مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

از آنجایی که سرمایه گذاری در کشور های خارجی ریسک بسیار بالایی دارد، متقاضیان باید قبل از هر اقدامی اطلاعات جامعی را از چگونگی سرمایه گذاری در هلند، نرخ مصادره اموال، نرخ تورم، نرخ بیکاری، نرخ فساد، مدارک لازم جهت سرمایه گذاری، اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری و…  را کسب نمایند. کارشناسان موسسه مهاجرتی مهرآفرین ، در این مطلب جامع به تمامی جوانب سرمایه گذاری و انواع سرمایه گذاری در هلند پرداخته اند و اطلاعات مناسبی را در اختیار تان قرار داده اند.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید

مشاوره رایگان

90003031

  درخواست فوری بررسی شرایط

  یکی دیگر از روش های مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری در این کشور می باشد. از آنجایی که سرمایه گذاری موضوع بسیار مهمی است و ارتباط مستقیمی با سرمایه شما دارد. به همین خاطر سرمایه گذاران خارجی باید آگاهی کامل و جامعی را از شرایط، محدودیت ها، قوانین و مقررات سرمایه گذاری در کشور هلند کسب نمایند. از آنجایی که هلند از نظر اقتصادی و صنعتی در جایگاه مناسبی قرار دارد، همواره مقصد محبوبی برای سرمایه گذاران خارجی به حساب می آید.

  شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سرمایه گذاری و اخذ اقامت هلند با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و با کارشناسان و متخصصین ما در مجموعه مهر آفرین گفتگو نمایید. سایت مهاجرتی مهر آفرین دارای دو شعبه رسمی در تهران و شیراز می باشد و خدماتی اعم از مهاجرت، اخذ اقامت، اخذ ویزا، اخذ پذیرش و… را با کیفیتی بالا به مشتریان خود ارائه می دهد. موسسه ما توانسته در تمامی پرونده های مهاجرتی خود، موفق بیرون آید. این موفقیت حاصل پیگیری های مداوم وکلا متخصص و رسمی ما می باشد.

  سرمایه گذاری در هلند

  از آنجایی که کشور هلند توانسته در سال های اخیر رتبه 20 را در اقتصاد برتر دنیا کسب نماید، سرمایه گذاران خارجی زیادی را جذب خود کرده است. علاوه بر این، از آنجایی که این کشور یکی از کشور های عضو اتحادیه اروپا و عضو پیمان نامه شینگن می باشد، برای سرمایه گذاران منافع زیادی را در پی خواهد داشت. زبان رسمی این کشور هلندی و پایتخت زیبای آن آمستردام است. این کشور از لحاظ اجتماعی و اقتصادی دارای جایگاه مناسبی در جهان می باشد و توانسته رفاه اجتماعی خوبی را برای مردم خود فراهم سازد.

  از آنجایی که کشور هلند دارای مکان های گردشگری و توریستی منحصر به فرد و تماشایی می باشد از لحاظ توریستی نیز جایگاه مناسبی را داراست. شما عزیزان می توانید برای گردش و تفریح نیز به هلند سفر کنید.

  مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و انواع سرمایه گذاری در هلند

  سرمایه گذاری در کشور هلند انواع گوناگونی دارد. متقاضیان می توانند با بررسی هر یک از روش های سرمایه گذاری و ارزیابی استاندارد های سرمایه گذاری هلند، بهترین و کم ریسک ترین روش را برای سرمایه گذاری انتخاب نمایند. سرمایه گذاران خارجی باید شاخص های اقتصادی کشور هلند را مورد بررسی قرار دهند. شاخص های سرمایه گذاری در هلند شامل نرخ فساد، ریسک مصادره اموال و… می باشد.

  سرمایه گذاری در هلند انواع گوناگونی دارد که عبارت است از:

  • سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در هلند
  • سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در هلند
  • سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی در هلند
  • سرمایه گذاری از طریق اوراق قرضه دولتی در هلند
  • سرمایه گذاری از طریق خود حمایتی از هلند
  • سرمایه گذاری از طریق استارت آپ در هلند

  هر یک از روش های ذکر شده دارای شرایط منحصر به فردی می باشند و متقاضیان باید با بررسی شرایط و محدودیت های هر یک از روش ها، روش مناسبی را برای سرمایه گذاری در هلند انتخاب نمایند.

  انواع سرمایه گذاری در هلند

  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در هلند

  یکی از روش های سرمایه گذاری در هلند از طریق ثبت شرکت می باشد. افرادی که به دنبال گسترش کسب و کار شان هستند و می خواهند تجارتی پویا در کنار سرمایه گذاری داشته باشند، می توانند در کشور هلند کسب و کار جدید و یا شعبه دیگری را تاسیس نمایند. البته توجه داشته باشید که ثبت شرکت شرایط و محدودیت های منحصر به خود را داراست که شما باید قبل از اقدام به اخذ ویزا، از این قوانین و مقررات آگاهی لازم را کسب نمایید.

  یکی از روش های اقامت سرمایه گذاری هلند از طریق ثبت شرکت امکان پذیر می باشد. متقاضی می تواند به همراه خانواده و فرزندان زیر 18 سال خود نسبت به اخذ اقامت دائم اقدامات لازم را انجام دهد، در صورتی که متقاضی برای راه اندازی کسب و کارش، ایده نو و موثری را ارائه دهد. این ارائه باید به صورت طرح تجاری صورت گیرد که در صورت تایید، متقاضی می تواند کارش را در این کشور آغاز کند. البته یکی دیگر از روش هایی که متقاضی می تواند برای راه اندازی بیزینس انجام دهد، خرید یک شرکت یا بیزینس فعال در هلند است. پس از خریداری، متقاضی می تواند با گسترش و رشد این بیزینس نسبت به اخذ اقامت اقدام نماید.

  از آنجایی که ثبت شرکت روش های گوناگونی دارد، متقاضیان می توانند از 3 طریق اقدام به این کار نمایند.

  • ثبت شرکت سهامی عام
  • ثبت شرکت سهامی خاص
  • افتتاح شعبه

  در صورتی که متقاضی ثبت شرکت خود را به اتمام رساند پس از 5 سال فعالیت می تواند اقامت دائم هلند را اخذ نماید.

  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در هلند

  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در هلند

  یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در هلند از طریق خرید ملک، خانه، آپارتمان، ویلا و… می باشد. از آنجایی که خرید ملک در این کشور یکی از پر سود ترین روش های سرمایه گذاری می باشد، محبوبیت زیادی بین متقاضیان دارد. خرید ملک در برخی از کشور ها می تواند موجب اخذ اقامت دائم و یا موقت آن کشور شود؛ اما هلند جز این کشور ها نمی باشد. در نتیجه شما با خرید ملک نمی توانید اقامت این کشور را دریافت نمایید.

  کشور هلند به مهاجرین و سرمایه گذاران عضو اتحادیه اروپا و خارج از اتحادیه اجازه خرید ملک در این کشور را صادر کرده است. قیمت آپارتمان در هلند هر سال دست خوش تغییرات می باشد و نمی توان قیمت ثابتی را برای آن بیان کرد. مواردی که در خرید آپارتمان در این کشور حائز اهمیت می باشد عبارت است از:

  • تغییر نام ملک به نام خریدار
  • امضا قرارداد خرید ملک
  • امضا قرارداد اصلی توسط هردو طرف
  • تایید قولنامه

  از آنجایی که کلاهبرداری از طریق خرید ملک برای مهاجرین بسیار افزایش یافته، بهتر است قبل از هر اقدامی با مشاورین و کارشناسان خبره و مجرب ما مشورت نمایید. شما می توانید برای ارتباط با کارشناسان با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در هلند

  سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی در هلند

  از دیگر روش های مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری، کارآفرینی می باشد. در این روش متقاضی باید طرح نوآورانه و جدیدی را در قالب طرح تجاری ارائه دهد. در صورتی که طرح متقاضی مورد تایید باشد، برای وی ویزا صادر شده و او می تواند در هلند کار خود را آغاز نماید.

  سرمایه گذاری از طریق اوراق قرضه دولتی در هلند

  یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در هلند از طریق خرید اوراق قرضه دولتی می باشد. البته این روش منجر به اخذ اقامت دائم هلند نمی شود و تنها روشی برای سرمایه گذاری در این کشور است. سرمایه گذاری در صندوق های دولتی این کشور، اجازه کار و اقامت 3 ساله در هلند را می دهد. اگر شما پس از گذشت 5 سال به همین رویه ادامه دهید می توانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

  سرمایه گذاری از طریق اوراق قرضه دولتی در هلند

  سرمایه گذاری از طریق خود حمایتی هلند

  از دیگر روش های سرمایه گذاری در هلند از طریق خودحمایتی می باشد. تمکن مالی یا خودحمایتی یکی از روش های متداول برای اخذ اقامت دائم سایر کشور ها می باشد که البته به سرمایه نسبتا بالایی نیاز دارد. شما اگر بتوانید به ازای خود و خانواده تان تمکن مالی مناسبی را در حساب بانکی تان داشته باشید، می توانید اقامت دائم این کشور را اخذ کنید. این تمکن مالی می تواند به صورت املاک، دارایی های نقدی و غیر نقدی باشد. در این روش شما اجازه کار در هلند را ندارید؛ اما امکان راه اندازی کسب و کار و خرید ملک و ثبت شرکت را دارا هستید.

  سرمایه گذاری از طریق استارت آپ در هلند

  یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در هلند، راه اندازی استارت آپ است. از آنجایی که استارت آپ، کاری خلاقانه و نوآورانه می باشد و علاوه بر این برای کشور مقصد بسیار سود آور است، در صورتی که طرح شما مورد تایید وزارت بازرگانی هلند برسد، از ایده شما حمایت می شود. در صورتی که شما بتوانید در هلند ایده تان را در مدت 5 سال اجرایی نمایید می توانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید.

  مزایای سرمایه گذاری در هلند

  از آنجایی که سرمایه گذاری در هلند قطعا دارای مزایا و معایبی می باشد، متقاضیان باید از مزایا و معایب آن آگاهی لازم را دارا باشند.

  برخی از مزایای سرمایه گذاری در هلند عبارت است از:

  • پایین ترین نرخ مالیات در سرمایه گذاری
  • دارای فضای تجاری خلاقانه و پویا است
  • نیروی کار در این کشور دارای تحصیلات مناسبی می باشند
  • هلند دارای ارتباطات بین المللی مناسبی است
  • جهت معاملات و فعالیت های تجاری بین کشور های اتحادیه اروپا مالیاتی در نظر گرفته نشده است
  • شرکت های هلندی سابقه درخشانی را در معاملات بین المللی دارا هستند

  برخی از معایب سرمایه گذاری در هلند عبارت است از:

  • سرمایه اولیه بالا
  • پروسه های زمان بر جهت سرمایه گذاری و اخذ اقامت
  • حساسیت های شدید دولت هلند در زمینه سرمایه گذاری

  مزایای سرمایه گذاری در هلند

  شاخص های سرمایه گذاری در هلند

  همانطور که گفتیم، متقاضیان برای سرمایه گذاری در کشور های خارج باید شاخص های سرمایه گذاری آن کشور را مورد بررسی قرار دهند. این شاخص ها نشان می دهد که آیا این کشور برای سرمایه گذاری خارجی مناسب است یا خیر؟

  شاخص های سرمایه گذاری در هلند عبارت است از:

  • نرخ بیکاری
  • نرخ مالیات
  • نرخ مصادره اموال
  • تولید ناخالص داخلی و خارجی

  شما عزیزان جهت کسب اطلاعات دقیق تر در این رابطه می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و با کارشناسان ما گفتگو نمایید.

  سوالات متداول

  توضیحات سوال 1

  توضیحات سوال 2

   

  ارسال یک پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  ممکن است شما دوست داشته باشید