سوئد

  بورسیه تحصیلی فرانسه

  بورسیه تحصیلی چین

  بورسیه تحصیلی روسیه

  5/5 - ( تعداد افرادی که به این مطلب امتیاز داده اند: 1نفر)
  پیام بگذارید