مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

یکی از روش های مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری در این کشور است. سرمایه گذاری در مجارستان روش های گوناگونی دارد. این کشور به علت نزدیکی به اروپا مقاصد بسیاری از متقاضیان مهاجرت می باشد. البته سرمایه گذاری در کشور های خارج ریسک های مربوط به خود را داراست و نمی توان بدون هیچ آگاهی و پیش زمینه ای به راحتی سرمایه گذاری کرد.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید

مشاوره رایگان

90003031

  درخواست فوری بررسی شرایط

  تمامی کشور های جهان، برای سرمایه گذاری، قوانین و مقررات خود را دارا هستند. متقاضیان قبل از انجام هر اقدامی باید از نرخ ریسک و نرخ مصادره اموال در کشور های مقصد آگاهی لازم را دارا باشند؛ چرا که اگر نرخ مصادره اموال در کشوری بالا باشد، دولت آن کشور با دلیل های خود اموال و سرمایه شما را مصادره کرده و کاری از دست شما بر نمی آید. به همین علت بهتر است با آگاهی در این راه قدم بردارید.

  البته موسسه معتبر مهر آفرین جهت افزایش آگاهی سرمایه گذاران این مقاله را به صورت جامع تدوین کرده است. شما می توانید با مطالعه این مطلب آگاهی لازم را از نحوه سرمایه گذاری، چگونگی سرمایه گذاری در مجارستان، خرید ملک در مجارستان، چگونگی خود حمایتی در مجارستان، مزایا و معایب سرمایه گذاری در مجارستان، ثبت شرکت در مجارستان، اقامت مجارستان از طریق مجارستان و… به دست آورید.

  موسسه مهاجرتی ما یکی از معدود موسسات مهاجرتی است که دارای مجوز رسمی و قانونی مهاجرت می باشد. علاوه بر این وجود تیمی حرفه ای از وکلا و مشاوران در موسسه موجب شده است که متقاضیان سریع تر به خواسته مهاجرتی خود دست پیدا کنند. جهت رزرو وقت مشاوره تخصصی می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. مشاوران ما با بررسی شرایط شما، بهترین راه مهاجرت به کشور مجارستان را به شما عزیزان پیشنهاد می دهند.

  شرایط سرمایه گذاری در مجارستان

  همان طور که گفتیم، سرمایه گذاری در مجارستان روش های گوناگونی دارد مانند خرید ملک، ثبت شرکت، کارآفرینی، خرید اوراق قرضه دولتی، خرید سهام و … که متقاضیان با توجه به شرایطی که دارا هستند و هدف مهاجرتی شان یکی از این روش ها را انتخاب می نمایند. کشور مجارستان به علت موقعیت مناسبی که داراست و نزدیکی که با کشور های اروپایی دارد، در زمینه تجارت های بین المللی بسیار مهم تلقی می شود. این کشور دارای درآمد سرانه بالا و تولید ناخالص ملی مناسب است و شرایط خوبی را برای سرمایه گذاران خارجی مهیا کرده است.

  معمولا متقاضیانی که قصد سرمایه گذاری در کشور مجارستان را دارا هستند، از طریق ثبت شرکت اقدام به این کار می نمایند. شرایط سرمایه گذاری در مجارستان با توجه به روش های آن متفاوت می باشد؛ اما به طور کلی، متقاضیانی که قصد سرمایه گذاری را دارند باید دارای تمکن مالی مناسبی باشند.

  مزایا و معایب سرمایه گذاری در مجارستان

  یکی از مهم ترین مسائلی که متقاضیان مهاجرت به مجارستان باید آگاهی مناسبی را از آن داشته باشند، مزایا و معایب سرمایه گذاری در این کشور است. معمولا سرمایه گذاری در تمامی کشور ها دارای مزایا و معایبی است که متقاضیان با آگاهی از آن کشور مناسبی را با مزایای بالا و معایب کم انتخاب می نمایند.

  مزایای سرمایه گذاری در مجارستان عبارت است از:

  • هزینه های پایین زندگی و تحصیل در این کشور
  • اجاره پایین و ارزان قیمت در مجارستان
  • کاهش نرخ مالیات و صرفه جویی در پرداخت آن

  معایب سرمایه گذاری در کشور مجارستان عبارت است از:

  • وجود مالیات بر ارزش افزوده بسیار زیاد
  • ارائه خدمات شهری بسیار گران برای متقاضیان
  • ایجاد کسب و کار و کارآفرینی پروسه بسیار طولانی در مجارستان دارد

  مزایا و معایب سرمایه گذاری در مجارستان

  اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری

  بسیاری از متقاضیان مهاجرت به مجارستان معمولا برای اخذ اقامت این کشور، روش سرمایه گذاری را انتخاب می نمایند. یکی از شرایط اقامت دائم در کشور مجارستان این است که متقاضیان به صورت مستمر به مدت 5 سال در مجارستان اقامت داشته باشند. پس از گذشت 5 سال، متقاضیان می توانند نسبت به اخذ اقامت دائم این کشور اقدامات لازم را انجام دهند. مدارک لازم جهت اخذ اقامت عبارت است از:

  • اثبات تمکن مالی
  • ارائه بیمه درمانی
  • ارائه فرم های تکمیل شده

  متقاضیانی که اقامت دائم مجارستان را اخذ نمایند، می توانند به صورت نامحدود در این کشور اقامت داشته باشند. متقاضیان با دریافت اقامت دائم از حقوق شهروندی مجارستان نیز بهره مند می شوند. البته این کارت اقامت را باید هر 10 سال یک بار تمدید نمایید. متقاضیانی که از طریق سرمایه گذاری قصد اخذ اقامت مجارستان را دارند، بهتر است از طریق ثبت شرکت در این کشور اقدامات لازم را انجام دهند؛ چرا که با خرید ملک، خرید اوراق قرضه و… موجب اخذ اقامت دائم این کشور نمی شود.

  خرید ملک در مجارستان

  یکی از روش های سرمایه گذاری در کشور مجارستان از طریق خرید ملک در این کشور است. در برخی از کشور ها خرید ملک و زمین موجب اخذ اقامت دائم آن کشور می شود مانند ترکیه؛ اما قوانین کشور مجارستان بدین شکل نیست و متقاضیان با خرید ملک، اقامتی دریافت نخواهند کرد و تنها از جنبه سرمایه گذاری باید به آن نگاه کنند.

  ثبت شرکت در مجارستان

  از دیگر روش های سرمایه گذاری در کشور مجارستان، ثبت شرکت می باشد. سرمایه گذاری در این کشور معمولا در بخش هایی تولید و ساخت و ساز مناسب است و محرک رشد در کشور مجارستان می باشد. معمولا کشور مجارستان با کاهش نرخ مالیات شرکت ها، سرمایه گذاران خارجی را جذب می کند. متقاضیان می توانند برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت از چند روش اقدام نمایند. روش هایی مثل مشارکت های عمومی، شرکت های مسئولیت محدود، شرکت های تک عضو، شرکت های محدود خصوصی و مشارکت های محدود از انواع شرکت ها در مجارستان می باشد.

  متقاضیان برای ثبت شرکت در کشور مجارستان باید 5 مرحله را طی نمایند که عبارت است از:

  • افتتاح حساب بانکی
  • ثبت شرکت در دیوان ثبت شرکت مجارستان
  • اخذ شناسنامه مالیاتی
  • تهیه اسناد سازمانی توسط وکیل مدافع مجارستانی
  • ارائه اطلاعات کارمندان به سازمان امور مالیاتی مجارستان

  توجه داشته باشید که برای اخذ اقامت دائم مجارستان، باید طرح تجاری قوی داشته باشید تا بتوانید شرکت خود را در این کشور به ثبت برسانید. شما باید در طرح خود اثبات کنید که توانایی ایجاد اشتغال برای شهروندان مجارستان را دارید و شرکت تان دارای منافع اقتصادی برای این کشور می باشد.

  خرید اوراق قرضه در مجارستان

  یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در مجارستان از طریق خرید اوراق قرضه دولتی یا سهام شرکت های تایید شده از سوی دولت  این کشور است. در سال 2012 کشور مجارستان قانون جدیدی را برای خرید اوراق قرضه ارائه کرد که طبق این قانون متقاضیان می توانستند با خرید اوراق قرضه و سهام های داخلی، اقامت دائم این کشور را دریافت نمایند. متقاضیان با خرید 300 هزار یورو اوراق بهادار، اقامت بلند مدت در مجارستان را تا 5 سال دریافت می کردند.

  سهام های داخلی مجارستان توسط یک شرکت صادر می شود که آن شرکت مجوز های لازم را اعم از مجوز کمیته اقتصاد پارلمان مجارستان را دریافت کرده است. این شرکت با توجه به مجوز هایی که داراست موظف است استاندارد های سرمایه گذاری و بورسی را به طور کامل رعایت نماید. این شرکت وظیفه دارد که به صورت ماهیانه لیست شرکت کنندگان در سیستم سرمایه گذاری را به صورت کامل به سازمان های مهاجرت و شهروندی مجارستان ارائه کند.

  برنامه خرید اوراق قرضه دولتی در مجارستان در سال 2017 بسته شد و تنها افرادی می توانند از این قانون برای اخذ اقامت استفاده نمایند که تا قبل از تاریخ 30 مارس 2017 اوراق قرضه خریداری کرده اند. امروزه خرید اوراق قرضه دولتی در مجارستان موجب اخذ اقامت بلند مدت این کشور نمی شود.

  خرید اوراق قرضه در مجارستان

  استاندارد های سرمایه گذاری در مجارستان

  استاندارد های سرمایه گذاری معمولا در تمامی کشور های جهان وجود دارد و متقاضیان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری باید این استاندارد ها را بررسی نمایند. کشور مجارستان نیز دارای استاندارد های سرمایه گذاری است که شامل نرخ ریسک پذیری سرمایه گذاری خارجی و کنترل فساد می باشد. نرخ ریسک پذیری سرمایه یکی از مهم ترین عواملی است که متقاضیان باید آن را مورد توجه قرار دهند. هرچه این نرخ بالا تر باشد، این معنی را می دهد که توقیف و مصادره اموال در این کشور بالاست و هرچه این نرخ به عدد 0 نزدیک تر باشد نشان می دهد که مجارستان کشور مناسبی برای سرمایه گذاری است.

  با توجه به آمار های نشان دهنده  نرخ مصادره اموال در مجارستان نزدیک به 2 است. این عدد نشان می دهد که مجارستان کشور مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد. نرخ فساد نیز نشان دهنده میزان کنترل دولت بر روی دستگاه های اداری و ارگان های دولتی می باشد. هرچه این نرخ در یک جامعه پایین تر باشد، سرمایه گذاری در آن جامعه مناسب تر است. با توجه به رشد و توسعه کشور مجارستان، دولت این کشور کنترل زیادی بر روی فساد داشته است و این نرخ را تا حد زیادی کاهش داده است.

  وکیل مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

  مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری، یکی از راحت ترین روش ها برای مهاجرت و اخذ اقامت می باشد. در این مسیر بهتر است از وکیل مهاجرتی مجرب و با سابقه کمک بخواهید؛ چرا که سرمایه گذاری امری مهم است و اگر با آگاهی صورت نپذیرد، ممکن است موجب ضرر و زیان شود. وکیل مهاجرت به مجارستان از تمامی قوانین و مقررات این کشور در رابطه با سرمایه گذاری و اخذ اقامت آگاهی دارد و می تواند بهترین روش سرمایه گذاری را به شما عزیزان پیشنهاد دهد. از این رو شما می توانید با خیالی راحت سرمایه خود را حفظ کنید.

  وکیل مهاجرتی از آنجایی حائز اهمیت است که اگر شما دچار مشکلات مهاجرتی شوید تمامی کار ها را به سرعت انجام می دهد تا مشکل شما حل شود. جهت رزرو وقت مشاوره می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به شعب ما در تهران و شیراز مراجعه کنید.

  ارسال یک پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  ممکن است شما دوست داشته باشید