مشاور و وکیل مهاجرت در ترکیه

مهاجرت به کشور های خارجی مثل ترکیه، آلمان، کانادا و… می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. برخی از افراد به دلایل اقتصادی، تحصیل، سرمایه گذاری و فشار های مالی تصمیم می گیرند، به کشوری که از لحاظ اقتصادی ثبات بیشتری دارد و دانشگاه های معتبری را در خود جای داده است، مهاجرت کنند. برخی دیگر هم به علت کمبود کار در کشور مبدا تصمیم می گیرند که به کشور دیگری بروند. مهاجرت تصمیمی است که مستقیما بر سرنوشت هرکس تاثیر می گذارد و نمی توان با آن به سادگی برخورد کرد. دوری از خانواده و زندگی در کشوری که با قوانین و مقررات آن آشنایی ندارید، ساده نیست.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید

مشاوره رایگان

90003031

  درخواست فوری بررسی شرایط

  همین امر موجب شده که نقش وکیل مهاجرت به ترکیه اهمیت بیشتری پیدا کند. وجود وکیلی که با تمامی قوانین کشور مبدا و مقصد آشنایی دارد و این توانایی را دارد که فرایند اخذ اقامت شما را تسریع ببخشد، بسیار حائز اهمیت است. با وجود وکیل اقامت در ترکیه، دیگر نگرانی از باب نقص قوانین کشور ترکیه نخواهید داشت و می توانید بدون به وجود آمدن مشکلی در این کشور زندگی کنید. همچنین می توانید از مشاوره های وکیل تان نیز بهره مند شوید و با کمک وی برای خانوادتان هم اقامت ترکیه را اخذ نمایید.

  شرکت مهاجرتی معتبر مهر آفرین، با چندین سال تجربه در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت، مشاوران و وکلایی را در اختیار دارد که می توانند، شما را در کمترین زمان به خواسته تان برسانند. شرکت مهاجرتی ما با بررسی شرایط متقاضی و هدف مهاجرت وی، وکیل مجرب و با سابقه ای را در اختیار متقاضی قرار می دهد. وکلایی که تمامی پرونده هایشان موفقیت آمیز بوده و مهارت و تخصص زیادی در زمینه مهاجرت دارند. تنها کافی است که با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و با مشاورین ما گفتگو نمایید.

  وکیل مهاجرت به ترکیه

  وکیل مهاجرت به ترکیه، فردی است که وکالت شما را برای انجام تمامی امور حقیقی و حقوقی بر عهده می گیرد. یک وکیل مناسب و درجه یک برای مهاجرت و اخذ اقامت ترکیه باید دارای تجربه و سابقه بالایی باشد. وی باید با قوانین کشور مقصد و مبدا آشنایی کامل داشته باشد تا در مواقع اضطراری اگر مشکلی برای شما به وجود آمد بتواند به راحتی مشکل را حل کند. وکیل مهاجرت به ترکیه باید اطلاعات دقیقی را از شرایط اقتصادی، کار و فرهنگ این کشور دارا باشد؛ چرا که بتواند راه مناسبی را برای مهاجرت به این کشور  پیش روی شما گذارد. به طور کلی، مراجعه به یک موسسه معتبر مزیت های زیادی را برای متقاضیان دارد.

  وکیل مهاجرت به ترکیه

  موسسه مهر آفرین، موسسه ای است که تمامی خدمات خود را در سریع ترین زمان ممکن ارائه می دهد؛ همچنین تا پایان پروسه اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به ترکیه، متقاضی را همراهی می کند. وکلا موسسه مهاجرتی مهر آفرین، با داشتن سابقه و تجربه بالا در زمینه مهاجرت و همچنین داشتن اطلاعات به روز در رابطه با تغییر قوانین کشور ترکیه می تواند کمک بسزایی را به شما کند. اگر قصد مهاجرت و اخذ اقامت ترکیه را دارید، بهتر است استخدام وکیل را در اولویت کار تان قرار دهید. یکی از مهم ترین وظایف وکیل مهاجرت، انجام تمامی کار های اداری و حقوقی متقاضیان است.

  چرا موسسه مهاجرتی مهرآفرین را انتخاب کنیم؟

  موسسه معتبر مهر آفرین با داشتن چندین سال سابقه در زمینه مهاجرت و اقامت، یکی از بهترین و مناسب ترین انتخاب های افراد می باشد. این موسسه یکی از معدود موسساتی است که مجوز رسمی و قانونی مهاجرت را داراست. همچنین هزینه مناسب و پایینی را برای مشاوره تخصصی دریافت می کند. این موسسه با همراهی و پشتیبانی مستمر متقاضی تا پایان پروسه مهاجرتی وی همراه اوست. از دیگر ویژگی های این موسسه، ارائه خدمات مهاجرتی در سریع ترین زمان ممکن است. موسسه مهر آفرین دارای دو شعبه است که یکی از شعبات آن در تهران و دیگری در شهر شیراز واقع شده است.

  وکیل مهاجرت به ترکیه

  شما می توانید برای مشاوره تخصصی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

  اهمیت وجود وکیل در پروسه مهاجرتی

  وجود یک وکیل درجه یک برای انجام تمامی کار های اداری و حقوقی متقاضی از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چرا که برخی از متقاضیان با جدی نگرفتن این موضوع اقدام به مهاجرت می کنند و عدم استفاده از تجارب و مهارت های یک وکیل، آنها را با شکست در امر مهاجرت روبرو می سازد. برخی دیگر از متقاضیان هم با کمک گرفتن از افراد فاقد صلاحیت، با مشکلات زیادی روبرو خواهند شد؛ چرا که این کار جرم تلقی می شود.

  مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

  هنگامی که برای مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت آن به یک وکیل مهاجرت به ترکیه مراجعه می کنید، اولین روشی که برای اخذ اقامت ترکیه به شما پیشنهاد می دهد، خرید ملک به ارزش 250 هزار دلار آمریکا در این کشور است. اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک، یکی از ساده ترین و سریع ترین روش های دریافت اقامت دائم و تابعیت این کشور است. شما پس از خرید ملک، اجازه یک سال اقامت در ترکیه را دارید و هر ساله می توانید آن را تمدید نمایید. البته نکته حائز اهمیت اینجاست که شما تا 3 سال نباید ملک خریداری شده را بفروشید. پس از گذشت این مدت زمان می توانید اقامت دائم ترکیه را درخواست بدهید.

  وکیل مهاجرت به ترکیه

  مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری

  کشور ترکیه از نظر اقتصادی رتبه مناسبی را در جهان دارد. همین امر موجب شده نظر بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جلب کند. البته سرمایه گذاری در کشور های خارجی باید با آگاهی از شرایط اقتصادی آن صورت پذیرد. یکی از روش های مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت این کشور از طریق سرمایه گذاری است. سرمایه گذاری در ترکیه راه های مختلفی دارد، اعم از کارآفرینی، خرید سهام، خرید اوراق قرضه دولتی و… . شما می توانید با وکیل مهاجرت به ترکیه، در خصوص انتخاب یکی از این روش ها مشورت نمایید؛ چرا که وکیل مهاجرت از شرایط اقتصادی ترکیه اطلاعات جامع تری را داراست و می تواند کمک بسزایی را به شما کند.

  البته لازم به ذکر است که سرمایه گذاری در ترکیه، مسیر پیچیده ای دارد؛ همچنین رفت و آمد اداری زیادی داشته و نیاز به وجود وکیل دارد. لازم به ذکر است که تمامی مراحل اداری خرید سهام و سرمایه گذاری باید مورد تایید وزارت کار این کشور تلقی شود. همچنین شما باید مبلغ سرمایه اولیه ای را که دولت ترکیه تعیین کرده است را دارا باشید.

  مهاجرت به ترکیه از طریق کار

  یکی از روش های مهاجرت به ترکیه، از طریق کار است. پروسه اخذ اقامت کاری در ترکیه کمی زمان بر است؛ چرا که نرخ بیکاری در کشور ترکیه کمی بالاست و تعداد افراد بیکار در این کشور زیاد است و به سختی می توان کار مناسبی را در این کشور جستجو کرد. اقامت دائم ترکیه از طریق کار را فقط می توان به کمک یک وکیل اقامت در ترکیه، دریافت نمود. اقامت کاری در ترکیه بدین صورت است که کارفرمای ترکیه ای باید به شما پیشنهاد کاری بدهد و شما را برای کار کردن در ترکیه دعوت کند.

  کار در ترکیه برای افراد خارجی کمی دشوار است؛ چرا که باید به زبان ترکی مسلط باشند. وکیل اقامت در ترکیه با تجربه و سابقه بالایی که دارد می تواند پروسه جستجو کار را برای متقاضی آسان کند. برای دریافت مشاوره تخصصی در رابطه با جستجو کار در ترکیه می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

  وکیل مهاجرت به ترکیه

  مهاجرت به ترکیه از طریق ازدواج

  یکی دیگر از راه های مهاجرت به ترکیه، ازدواج با شهروندان آن می باشد. این روش از دیگر روش های مهاجرت سخت تر است؛ چرا که شما باید به ماموران تحقیقاتی ترکیه ثابت کنید که ازدواج شما صوری نیست و با همسر تان نزدیک به 3 سال زندگی کرده اید. در این زمینه می توانید با مشاوره های وکیل مهاجرت به ترکیه، راه های بهتری را برای اخذ اقامت برگزینید.

  به طور کلی، برای مهاجرت و اقامت در کشور های خارجی بهتر است از فردی که تجربه بالایی در این زمینه دارد کمک بخواهید. از او در رابطه با اقتصاد، نرخ بیکاری، موقعیت های شغلی، موقعیت های تحصیلی، دانشگاه های معتبر آن کشور، شرایط زندگی و… اطلاعات جامعی را داراست که می تواند در اختیار شما گذارد و شما بهترین تصمیم را برای سرنوشت خود بگیرید. راهنمایی و مشورت از وکلای مهاجرتی مهر آفرین با تخصصی که دارند، می تواند کمک بسزایی را به شما در امر مهاجرت کند و با راهنمایی ها و مشاوره هایی که به شما می دهند، اجازه نمی دهند راه اشتباهی را انتخاب نمایید.

  وکیل مهاجرت به کانادا

  سوالات متداول

  هزینه مهاجرت به ترکیه بستگی به روش انتخابی شما دارد.

  پس از 8 سال اقامت در ترکیه می توانید برای اخذ پاسپورت و تابعیت اقدام نمایید.

  مشاوره و کیل های مهاجرتی می توانند در روند سرمایه گذاری در ترکیه شما را با قوانین و مقررات این کشور آشنا می کند و بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

  برای مهاجرت به ترکیه از لحاظ قانونی اقدام از طریق وکیل های مهاجرتی الزامی نیست؛ اما با توجه به تغییر مداوم قوانین و سهولت در روند مهاجرت خود بهتر است از وکیل های مهاجرتی مشورت دریافت نمایید.

  شما می توانید با مراجعه به دفاتر دارای مجوز و معتبر مهاجرتی پروسه مهاجرتی خود را به وکیل های این دفاتر بسپارید.

  بله، وکیل های مهاجرتی بابت اینکه به قوانین آگاه هستند می توانند در کوتاهترین زمان ممکن پرونده شما را انجام دهند.

  5/5 - ( تعداد افرادی که به این مطلب امتیاز داده اند: 1نفر)
  نمایش دیدگاه ها (6)